Yyzzh симпатична цртана панда мечка јадете лубеница летен дизајн неискористен излезен покривка на плочата 2,9 x 4,6 светло -излез за wallидна плоча

Yyzzh симпатична цртана панда мечка јадете лубеница летен дизајн неискористен излезен покривка на плочата 2,9 x 4,6 светло -излез

DEN 1360.00

Новак

Достапно за нарачка

Пластика за ретардант на пламен на компјутер. Увезени. Големина : Неискористено излез на капакот : 2,9 "x 4,6" x 0.2 " / 73mm x 118mm x 6mm;. Материјал : пластика за ретардант на пламен на компјутер; печатење : еднострано печатење (вклучувајќи завртки);. Опис на производот : компјутерски материјал, висока густина и сцена со голема јачина, безбедна употреба, не е лесна за деформирана; опремена со завртки, лесен за инсталирање;. Функција : Аглите се дизајнирани со лаци, а допирот е мазен и не е корисен; бесплатен DIY, разубавете ја декорацијата за прекинувач на панелот на прекинувачот ; Неискористена плоча за прекинувач на капакот на излезот : опремена со 2 завртки ;. Применливи сценарија : Дневна соба, кујна, спална соба, студија и други домашни прекинувачи. Yyzzh симпатичен цртан филм Панда мечка јадете лубеница летен дизајн неискористен излезен покрив плоча 2.9 "x 4,6" светлосен излез Закривување на wallидна плоча за wallидни плочи : Неискористено излезно покритие : 2,9 "x 4,6" x 0.2 " / 73mm x 118mm x 6mm; материјал : пластика за ретардант на пламен на компјутер; Печатење : еднострано печатење (вклучително и завртки); Опис на производот : компјутерски материјал, висока густина и висока јачина, сцена за безбедна употреба, не е лесно да се деформира; Опремени со завртки, лесни за инсталирање; Функција : Аглите се дизајнирани со лаци, а допирот е мазен и не е корисен; Бесплатна DIY, разубавете ја декорацијата на прекинувачот; Неискористена плоча за прекинувач на капакот на излезот : опремена со 2 завртки; применливи сценарија : дневна соба, кујна, спална соба, студија и други домашни прекинувачи. [Опис на додатоци] Неискористено излез на капакот : 2 Покрив за прекинувач за завртки : 2 завртки за излез на излез : 1 завртка.

Избор на клиент

Bull Rider Rodeo Double Gang Light Switch wallидна плоча, црна) Новак
Bull Rider Rodeo Double Gang Light Switch wallидна плоча, црна)

Фабрикуван од 18 мерач челик силен и издржлив Wallидната плоча е рамна и реверзибилна Може да се инсталира

DEN 264.00
Страничен стил на живот во Сиера Традиционална плоча за прекинувачи, 3 рокер недовршени, јазол бор Новак
Страничен стил на живот во Сиера Традиционална плоча за прекинувачи, 3 рокер недовршени, јазол бор

Лесни инсталации Додава рустикален допир во секоја просторија Рачно изработена во САД Не е потребно со�

DEN 392.32
Плоча за прекинувач за светло на Caticorn и излез на капаци на мачка еднорог Декори за расадник за деца Новак
Плоча за прекинувач за светло на Caticorn и излез на капаци на мачка еднорог Декори за расадник за деца

Caticorn Switch Switch wallидна плоча ги покрива и излезните капаци / декор на просторијата за мачки Оваа плоча за п

DEN 303.84