Вклучување на стража за прекинувач за светло, покривање на плочата за преклопување на плочата за доказ за деца, ги штити вашите светла од случајно вклучени или искл

Вклучување на стража за прекинувач за светло, покривање на плочата за преклопување на плочата за доказ за деца, ги штити вашите

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Заклучете ја скриената опасност : Овие брави на прекинувачот за вклучување можат ефикасно да спречат случајно исклучување или отворање на предмети поврзани со прекинувачот и ги спречува децата да го мешаат прекинувачот. Контролиран прекинувач : Единствената структура за дизајн на лизгачот може да го заклучи прекинувачот во позиција за вклучување/исклучување. Лесно за инсталирање : Инсталирајте го стражарот за прекинувач на светлината еднаш и никогаш повеќе не грижете се за тоа. Екстра-долги завртки : Нашите продолжени завртки ја сместуваат зголемената дебелина на прекинувачот, обезбедувајќи совршено вклопување секој пат. Универзална компатибилност : Нашите чувари на wallидови се вклопуваат во секој стандарден прекинувач за светло за вклучување и совршено се совпаѓаат со бели таблички за прекинувачи. Забележете : Овие iousубопитни малечки се добри во учењето и имитирање, ве молиме, не ги отклучувајте капаците пред нив. Заклучете ја скриената опасност : Овие брави на прекинувачот за вклучување можат ефикасно да спречат случајно исклучување или отворање на предмети поврзани со прекинувачот и ги спречува децата да го мешаат прекинувачот. Контролиран прекинувач : Единствената структура за дизајн на лизгачот може да го заклучи прекинувачот во позиција за вклучување/исклучување. Лесно за инсталирање : Инсталирајте го стражарот за прекинувач на светлината еднаш и никогаш повеќе не грижете се за тоа. Екстра-долги завртки : Нашите продолжени завртки ја сместуваат зголемената дебелина на прекинувачот, обезбедувајќи совршено вклопување секој пат. Универзална компатибилност : Нашите чувари на wallидови се вклопуваат во секој стандарден прекинувач за светло за вклучување и совршено се совпаѓаат со бели таблички за прекинувачи. Забележете : Овие iousубопитни малечки се добри во учењето и имитирање, ве молиме, не ги отклучувајте капаците пред нив.

Избор на клиент

Galaxy Blue Single Rocker Light Switch Switch Wallиден плоча Декоративен излез 1 банда плоча за деца за деца девојки кујна смешна Новак