Руилогод Сина Пена Обложени Рачки Фитнес Контра Скокање јаже 2,5 м (проект: 4а5 ба9 9ба 728 363

Руилогод Сина Пена Обложени Рачки Фитнес Контра Скокање јаже 2,5 м (проект: 4а5 ба9 9ба 728 363

DEN 148.00

Новак

Достапно за нарачка

Име на производот : Контра Скокање Јаже;Должина На Јаже : 2,5 м / 98,4". Големина на рачката : 16 х 3см / 6.3 "х 1.2" (Л*Д); Материјал : Рачка : Пластика Обложена Со Пена, Јаже : Пластика. Боја : Рачка : Сина, Јаже : Повеќебојна. Нето Тежина : 95гр. Содржина На Пакетот : 1 х Контра Скокање јаже. Сина Пена Обложени Рачки Фитнес Контра Скокање Јаже 2.5 m Resettable Контра Скокање Јаже за прескокнете љубовници, рекорд скокање пати. Опсег на поставување : 1-999 пати.Карактеристики меко пластично јаже, пластична рачка обложена со пена, удобна за држење и ракување.

Избор на клиент

Руилогод Вежба Игра Разнобојни Флексибилни Контра Скокање Јаже 8.5 Стапки (ид: б4ц е30 фц5 пред а6б Новак
Руилогод Вежба Игра Разнобојни Флексибилни Контра Скокање Јаже 8.5 Стапки (ид: б4ц е30 фц5 пред а6б

Име На Производот : Јаже За Скокање;Должина На Јаже : 2,6 М / 8,5 Стапки Вкупна Должина : 2,9 М / 9,5 Стапки; Дијам�

DEN 3.00
Руилогод Спортска Вежба Дрвена Рачка Сина Црвена Лента Со Пруги Прескокнувајќи јаже 2,26 м (ид: 59с 8б0 д92 15а 9ц5 Новак
Само Скокни Кинески Скок Јаже, Црвени Конфети Новак
Само Скокни Кинески Скок Јаже, Црвени Конфети

ЗАБАВА на ОТВОРЕНОова Движењекаде Било Кинеското јаже за скокање промовира часови забава на отворено з

DEN 2.67
Руилогод 8,6 Стапки Должина Дрвена Рачка Бела Црна Прескокнување Скокање јаже (ид: д6е 1д0 б7д 0а9 0д9 Новак
Руилогод 8,6 Стапки Должина Дрвена Рачка Бела Црна Прескокнување Скокање јаже (ид: д6е 1д0 б7д 0а9 0д9

Име На Производот : Прескокнување Јаже;Материјал : Пластика, Најлон, Гума Главна Боја На Јаже : Бела, Црна;

DEN 131.36
Деца Деца Прилагодлива Должина Автоматско Броење Јога Прирачник За Тренер За Глава Новак
Деца Деца Прилагодлива Должина Автоматско Броење Јога Прирачник За Тренер За Глава

Тип : Лого Јаже,Не Ликвидација Боја : Портокалова,Сина,Зелена, Црвена Должина : 2,4 м Пакетот Вклучува : 1 Х Ј

DEN 1.67
Qtqgoitem Портокалова Пластична Рачка 78,7 Долго Бело Зелено Најлонско Јаже За Прескокнување Новак
Qtqgoitem Портокалова Пластична Рачка 78,7 Долго Бело Зелено Најлонско Јаже За Прескокнување

Име на производот : Прескокнување Јаже;Должина На Јаже ( Приближно) : 2м / 78,7" Големина на рачката : 14,3 x 3cm /

DEN 1486.40
Професионално Јаже За Скокање Прилагодлива Брзина Прескокнување Јажиња за Про Игра од 24/7 продавница Новак
Професионално Јаже За Скокање Прилагодлива Брзина Прескокнување Јажиња за Про Игра од 24/7 продавница

Карактеристика : Развијте брзина,брзина, координација и агилност со Јажето За Брзина.Оваа алатка за обу�

DEN 944.00