ПРЕДИЗУМ Јаже Прескокнување 4 парчиња Јаже За Скокање Со Слатки Животински Дрвени Рачки Деца Вежбање Прескокнување Јаже За Деца Деца Студенти Скокови

ПРЕДИЗУМ Јаже Прескокнување 4 парчиња Јаже За Скокање Со Слатки Животински Дрвени Рачки Деца Вежбање Прескокнување Јаже За Деца

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Оваа ставка е произведена со врвен материјал за долго време и издржлива употреба. Ова јаже за скокање за вежбање е наменето за луѓе кои се добри во уживање во активности поврзани со спортот во затворени простории или на отворено. Прескокнување Јаже Интересни Смешни Цртани Материјали За Вежбање Скокање Јаже Спортска Опрема за Ученици Од Училишни Деца. Тоа ќе биде убава играчка за учениците. Совршен подарок за вашите деца, студенти. Опис Прескокнување Јаже Интересни Смешни Цртани Материјали За Вежбање Скокање Јаже Спортска Опрема за Ученици Од Училиште. Карактеристики-Боја : Како Што Е Прикажано.- Материјал : памучно јаже и Дрво.- Големина : Прибл. 210х1, 4х1, 4см.Пакет Вклучувајќи 4 x Симпатична Скок јаже.

Избор на клиент

Руилогод Сина Пена Обложени Рачки Фитнес Контра Скокање јаже 2,5 м (проект: 4а5 ба9 9ба 728 363 Новак
Руилогод Сина Пена Обложени Рачки Фитнес Контра Скокање јаже 2,5 м (проект: 4а5 ба9 9ба 728 363

Име на производот : Контра Скокање Јаже;Должина На Јаже : 2,5 м / 98,4" Големина на рачката : 16 х 3см / 6.3 "х 1.2" (�

DEN 148.00
Viibase 1 Пакет Премиум Јаже За Скокање Со Меки Монистра, Прилагодливо Сегментирано Јаже За Прескокнување Без Заплеткување,За Новак Попуст
SEWACC Јаже Скок Прилагодлив Скок За Вежбање Во Теретана Фитнес Скок За Мажи Жени Скокање За Мажи Скокање Вежбање Новак