Лабораторија Микроскоп Додатоци 50 парчиња Микроскоп Слајдови Еден Конкавен Микроскоп Празно Стакло Слајдови Стакло Еднократно

Лабораторија Микроскоп Додатоци 50 парчиња Микроскоп Слајдови Еден Конкавен Микроскоп Празно Стакло Слајдови Стакло Еднократно

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Димензии На Слајд : 1 "х 3" (25, 4х76, 2мм). Конкавен Дијаметар : 12-14мм, Длабочина е 0,2-4мм. Количина : 50 парчиња/Кутија. Дебело стакло : ДЕБЕЛО 1мм-1,2 мм. Добра Издржливост : Избрани висококвалитетни материјали, со добра издржливост и стабилност за долготрајна употреба. Ако не сте задоволни со производот, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме квалитетна услуга по продажбата.

Избор на клиент

Томас Црвениот Етикета 2950WFC-602757 Обичен Микроскоп Слајд, 0,96 до 1,06 mm Дебелина, 1 x 3 Новак
Томас Црвениот Етикета 2950WFC-602757 Обичен Микроскоп Слајд, 0,96 до 1,06 mm Дебелина, 1 x 3

1 х 3" стаклен микроскоп слајд за употреба во апликации за гледање Опсег на дебелина на слајдот од 0,96 до 1,0

DEN 3278.56
Маден Девојка Женски Теди Слајд Сандала Новак
Маден Девојка Женски Теди Слајд Сандала

Висина На петицата 1,0 инчи 2.5 " Пета Буци Ткаени Ремени Плоштад, Отворен Прст Лизгај 3.25" Пета Лесна Блок Пе

DEN 205.76
Spenco Women's kholo Rise Slide Sandal Новак
Spenco Women's kholo Rise Slide Sandal

Гума ѓон Светло и перниче Ортотична поддршка за лак Не лизга Не обележување гума од надворешната страна

DEN 0.67