Облечи Мојот Кекс 25-Пакет Гроздобер Хартија Сламки, Меурчиња Розова Шеврон

Облечи Мојот Кекс 25-Пакет Гроздобер Хартија Сламки, Меурчиња Розова Шеврон

DEN 1288.00

Новак

Достапно за нарачка

Гроздобер Шевронен Хартија За Пиење Сламки (7-3/4-инчен долг). Нашите сламки за пиење хартија се долготрајни, силни и издржливи, што ги прави одлични за родендени, свадби, излети и многу повеќе. 100 проценти биоразградлив. Направени од сите природни материјали, храна безбедно мастило. Комбинирајте со пом пом од ткиво, обвивки за кекси, лента за миење садови и други предмети Со Облечете Го Мојот Кекс За да ја комплетирате вашата маса за десерти. Облечи Мојот Кекс Е најголемиот светски производител на материјали за маса за десерти и декор за забави за мода. Нашата најпродавана линија на производи вклучува дизајнерски обвивки за кекси, пом-пом од ткивна хартија, штандови за кекси, резерви за торта, кристали, гроздобер сламки, лента за миење, сјајна лента, стапчиња за десерт, печатени дрвени прибори за јадење и многу повеќе. Облечи Мојот Кекс нуди дизајнерски обвивки за кекси во над 500 бои и стилови, кои обезбедуваат елегантен изглед на вашите кекси со криење на брчки облоги за кекси. Облечи моите производи за Кекси се користат за создавање празнични бифе за бонбони и маси за десерти на сите видови специјални настани, вклучувајќи свадби, невестински тушеви, тушеви за бебиња, родендени, настани на колеџ, бар и лилјак мицва, корпоративни настани, холивудски гала и многу повеќе.

Избор на клиент

Венти Патување Кригла Замена Сламки 2qty-Нерѓосувачки Челик За Топла &засилувач; Ладно Да Одат Пијат Чаши Новак
АК АК481 Хтреме Метал Полиран Алуминиум Новак
АК АК481 Хтреме Метал Полиран Алуминиум

Xtreme Метал Полиран Алуминиум е направен од многу посебен вид на висококвалитетен метален пигмент Треба �

DEN 113.60
20 парчиња Партиски Сламки Забавни И Непослушни Вили Кокошки Сламки за Bенски / Bенски Забави Новак
20 парчиња Партиски Сламки Забавни И Непослушни Вили Кокошки Сламки за Bенски / Bенски Забави

Одлично за момински забави и други непослушни прилики Забавен начин за заживување на секоја забава...

DEN 191.84
ДОИТУЛ 4 парчиња Сламки Од Нерѓосувачки Челик Еднократно Пиење Слама Креативна Мешалка За Млечен Чај Пијалак Новак
10 парчиња Црни Капачиња За Пиење КАПАЧИЊА ОД Слама за Сламки со Дијаметар од 3/8 инчи Новак
10 парчиња Црни Капачиња За Пиење КАПАЧИЊА ОД Слама за Сламки со Дијаметар од 3/8 инчи

[ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА] : 10 парчиња црни сламени капачиња за сламки со дијаметар од 3 / 8 инчи [ГОЛЕМИНА И ДЕТАЛИ

DEN 3.33
Стаклени Сламки Од Колибри Чисти Свиткани 9 на 12мм Екстра Широка Слама За Смути Со Четка За Чистење Новак
Стаклени Сламки Од Колибри Чисти Свиткани 9 на 12мм Екстра Широка Слама За Смути Со Четка За Чистење

ИЗРАБОТЕНА ВО САДСекоја слама е рачно изработена во нашето студио од стаклени уметници и рачно провере�

DEN 2.33
ЦРВЕН Божиќ, Замрзнат, Празник Снегулка, Гроздобер Хартија За Пиење Сламки - 25број-Самрак Забави Новак
ЦРВЕН Божиќ, Замрзнат, Празник Снегулка, Гроздобер Хартија За Пиење Сламки - 25број-Самрак Забави

Пакет од 25 Сламки Од Снегулки7,75 инчи Нашите сламки за пиење хартија се долготрајни, силни и издржливи, ш�

DEN 1.33
Целардин Нерѓосувачки Челик Пиење Сламки Новак
Целардин Нерѓосувачки Челик Пиење Сламки

Сламките се 100% рециклирачки и еднократно Нема повеќе пластичен отпад, безбеден и лесен за употреба...

DEN 89.44
Лубеница Тематските Хартиени Сламки-Црвена Зелена Бела-7,75 Инчи - 100 Пакет-Надвор Од Кутијата Хартии Бренд Новак
Сламки од црна Хартија - ЗАБАВА САМ, Мејсон Тегли, Туш За Бебиња, Шеврон и Полка Точки 125 сламки Новак
Сламки од црна Хартија - ЗАБАВА САМ, Мејсон Тегли, Туш За Бебиња, Шеврон и Полка Точки 125 сламки

Овие Црни сламки од 125 хартија ќе додадат допир на совршенство на вашата забава! Боите и дезените се разн

DEN 670.40