30 парчиња 4мм x 25мм алуминиум/челик отворен крај слепи навртки

30 парчиња 4мм x 25мм алуминиум/челик отворен крај слепи навртки

DEN 171.52

Новак

Достапно за нарачка

Име на производот : слепи навртки; Содржина на пакетот : 30 парчиња x слепи навртки; Главна боја : Сребрен тон. Материјал : алуминиум, челик; Тежина : 66g. Големина на телото на заниткување : 25 x 4mm / 0,98 "x 0,16" (L*D). Опсег на зафат : 16мм-21,5мм / 0,63 "-0,85" (Мин.-Макс.); Големина на прирабницата : 1,7 x 7,5мм / 0,07 "x 0,3" (t*d). Заврши : цинк позлатена; Стандард : GB /T 12618.1-2006. Име на производот : слепи навртки; Содржина на пакетот : 30 парчиња x слепи навртки; Главна боја : Сребрен тон. Материјал : алуминиум, челик; Тежина : 66g. Големина на телото на заниткување : 25 x 4mm / 0,98 "x 0,16" (L*D). Опсег на зафат : 16мм-21,5мм / 0,63 "-0,85" (Мин.-Макс.); Големина на прирабницата : 1,7 x 7,5мм / 0,07 "x 0,3" (t*d). Заврши : цинк позлатена; Стандард : GB /T 12618.1-2006. Трајни материјал - алуминиумски забивање на телото и челик Завртувањето мандрел со цинк позлатена завршена, со лесна, но силна и подобра отпорност на корозија. Одлично и за внатрешна и за надворешна употреба. Силно изведување - доволно силно за поддршка на сите ваши проекти. Супериорен отпорен на корозија Погоден за апликации за солена вода. Професионални - Потребни се специјални алатки (како Ривертер) за да ги монтираат овие слепи навртки.

Избор на клиент

Поп Ривети 5/32 Дијаметар 5 Сите челични слепи навртки 5-3, 5/32 x 3/16 Грп Количина 1.000 Новак
Поп Ривети 5/32 Дијаметар 5 Сите челични слепи навртки 5-3, 5/32 x 3/16 Грп Количина 1.000

Куповите на главата се користат кога нема пристап до слепата страна на двата материја Најчестиот занит�

DEN 1483.20
POP Rivet 18-8 Не'рѓосувачки челик-6-3, 3/16 x 3/16 gap Qty-10,000 Новак
POP Rivet 18-8 Не'рѓосувачки челик-6-3, 3/16 x 3/16 gap Qty-10,000

Заврзниците на главата на куполата главно се користат во апликации каде што нема пристап до задниот (сл�

DEN 3.33
Завртки за бројачи на алуминиумски поп -риверзии за рачен и воздух за рибетер M2.4 M3.2 M4 M5 M6.3 - Новак
Завртки за бројачи на алуминиумски поп -риверзии за рачен и воздух за рибетер M2.4 M3.2 M4 M5 M6.3 -

Големина : M4x13mm 100 парчиња Алуминиумски поп навртки Суровина : Алуминиумска легура Големина : M2.4 / M3.2 / M4 /

DEN 2.33
Clinch Rivetbox од илјада парчиња Crsd66bs е челична купола глава 3/16 дијаметар на тело Новак
Clinch Rivetbox од илјада парчиња Crsd66bs е челична купола глава 3/16 дијаметар на тело

* Кутија од илјада парчиња* клинч за ритам (ТМ), 3 / 16 "дијаметар на телото, 0,3125" 0,375 "опсег на зафат, челичен �

DEN 1507.20
Magna-Lok, MGLP-R8-6-PKT, Rivet, испакнати, 1/4 во DIA, PK25 Новак
Magna-Lok, MGLP-R8-6-PKT, Rivet, испакнати, 1/4 во DIA, PK25

Цена за : Секој тип на глава : Структурна испакнатоста ставка : Слепи занишана висина на главата : .97 Глава

DEN 2.00
Тркалезна тава глава занишани завртки за забивање на алуминиумски прицврстувачи M2 M2.5 M3 50-500PCS Новак
Тркалезна тава глава занишани завртки за забивање на алуминиумски прицврстувачи M2 M2.5 M3 50-500PCS

Должина на стеблото : M2.5x6, Број на компјутери : 50 парчиња 1.Модел : тркалезна тава глава занишани со забива

DEN 0.33
1/4 x .75-. 87 Стандардни слепи навртки/сите челични/цинк/барел должина: 1,125 Новак
1/4 x .75-. 87 Стандардни слепи навртки/сите челични/цинк/барел должина: 1,125

Глава на купола Слепи навртки челик до челик Произведено за SAE J12 OO спецификации Тело : Цинк од јаглероде

DEN 5583.84
Сензор-1 A-DS-GPSMD-MT5-Grn-4, зелена Новак
Сензор-1 A-DS-GPSMD-MT5-Grn-4, зелена

12паралелноканал беше овозможено Претплата бесплатна операција Стандардна магнетна монтажа Направено

DEN 1.00
Pop Rivet Countersunk 304 Не'рѓосувачки челик-6-6C 3/16 x 3/8 јаз Qty -500 Новак
Pop Rivet Countersunk 304 Не'рѓосувачки челик-6-6C 3/16 x 3/8 јаз Qty -500

3 / 16 "(или #6) дијаметар на заниткување Најчесто се нарекува рамни навртки Инсталирани во дупки за бројачи

DEN 243.20
uxcell 30 парчиња 4мм x 25мм алуминиум/челик отворен крај слепи навртки Новак
uxcell 30 парчиња 4мм x 25мм алуминиум/челик отворен крај слепи навртки

Име на производот : слепи навртки; Содржина на пакетот : 30 парчиња x слепи навртки; Главна боја : Сребрен т�

DEN 1472.00
FPC FPC48S -100 100 Пакет 1/8 Дијаметар, долг челик за зафати опсег: .376 - .5 Новак
FPC FPC48S -100 100 Пакет 1/8 Дијаметар, долг челик за зафати опсег: .376 - .5

Производот е произведен во Кина Производот е многу издржлив и лесен за употреба Лесна инсталација и лес

DEN 165.76
5/32 x .50-. 62 Големи прирабници слепи навртки/алуминиумско тело/челична мандела/должина на барел: .800 Новак
5/32 x .50-. 62 Големи прирабници слепи навртки/алуминиумско тело/челична мандела/должина на барел: .800

Голема глава на купола на прирабница Слепи навртки Алуминиум челик Произведено во SAE J1200 спецификации Т�

DEN 4911.84
DTGN 4mm x 10mm слепи навртки - 50pack - Добро за машини за приклучување - 304 купола од не'рѓосувачки челик отворен крај Новак