МЕТЕРМЕЛА ГАМИНГ Слушање за слушалки за игри PUBG PS4 CSGO Casque Games 7.1 со MIC Control Control PC Gamer Searphones G9 Red

МЕТЕРМЕЛА ГАМИНГ Слушање за слушалки за игри PUBG PS4 CSGO Casque Games 7.1 со MIC Control Control PC Gamer Searphones G9 Red

DEN 1067.20

Новак

Достапно за нарачка

Лесна тежина и удобна како слушалки за игри : Додека тежината на слушалките е само 20g, општ сет на глава за игри надминува 500g, дури и истата функција реализира светло вклопување. Усвојте дизајн од типот на цевки со слушалки за да го намалите потењето. Гарантира удобно вклопување и способност за здив долго време. „Заборавете на другите слушалки“ овие ќе ве натераат да уживате во гласот на игри повеќе!. Широко компатибилни : игри Eabuds со 3,5 mm, слушалки за игри широко работат со PS4, Xbox One, Nintendo Switch, компјутер, лаптоп, компјутер, таблет, сите видови на мобилни телефони, i Phone 7/6 / 6s / 5, Samsung Galaxy, удобно прави удобно Вие уживате во играта. Двоен контролиран микрофон : еден во линија микрофон и еден одвојлив микрофон, удобен за игри и комуникација. Одвојниот микрофон, исто така, флексибилен за да се прилагоди во 360 за да го собере вашиот глас јасно. Одличен стерео звук : Високи звуци и бас стерео слушалки ви овозможуваат висококвалитетен звук и уживајте во виртуелниот свет за игри. И вкупната должина на кабелот е до 1,2 милиони. Така, оваа слушалка со микрофон може целосно да ги исполни барањата на гејмерите за време на нивните игри. Лесна тежина и удобна како слушалки за игри : Додека тежината на слушалките е само 20g, општ сет на глава за игри надминува 500g, дури и истата функција реализира светло вклопување. Усвојте дизајн од типот на цевки со слушалки за да го намалите потењето. Гарантира удобно вклопување и способност за здив долго време. „Заборавете на другите слушалки“ овие ќе ве натераат да уживате во гласот на игри повеќе!. Широко компатибилни : игри Eabuds со 3,5 mm, слушалки за игри широко работат со PS4, Xbox One, Nintendo Switch, компјутер, лаптоп, компјутер, таблет, сите видови на мобилни телефони, i Phone 7/6 / 6s / 5, Samsung Galaxy, удобно прави удобно Вие уживате во играта. Двоен контролиран микрофон : еден во линија микрофон и еден одвојлив микрофон, удобен за игри и комуникација. Одвојниот микрофон, исто така, флексибилен за да се прилагоди во 360 за да го собере вашиот глас јасно. Одличен стерео звук : Високи звуци и бас стерео слушалки ви овозможуваат висококвалитетен звук и уживајте во виртуелниот свет за игри. И вкупната должина на кабелот е до 1,2 милиони. Така, оваа слушалка со микрофон може целосно да ги исполни барањата на гејмерите за време на нивните игри. Спецификација Име на производот : Конектори за игри на слушалки за игри : Копче за контрола на 3,5 mm : Да Активна откажување на бучава : Да Стил : Комуникација на главата : Принцип на жичен вокализам : Динамичка контрола на јачината на звукот : Да безжичен тип : Ниту кодеци : APT-X HD Поддршка Мемориска картичка : Не со со Микрофон : Да Отпорност : 32 & Омега Опсег на фреквенција Опсег на фреквенција : 20-20000 Hz Функција : За чувствителност на видео игри : 123d B Водоотпорен : Не е безжичен : Без должина на линијата : 1,2m Приклучок Тип на приклучок : L Апликација за поддршка на виткање : Не Список за пакување : 1x Известување за ушите на ушите : Сите Сликите и описите се само за илустративни цели. Спецификацијата на производот, функциите и изгледот може да варираат според вистинската употреба. Отстапувањето во боја е предмет на вистинска конфигурација на системот и мала димензија разлика е дозволена заради рачно мерење.

Избор на клиент

Cisco Certified Biz 1500 Mono Headset Bundle for Cisco 6921 6941 6945 6961 7821 7841 7861 7931G 7940 7941 7942G 7945 7960 7961 Новак
Cisco Certified Biz 1500 Mono Headset Bundle for Cisco 6921 6941 6945 6961 7821 7841 7861 7931G 7940 7941 7942G 7945 7960 7961

Пакет од 2 артикли Biz 1500 моно слушалки и кабел за интерфејс Cisco Одличен квалитет на звукот, со микрофони з

DEN 1188.80
Популарна аниме Окулус потрага по кожата на кожата за VR слушалки и контролер од ОК Ан Јеу Новак
Популарна аниме Окулус потрага по кожата на кожата за VR слушалки и контролер од ОК Ан Јеу

✔ Ултратенка, лесна окулус потрага по винил декларална заштита ✔ Индустријата водечка живописна техно

DEN 3.00
Озели Bluetooth Слушалки Игри Слушалки Безжичен Bluetooth 5.3 Слушалки Допир Контрола Електронски Уреди. Новак
Озели Bluetooth Слушалки Игри Слушалки Безжичен Bluetooth 5.3 Слушалки Допир Контрола Електронски Уреди.

1 Bluetooth 5.3 2 Капацитет на батеријата : 320m Ah за куќиште за полнење; 40m Ah за слушалки 3 Користете време : 7 часа; �

DEN 0.67
Abабра Јабра зборува 710 UC USB/BT & LINK 370 Новак
Abабра Јабра зборува 710 UC USB/BT & LINK 370

Jabra Speak 710 Premium Преносен звучник со неверојатен звук за конференциски повици и музички звук за повици и Musi

DEN 3.00
Lenovo htc vive cosmos 3D слушалки за виртуелна реалност, сина Новак
Lenovo htc vive cosmos 3D слушалки за виртуелна реалност, сина

Овој овластен реновиран производ е тестиран и сертифициран за да изгледа и да работи како ново Процесот

DEN 379.20
iClever BTH03 Деца Bluetooth Слушалки &засилувач; HS21 Деца Слушалки Снопови-Безбедно Слушалки За Деца, Преклопен Деца Игри Новак
Слушалки за слушалки безжични слушалки со јачина Новак
Слушалки за слушалки безжични слушалки со јачина

Микрофон за откажување на бучава Вградена прилагодлива јачина на звук + контрола на нем Погледнете ја к�

DEN 479.84
Месечината Волк Окулус потрага 2 Скриени слушалки и контролори на налепници и контролори Новак
Месечината Волк Окулус потрага 2 Скриени слушалки и контролори на налепници и контролори

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат

DEN 191.84
Широка насмевка од тиква - Окулус потрага 2 - Декларации - Црна и розова Новак
Широка насмевка од тиква - Окулус потрага 2 - Декларации - Црна и розова

Компатибилен модел : За Окулус потрага 1 / 2 Уникатен стил : Покажете го вашиот посебен стил со овие налепн

DEN 1500.80
Eartec UL3S Ultralite целосен дуплекс комуникација за безжични слушалки за 3 корисници - 3 слушалки за единечни уши Новак
ミー Метри М-НИВО-НАГОРЕ - Сребрена Ву Слушалки За Игри Со Метар, 7.1 Опкружувачки, USB Конекција, Слушалки За Игри Новак