Geekria 3.5 mm Слушалки Замена Микрофон, Одвојува Игра Бум Микрофон Компатибилен Со Logitech G PRO X, PRO X, G735, G733, G433, G233 Игри Слушалки

Geekria 3.5 mm Слушалки Замена Микрофон, Одвојува Игра Бум Микрофон Компатибилен Со Logitech G PRO X, PRO X, G735, G733, G433,

DEN 159.20

Новак

Достапно за нарачка

Изработени од висококвалитетни микрофони, ефикасно го подобруваат радио ефектот, го потиснуваат бучавата во позадина. Дизајн на Челично Црево : позицијата може да се прилагоди произволно, а способноста за фиксирање е силна. Се користи за замена на вашиот изгубен или оштетен микрофон за одвојување на играта. Компатибилен со одвојлив микрофон за бум од 3,5 мм, компатибилен со Logitech GPROX PROX G735 G733 G433 G233 слушалки микрофон. Пакет вклучени : 1 х 3.5 мм Одвојува Игра Микрофон. Заменете го или надградете го вашиот изгубен / оштетен микрофон за одвојување. Компатибилни Слушалки За Игри : - Компатибилен Со Logitech G PRO X, PRO X, G735, G733, G433, G233 и повеќе одвојливи микрофони од 3,5 mm. Забелешка : - само за замена на микрофонот што се одвојува 3,5 мм, слушалките не се вклучени. Вклучен пакет : - 1 х 3,5 мм микрофон за игра (0,5 стапки).

Избор на клиент

Камуфлажа Игри Слушалки Супер бас 3.5 мм Жичен Игра Слушалки Со Микрофон И Конвертор Кабел ЗА PS4 Xbox КОМПЈУТЕР Новак
Челзи Арктис 1 Жичен Игри Слушалки 61425 ЗА PS4 PS5 КОМПЈУТЕР-Црна Новак
Челзи Арктис 1 Жичен Игри Слушалки 61425 ЗА PS4 PS5 КОМПЈУТЕР-Црна

Оптималната КОМПАТИБИЛНОСТ PS5 бара од корисникот да ги промени поставките НА SONY PS5 – оневозможи SONY 3 D Ау�

DEN 0.33
Sony MDRZX100 ZX Серија Стерео Слушалки Новак
Sony MDRZX100 ZX Серија Стерео Слушалки

Технологија За Поврзување : Жичен 30мм Повеќеслојни филмски дијафрагми создаваат моќен звук...

DEN 1.67
ミー Метри М-НИВО-НАГОРЕ - Сребрена Ву Слушалки За Игри Со Метар, 7.1 Опкружувачки, USB Конекција, Слушалки За Игри Новак
Озели Bluetooth Слушалки Игри Слушалки Безжичен Bluetooth 5.3 Слушалки Допир Контрола Електронски Уреди. Новак
Озели Bluetooth Слушалки Игри Слушалки Безжичен Bluetooth 5.3 Слушалки Допир Контрола Електронски Уреди.

1 Bluetooth 5.3 2 Капацитет на батеријата : 320m Ah за куќиште за полнење; 40m Ah за слушалки 3 Користете време : 7 часа; �

DEN 0.67
Јабра Еволуира 30 UC Стерео Слушалки, Црна Новак
Јабра Еволуира 30 UC Стерео Слушалки, Црна

Останете фокусирани со елиминирање на одвлекувањето на вниманието во бучни отворени канцелариски сред

DEN 3.33
Goessoje center rewests gright onconnectect кабел y адаптер за раздвојување y супервизор за обука кабел со нем -копче компатибилен Новак
KXL 100PCSVR Очила за еднократна употреба око М-Аск-црна боја за Oculus Quest 2 VR Новак
KXL 100PCSVR Очила за еднократна употреба око М-Аск-црна боја за Oculus Quest 2 VR

● Големина : 27x14x5cm / 10.63x5.51x1.97inches Пакетот вклучува : 100xdisposable VR MAsk ● Вентилација на ткаенини не ткаени и про

DEN 1548.80
Слушалки за слушалки безжични слушалки со јачина Новак
Слушалки за слушалки безжични слушалки со јачина

Микрофон за откажување на бучава Вградена прилагодлива јачина на звук + контрола на нем Погледнете ја к�

DEN 479.84
Abабра Јабра зборува 710 UC USB/BT & LINK 370 Новак
Abабра Јабра зборува 710 UC USB/BT & LINK 370

Jabra Speak 710 Premium Преносен звучник со неверојатен звук за конференциски повици и музички звук за повици и Musi

DEN 3.00
Razer Kraken V3 Pro Hypersense Безжични Игри Слушалки w/Haptic Технологија &засилувач; Кожа Меморија Пена Перници &засилувач; Новак Попуст
FEDAI TRN CS2 IEM во уво слушалки, 10мм 1DD HIFI IN EAR MONITOR BASS EARBUDS со одвојлив кабел од 2pin за водење спорт, музичари Новак
FEDAI TRN CS2 IEM во уво слушалки, 10мм 1DD HIFI IN EAR MONITOR BASS EARBUDS со одвојлив кабел од 2pin за водење спорт, музичари

Dircle DiualMagnet возачот од 10 мм дава повеќе енергија на вашата музика】 Fedai TRN CS2 динамичен возач усвојува диза�

DEN 0.33