VR Маска за силиконски капаци на лицето, заштитете за заштитете за очите Покрие за лично подлога за подлога за подлога за окулус Quest2 VR слушалки

VR Маска за силиконски капаци на лицето, заштитете за заштитете за очите Покрие за лично подлога за подлога за подлога за окулус

DEN 782.40

Новак

Достапно за нарачка

Ова покритие за очи ви овозможува да носите удобно во играта, што е анти -потпевје за да ги заштитите слушалките. Со одлична компатибилност, тој е дизајниран за слушалки за игри на Oculus Quest 2 VR, за перење, лесен за чистење, практично. Окото за очи е изработено од високо -квалитетен силиконски, удобен за допир, безбеден и санитарна и не -иритирачка на кожата. Користете високо-технолошки дизајн за да спречите губење на светлината и да се чувствувате одлично на кожата, ќе добиете подобро чувство за потопување во искуството на VR. Лесен за инсталирање и употреба, ви овозможува да уживате во добро видно поле, да уживате во вашиот VR од најудобно и со подобро видно поле. Ова покритие за очи ви овозможува да носите удобно во играта, што е анти -потпевје за да ги заштитите слушалките. Со одлична компатибилност, тој е дизајниран за слушалки за игри на Oculus Quest 2 VR, за перење, лесен за чистење, практично. Окото за очи е изработено од високо -квалитетен силиконски, удобен за допир, безбеден и санитарна и не -иритирачка на кожата. Користете високо-технолошки дизајн за да спречите губење на светлината и да се чувствувате одлично на кожата, ќе добиете подобро чувство за потопување во искуството на VR. Лесен за инсталирање и употреба, ви овозможува да уживате во добро видно поле, да уживате во вашиот VR од најудобно и со подобро видно поле. Функција : 1. Со одлична компатибилност, тој е дизајниран за слушалки за игри на Oculus Quest 2 VR, за перење, лесен за чистење, практично.2. Лесен за инсталирање и употреба, ви овозможува да уживате во добро видно поле, да уживате во вашиот VR од најудобно и со подобро видно поле.3. Окото за очи е изработено од високо -квалитетен силиконски, удобен за допир, безбеден и санитарна и не -иритирачка на кожата.4. Ова покритие за око ви овозможува да носите удобно во играта, што е анти -потпевје за да ги заштитите вашите слушалки.5. Користете високо-технолошки дизајн за да спречите губење на светлината и да се чувствувате одлично на кожата, ќе добиете подобро чувство за потопување во искуството на VR. Спецификација : СОСТОЈБА : 100% бренд Newуитим Тип : VR Силиконски Окото покритие : Силикоколор : како што е прикажано во Picture Fitment : Fit for Oculus Quest 2 Тежина : приближно.36g/1.3ozapplication : тој не само што ја спречува потта, туку и спречува истекување на светлина и го подобрува искуството на VR. Список на пакети : 1 x VR Силиконски коверти за очи : 1. Ние сме продажба само за покритие на очите, не вклучително и за слушалките на Oculus Quest VR и други додатоци, благодарам.2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард.3. Забележете дека стариот и новиот вид на производот ќе биде испратен случајно и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате.

Condition: 100% Brand New
Item Type: VR Silicone Eye Cover
Material: Silicone
Color: As shown in the picture
Fitment: Fit for Oculus Quest 2
Weight: Approx.36g/1.3oz
Application: It not only prevents sweat, but also prevents light leakage and improves the VR experience.
Package List:
1 x VR Silicone Eye Cover:
Note:
1. We are only sale for eye cover, not including for Oculus Quest VR headset and other accessories, thank you.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:
3. Please note that the old and new type of the product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.:

Избор на клиент

Twoy Edge Leaded Brelow Islation Valve, рачен десен агол Постигнете висока спроводливост 13,97 x 6,86 см - 10% не'рѓосувачки Новак
Mothyskins Кожата Компатибилен СО Pdp Xbox Еден Afterglow LVL 3 Слушалки-Виолетова Стил | Заштитни, Издржливи, И Уникатен Винил Новак
Игри Слушалки Штанд-шварц Новак
Игри Слушалки Штанд-шварц

Дизајниран ЗА СЛУШАЛКИ PS4 И PS5 Компатибилен со моно и стерео слушалки Ги чува вашите слушалки ослободени

DEN 0.67
Издигнувајте NHL Вистински безжични ушни уши v.3, патки на Анхајм Новак
Издигнувајте NHL Вистински безжични ушни уши v.3, патки на Анхајм

Преносен и лесен премиум стерео звук Слушајте музика, аудио книги, повици за одговори и повеќе со леснот

DEN 948.80
Masiken VR Cover Shell за Oculus Quest 2, мек силиконски предниот заштитник на лицето, анти -гребење и оштетување на паѓање, Новак
Geekria 3.5 mm Слушалки Замена Микрофон, Одвојува Игра Бум Микрофон Компатибилен Со Logitech G PRO X, PRO X, G735, G733, G433, Новак
Geekria 3.5 mm Слушалки Замена Микрофон, Одвојува Игра Бум Микрофон Компатибилен Со Logitech G PRO X, PRO X, G735, G733, G433,

Изработени од висококвалитетни микрофони, ефикасно го подобруваат радио ефектот, го потиснуваат бучав�

DEN 159.20
Озели Bluetooth Слушалки Игри Слушалки Безжичен Bluetooth 5.3 Слушалки Допир Контрола Електронски Уреди. Новак
Озели Bluetooth Слушалки Игри Слушалки Безжичен Bluetooth 5.3 Слушалки Допир Контрола Електронски Уреди.

1 Bluetooth 5.3 2 Капацитет на батеријата : 320m Ah за куќиште за полнење; 40m Ah за слушалки 3 Користете време : 7 часа; �

DEN 0.67
Cisco Certified Biz 1500 Mono Headset Bundle for Cisco 6921 6941 6945 6961 7821 7841 7861 7931G 7940 7941 7942G 7945 7960 7961 Новак
Cisco Certified Biz 1500 Mono Headset Bundle for Cisco 6921 6941 6945 6961 7821 7841 7861 7931G 7940 7941 7942G 7945 7960 7961

Пакет од 2 артикли Biz 1500 моно слушалки и кабел за интерфејс Cisco Одличен квалитет на звукот, со микрофони з

DEN 1188.80
Слушалките за гранд GraW3050 BT со зафатено светло Новак Попуст
Слушалките за гранд GraW3050 BT со зафатено светло

HD аудио за кристално чиста и лесна комуникација Bluetooth компатибилен и може да се спари со до два уреди во �

DEN 2384.00
Запостави VR силиконски покритие за заштита на капакот, компатибилен со Oculus потрагата 2 Новак
Запостави VR силиконски покритие за заштита на капакот, компатибилен со Oculus потрагата 2

Може ефикасно да се потење, лизгање и олеснување на преносот на светлина Ова е подарок што може да им се �

DEN 0.67
FEDAI TRN CS2 IEM во уво слушалки, 10мм 1DD HIFI IN EAR MONITOR BASS EARBUDS со одвојлив кабел од 2pin за водење спорт, музичари Новак
FEDAI TRN CS2 IEM во уво слушалки, 10мм 1DD HIFI IN EAR MONITOR BASS EARBUDS со одвојлив кабел од 2pin за водење спорт, музичари

Dircle DiualMagnet возачот од 10 мм дава повеќе енергија на вашата музика】 Fedai TRN CS2 динамичен возач усвојува диза�

DEN 0.33
Челзи Арктис 1 Жичен Игри Слушалки 61425 ЗА PS4 PS5 КОМПЈУТЕР-Црна Новак
Челзи Арктис 1 Жичен Игри Слушалки 61425 ЗА PS4 PS5 КОМПЈУТЕР-Црна

Оптималната КОМПАТИБИЛНОСТ PS5 бара од корисникот да ги промени поставките НА SONY PS5 – оневозможи SONY 3 D Ау�

DEN 0.33
Muigiwi GSP600 Кабел Замена КОМПЈУТЕР АУДИО Aux Кабел Жица Кабел Компатибилен Со Sennheiser Игра ЕДНА Игра Нула КОМПЈУТЕР 373D Новак
Мртви очи - Окулус потрага 2 - Декларации - Црно Новак
Мртви очи - Окулус потрага 2 - Декларации - Црно

Компатибилен модел : За Окулус потрага 1 / 2 Уникатен стил : Покажете го вашиот посебен стил со овие налепн

DEN 383.84
KXL 100PCSVR Очила за еднократна употреба око М-Аск-црна боја за Oculus Quest 2 VR Новак
KXL 100PCSVR Очила за еднократна употреба око М-Аск-црна боја за Oculus Quest 2 VR

● Големина : 27x14x5cm / 10.63x5.51x1.97inches Пакетот вклучува : 100xdisposable VR MAsk ● Вентилација на ткаенини не ткаени и про

DEN 1548.80
Sony MDRZX100 ZX Серија Стерео Слушалки Новак
Sony MDRZX100 ZX Серија Стерео Слушалки

Технологија За Поврзување : Жичен 30мм Повеќеслојни филмски дијафрагми создаваат моќен звук Возачите со

DEN 1.67
Hatsune Miku - Oculus Quest 2 VR слушалки и контролорна кожа, налепница за винил за декорации за слушалки за VR и контролор, Новак