Камуфлажа Игри Слушалки Супер бас 3.5 мм Жичен Игра Слушалки Со Микрофон И Конвертор Кабел ЗА PS4 Xbox КОМПЈУТЕР

Камуфлажа Игри Слушалки Супер бас 3.5 мм Жичен Игра Слушалки Со Микрофон И Конвертор Кабел ЗА PS4 Xbox КОМПЈУТЕР

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Ergономски дизајн и меки ушни влошки за дополнителна удобност. Супер низок бас, одлични звучни перформанси. Висок верност HD микрофон. Компатибилен СО PS4/паметен телефон/КОМПЈУТЕР. слушалки. Опис : оваа слушалка engineономски дизајнирана може да создаде добра хејл и срдечна атмосфера за време на игрите process.It ве прави удобно и не чувствувате ништо на главата, само целосно потопете се во светот на игрите.Ви носи удобност и исклучителни игри авантура.Спецификација : Звучник : Импеданса : 32wf 15% Опсег На Фреквенција : 50~20khzsensetivity : 106dbw 3dbdrostortion : xurew3%Номинална Моќност : 10mwc : Директивност : omnidirectionalsensentivity : - 52dbwérk напон : 2v, максимално 10vplug тип : 3.5 mm аудио приклучок карактеристики : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен hd Микрофони со ВИСОКА ВЕРНОСТ супер низок бас, одлични перформанси на звукот и меки ушни влошки за дополнителна удобностстандарден Приклучок од 3,5 Мм, никел обложенкомпатибилен со ps4/паметен телефон/pceasy за употреба : 1. Кога е поврзан СО XBOX-ONE, потребен е аудио конвертор2. Може директно да се поврзе СО PS43. Кога е поврзан на КОМПЈУТЕР, потребен е кабел за конвертор 2-во-1за некои дизајни на лаптопи со една дупка, можат директно да ги користат за да постигнат функција на микрофон.Пакет Вклучувајќи 1pc Слушалки1pc компјутер конвертор кабел1pc XBOX конвертор кабел.

Избор на клиент

FEDAI TRN CS2 IEM во уво слушалки, 10мм 1DD HIFI IN EAR MONITOR BASS EARBUDS со одвојлив кабел од 2pin за водење спорт, музичари Новак
FEDAI TRN CS2 IEM во уво слушалки, 10мм 1DD HIFI IN EAR MONITOR BASS EARBUDS со одвојлив кабел од 2pin за водење спорт, музичари

Dircle DiualMagnet возачот од 10 мм дава повеќе енергија на вашата музика】 Fedai TRN CS2 динамичен возач усвојува диза�

DEN 0.33
Phnixgam Rgb Држач За Слушалки со 3,5 mm AUX и 3 ПОРТ USB 2,0 Центар, Универзален Држач За Закачалки За Слушалки За Компјутерски Новак Попуст
Sony MDRZX100 ZX Серија Стерео Слушалки Новак
Sony MDRZX100 ZX Серија Стерео Слушалки

Технологија За Поврзување : Жичен 30мм Повеќеслојни филмски дијафрагми создаваат моќен звук Возачите со

DEN 1.67
Игри Слушалки Штанд-шварц Новак
Игри Слушалки Штанд-шварц

Дизајниран ЗА СЛУШАЛКИ PS4 И PS5 Компатибилен со моно и стерео слушалки Ги чува вашите слушалки ослободени

DEN 0.67
Mothyskins Кожата Компатибилен СО Pdp Xbox Еден Afterglow LVL 3 Слушалки-Виолетова Стил | Заштитни, Издржливи, И Уникатен Винил Новак
Слушалки за слушалки безжични слушалки со јачина Новак
Слушалки за слушалки безжични слушалки со јачина

Микрофон за откажување на бучава Вградена прилагодлива јачина на звук + контрола на нем Погледнете ја к�

DEN 479.84
Hatsune Miku - Oculus Quest 2 VR слушалки и контролорна кожа, налепница за винил за декорации за слушалки за VR и контролор, Новак
Издигнувајте NFL Вистински безжични ушни уши v.4, Атланта соколи Новак
Издигнувајте NFL Вистински безжични ушни уши v.4, Атланта соколи

Bluetooth 5.0 технологија со 30ft Опсег Изградени во контроли на микрофон и допир 34 часа играње време од 1 наплат

DEN 3.33
Мртви очи - Окулус потрага 2 - Декларации - Црно Новак
Мртви очи - Окулус потрага 2 - Декларации - Црно

Компатибилен модел : За Окулус потрага 1 / 2 Уникатен стил : Покажете го вашиот посебен стил со овие налепн

DEN 383.84
Goessoje center rewests gright onconnectect кабел y адаптер за раздвојување y супервизор за обука кабел со нем -копче компатибилен Новак
СИМГАЛ Игри Слушалки Со Микрофон, 3,5 мм Лесни Слушалки СО RGB Алуминиумска Рамка, Опкружувачки Звук, Компатибилен СО PS4 PS5 Новак Попуст
Систем за игри со виртуелна реалност AEEDSEE 4K VR SomatoSensory Game Console Movie 3D SomatoSensory Game Console Home HD VR Новак
Систем за игри со виртуелна реалност AEEDSEE 4K VR SomatoSensory Game Console Movie 3D SomatoSensory Game Console Home HD VR

Чувајте го вашето искуство мазно и беспрекорно, дури и додека дејството со голема брзина се одвива окол�

DEN 361.60
Озели Bluetooth Слушалки Игри Слушалки Безжичен Bluetooth 5.3 Слушалки Допир Контрола Електронски Уреди. Новак
Озели Bluetooth Слушалки Игри Слушалки Безжичен Bluetooth 5.3 Слушалки Допир Контрола Електронски Уреди.

1 Bluetooth 5.3 2 Капацитет на батеријата : 320m Ah за куќиште за полнење; 40m Ah за слушалки 3 Користете време : 7 часа; �

DEN 0.67
Издигнувајте NHL Вистински безжични ушни уши v.3, патки на Анхајм Новак
Издигнувајте NHL Вистински безжични ушни уши v.3, патки на Анхајм

Преносен и лесен премиум стерео звук Слушајте музика, аудио книги, повици за одговори и повеќе со леснот

DEN 948.80
Замена 3.5 мм Игра Микрофон TNE Бум Микрофон ЗА Pdp Afterglow AG 6 Жичен Игри Слушалки И Желка Плажа Уво Сила Слушалки Новак
iClever BTH03 Деца Bluetooth Слушалки &засилувач; HS21 Деца Слушалки Снопови-Безбедно Слушалки За Деца, Преклопен Деца Игри Новак
Слушалките за гранд GraW3050 BT со зафатено светло Новак Попуст
Слушалките за гранд GraW3050 BT со зафатено светло

HD аудио за кристално чиста и лесна комуникација Bluetooth компатибилен и може да се спари со до два уреди во �

DEN 2384.00
Muigiwi GSP600 Кабел Замена КОМПЈУТЕР АУДИО Aux Кабел Жица Кабел Компатибилен Со Sennheiser Игра ЕДНА Игра Нула КОМПЈУТЕР 373D Новак