2 јарди пластично копче за прицврстување полиестер лента со лента и цигари за очи Попер за притискање на столче-сиво сиво

2 јарди пластично копче за прицврстување полиестер лента со лента и цигари за очи Попер за притискање на столче-сиво сиво

DEN 155.84

Новак

Достапно за нарачка

Најдобар квалитетна снимка од лента што не 'рѓа! Мала тежина, мек, издржлив и привлечен изглед. Апсолутно корисно, убаво и уникатно!. Темно сива. Проверете ги сликите за големината и локацијата на Snaps на лентата. Одлично е за правење костуми за ренесансни танцувања, фустани, нијанси на ламби, долна облека, украси за дома, драперии, занаети и домашен декор. Најдобар квалитетна снимка од лента што не 'рѓа! Мала тежина, мек, издржлив и привлечен изглед. Апсолутно корисно, убаво и уникатно!. Темно сива. Проверете ги сликите за големината и локацијата на Snaps на лентата. Одлично е за правење костуми за ренесансни танцувања, фустани, нијанси на ламби, долна облека, украси за дома, драперии, занаети и домашен декор. 2 дворови пластично копче за прицврстување полиестер лента со лента и цигари за очи Попер, притиснете столб за прицврстување за бебиња за прицврстување на препоните, прицврстување за шиење, ренесанс танц, костумска драперија, долна темна сива боја-sp14-2.

Избор на клиент

Комплет за прицврстувачи за прицврстувачи на прим за притискање за варио клешти, 14 x 5,7 x 1,7 см, бело Новак
Комплет за прицврстувачи за прицврстувачи на прим за притискање за варио клешти, 14 x 5,7 x 1,7 см, бело

Комплет за прицврстувачи за прицврстувачи на прим НеSEW За Варио клешти Комплет за прицврстувачи за приц

DEN 165.60
Алатка за пластични прилепувања и клешти на Aimoda, 360 комплети T5 Snap копчиња за облека и шиење Новак
Алатка за пластични прилепувања и клешти на Aimoda, 360 комплети T5 Snap копчиња за облека и шиење

[Snap и Snaps Puplers Set] : Вклучете сè што ви треба за да започнете T5 пластични копчиња за прицврстување со Press Pliers

DEN 303.84
Пластична пластика за прицврстување на прицврстувачи црна - по пакет од 12 Новак
Пластична пластика за прицврстување на прицврстувачи црна - по пакет од 12

Бренд : Прим Количина : по пакет од 12 Боја : црна Големина : 1,3см / 0,52 " Облик : круг Бренд : Прим Количина : по

DEN 2.33
Dritz 24p Heavy Dutip Snap Dliers, виолетова Новак
Dritz 24p Heavy Dutip Snap Dliers, виолетова

Тешките прицврстувачи се идеални за облека како што се јакни, палта, елеци, врвови и спортска облека Теш�

DEN 478.56
Шиење прилепувања и сврзувачки елементи за облека Новак
Шиење прилепувања и сврзувачки елементи за облека

Затворање на Snap : Користете го овој сет на Sew на Snaps за да ги прилагодите или поправите облеките, чанти, ка�

DEN 2.33