ГРК 61637 Р4 ФЕИНОКС 305сс Пропак #10 со 3-1/8-инчни Завртки За Самопотонување,

ГРК 61637 Р4 ФЕИНОКС 305сс Пропак 10 со 3-1/8-инчни Завртки За Самопотонување,

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Користи ГРК Т25 бит. Самопреслушување. Самопреслушување контрасонк глава. В - намалување на конец дизајн. ФЕИНОКС 305 нерѓосувачки Челик. Прецизното Вклопување помеѓу Повеќенаменските сврзувачки елементи R4 и битовите НА GRK го намалува нишањето и ја подобрува продуктивноста. Елиминира претходно дупчење и обезбедува брз почеток за инсталација во еден чекор. Побрз погон за подобрена продуктивност. Обезбедува низок вртежен момент на инсталација што овозможува брзо возење и леснотија на инсталирање. Климатек обложени; обезбедете отпорност на корозија во дрво обработено под притисок со корозивен контакт со земја. ЕСР-3201 одобрен за структурни апликации.

Избор на клиент

уксел 100 парчиња Тркалезни Гумени Крајни Капачиња 4мм Бел Винил Капак Завртка Навој Заштитници Новак
уксел 100 парчиња Тркалезни Гумени Крајни Капачиња 4мм Бел Винил Капак Завртка Навој Заштитници

●4ММ ВНАТРЕШНА ДИА и ВИСИНА ОД 15мм+4мм Внатрешна Дијаметар Бели Винилни Тркалезни Капаци На Капачето, ви

DEN 0.33
Rebower Завртка Навој Заштитник Покритие Гумени Крајот Капи, [за Завртка, Болт] - 23MM ПРОЕКТ/Црна/5 Парчиња Новак
Rebower Завртка Навој Заштитник Покритие Гумени Крајот Капи, [за Завртка, Болт] - 23MM ПРОЕКТ/Црна/5 Парчиња

Гумен материјал, мек, отпорен на абење, со добра еластичност Винил крајните капачиња се со добра изолаци

DEN 0.33
Завртка Навој Заштита Ракав Пвц Гума Круг Цевка Завртка Капак Капак Еко-Пријателски Црвен 15мм ПРОЕКТ 50 парчиња Новак
CRL 3/16 Дупка 1 Должина 4-5-6 Завртка Проширување На Пластични Завртки Сидра-Пакет од 100 Новак
CRL 3/16 Дупка 1 Должина 4-5-6 Завртка Проширување На Пластични Завртки Сидра-Пакет од 100

Користете во Бетон, Плочка или Мермер Големина Боја Кодирање Осум Различни Големини за Завртки од #4 до #1

DEN 2.33
Rebower Завртка Навој Заштитник Покритие Гумени Крајот Капи, [за Завртка, Болт] - 7,5 mm ПРОЕКТ/Бела/100 Парчиња Новак
LIXFDJ Sup Рачка За Сурфање Рачка За Лопатка За Стоење Рачка За Црно/Бело/ / 134 Новак
LIXFDJ Sup Рачка За Сурфање Рачка За Лопатка За Стоење Рачка За Црно/Бело/ / 134

Должина : 120 мм / 4,75 инчи; Ширина : 50 мм ~ 54 мм / 2 инчи ~ 2,12 инчи СУП Лопатка Рачка големина : 3,68 инчи х 0,85 инч�

DEN 275.36
ГРК 772691177285 8 на 2 Инчи Што Содржат 1 кг Еднаква на 100 Завртки Исечете Ја Практичната ПЕРКА Новак
ГРК 772691177285 8 на 2 Инчи Што Содржат 1 кг Еднаква на 100 Завртки Исечете Ја Практичната ПЕРКА

Бит водич ПЕРКА / ТРИМ #8 користи Т10 и #9 користи Т15 Самопреслушување, дизајн На конец со сечење И обложен К

DEN 0.67