РФ Кабелски Склопови Директно SMB Приклучок На Директно SMB Приклучок,

РФ Кабелски Склопови Директно SMB Приклучок На Директно SMB Приклучок,

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Конектори : СМБ. Конекторагендер : Приклучок (Машки). Конекторабодистил : Директно. Connector BSeries : SMB. Конектори : СМБ. Конекторагендер : Приклучок (Машки). Конекторабодистил : Директно. Connector BSeries : SMB. Спецификации : Конектори : СМБ Конекторагендер : Приклучок (Машки) Конекторбодистил : Директно Конекторберии : СМБ Конекторбродот : Приклучок (Машки) Конекторбодистил : Права Кабелска Должина : 1 м Импеданса : 50 Оми Максимална Фреквенција : 4 GHz Кабел тип : RG-316 Јакна Боја : Бакар Пакување : масовно Контактирање : Златна Серија : SMB Конектораполарност : Нормален Конекторполарност : Нормална Минимална Фреквенција : Dc Поларитет : НОРМАЛЕН Тип НА ПРОИЗВОД : Rf Кабелски Склопови.

Избор на клиент

Регулатор на напон на алтернатива на брендот за инсталирање на брендот за 14V 2655517 3730002551 3730002700 600017 600028 ALA1798BS Новак
РФ Кабелски Склопови Р АНГ СМА Приклучок За Директно СМА Приклучок, Новак
РФ Кабелски Склопови Р АНГ СМА Приклучок За Директно СМА Приклучок,

Конектори : НАМАЛ Конекторагендер : Приклучок (Машки) Конекторабодистил : Директно Конекторбсерии : НАМА

DEN 2.33
100Г0111-2.50-0 - ЖИЦА, 100М, 2, 5ММ2, ТПЦ, ЦРНА Новак
100Г0111-2.50-0 - ЖИЦА, 100М, 2, 5ММ2, ТПЦ, ЦРНА

Материјал За Јакна : Полимер Боја На Јакна : Црна Жица мерач : 13АВГ Проводник ОБЛАСТ АДС : 2...

DEN 1547.20
PP001547-SHLD МУЛТИПАР, 2 ПАР, 0, 35MM2, 100M Новак
PP001547-SHLD МУЛТИПАР, 2 ПАР, 0, 35MM2, 100M

Кабелски инг : Прикажан Не на Парови : 2 Пар Проводник ОБЛАСТ АДС : 0 35мм2 Должина на ролна ( Империјална) : 328

DEN 592.00
БУЛГИНБУЛГИН ПХФ6054ААА-ФИБЕР КАБЕЛ, ЛЦ ДУПЛЕКС-ЛЦ ДУПЛЕКС, ММ Новак
БУЛГИНБУЛГИН ПХФ6054ААА-ФИБЕР КАБЕЛ, ЛЦ ДУПЛЕКС-ЛЦ ДУПЛЕКС, ММ

Рохс Во Согласност : да се советува Рохс Фталати Во Согласност : да се советува Свхц : Не СВХЦ (27Јуни2018)...

DEN 817.60