Музеј Бања Впие Лаванда Цвеќиња &засилувач; Вар 24oz|Epsom Сол Бања Впие И Магнезиум |Обновување На Мускулите, Релаксирачки, Природни Детоксикација |За Жени И Мажи|Напра?

Музеј Бања Впие Лаванда Цвеќиња &засилувач; Вар 24oz|Epsom Сол Бања Впие И Магнезиум |Обновување На Мускулите, Релаксирачки,

DEN 851.20

Новак

Достапно за нарачка

Музеј Сонувач Бања Натопете Ги вашите соништа Во движење со смирувачка бања за да ја поставите сцената за прекрасен ноќен сон! Соли на епсом Со Сол Од Мртво Море, Масло Од Семе Од Грозје, Масло од Шеа орев ова луксузно натопување за капење е погодно за долги, сонувачки бањи со меурчиња или брзи, релаксирачки впивања на стапалата за да ги смирите стапалата од глава до пети. Смирувачка Ароматерапија : Нашиот производ користи само природни и органски состојки за да ви го даде најдоброто искуство за капење. Со нежен мирис на лаванда или мирис, релаксирачката и смирувачка арома помага да се намалат нивоата на стрес и да се смири вашиот дух. Повеќенаменски : не само ограничени на бањи, овој производ може да се користи и како натопување на стапалото. Комбинацијата На Епсом сол и магнезиум помага во смирување на уморните мускули и омекнување на сувата кожа – одлично за уморни стапала по долг ден!. Здравје на кожата-Натопувањето Во бања со соли за капење помага да се намали воспалението, да се надополнат електролитите во вашата кожа и да се направи подебел, помек и хидриран изглед. Мирис-мирисот На Јасмин и Лимонска Трева е уникатна мешавина од слатко и свежо и обезбедува пријатно, смирувачко искуство со ароматерапија.

Избор на клиент

Деца Чиста Епсом Сол Впие со Бозел, Витамин е &засилувач; Етерични Масла, 2 фунти Новак
Деца Чиста Епсом Сол Впие со Бозел, Витамин е &засилувач; Етерични Масла, 2 фунти

Деца Чиста Епсом Сол Впие Со Бозел, Витамин Е И Есенцијални Масла, 2 килограми (ПАКУВАЊЕ од 3)...

DEN 224.00
Бодлер Тропски Кокос Бања Аптекар Впие, 4 Унца Новак
Бодлер Тропски Кокос Бања Аптекар Впие, 4 Унца

Не дозволувајте шармантните аптекарски шишиња да ве измамат Овие мали впива значат голем бизнис!...

DEN 2.33
Табино ЈАДО Топли Извори Чисти Соли За Капење Асортиман Пакет Од Краси, 15 25гр Пакети, Вкупно 375гр Новак
Табино ЈАДО Топли Извори Чисти Соли За Капење Асортиман Пакет Од Краси, 15 25гр Пакети, Вкупно 375гр

Пакетот за чист асортиман табино јадо хот спрингс има се што ви треба за да одите на одмор со топли извор

DEN 0.33
10 Завиткани Билни Бања Агент Билка Чај Од Лав Хемиски Новак
10 Завиткани Билни Бања Агент Билка Чај Од Лав Хемиски

Јапонија Здравје И Лична Нега билни бања агент билка топла вода 10 фоликули *АФ27* в / број за следење ОД Ј

DEN 592.00
Џун х Месечината Бања Сол Новак
Џун х Месечината Бања Сол

Есенцијални Масла Од Шампањ Природна Морска Сол Епсом Сол Произведено во САД Есенцијални Масла Од Шамп�

DEN 159.84