4 Парчиња Мини Кафе Млеко Крем Стомна Керамички Сервирање Стомна Порцелан Сос Чамец Сос Сос Стомна Млеко Бокал Гробот Истурете Керамички Крем Пенење Чаша 50мл

4 Парчиња Мини Кафе Млеко Крем Стомна Керамички Сервирање Стомна Порцелан Сос Чамец Сос Сос Стомна Млеко Бокал Гробот Истурете

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Мини Кафе Чаши.Добра алатка за правење вкусна храна за вашите семејства.еспресо млеко стомна. Се одликува со излив без капка и рачка за удобност,полесна за употреба.Мини Кафе Чаши. Дизајнот на изгледот на производот е едноставен и дарежлив.Кафе Бокал. Изработен од квалитетен керамички материјал, издржлив и еколошки, користен од посигурен.мал стомна за млеко. Креативен и шик дизајн, многу роман и нежен.Млеко Пена Чаша. Опис4 Парчиња Мини Кафе Млеко Крем Стомна Керамички Сервирање Стомна Порцелан Сос Чамец Сос Сос Стомна Млеко Бокал Керамички Крем Со Рачка Пенење Чаша За Кујна Карактеристики-Материјал : Керамички-Боја : Бела;Пакет Вклучувајќи 4 x Керамички Млеко Бокали.

Избор на клиент

Ирско Ребро Од Џејмс Робинсон Стерлинг Сребрен Сос Брод Рачно Изработени в. 1960 Новак
Ирско Ребро Од Џејмс Робинсон Стерлинг Сребрен Сос Брод Рачно Изработени в. 1960

Тип : Сос Брод, Модел : Ирски Ребро Џејмс Робинсон Состав : Стерлинг Сребро Возраст : Пост1940 Бренд : Џејмс Р

DEN 2.67
RAK Порцелан NFOPSD03PO Нео Тоник Праска Портокал Плоштад Крем/Сос Брод Случај на 12 Новак
RAK Порцелан NFOPSD03PO Нео Тоник Праска Портокал Плоштад Крем/Сос Брод Случај на 12

Рерната е безбедна на 572 степени Високо чип и отпорен на удари поради исклучителна цврстина Олово Слобо�

DEN 3234.08
RAK Порцелан NFOPSD03CY Нео Тоник Пченка Жолт Квадрат Крем/Сос Брод Случај на 12 Новак
RAK Порцелан NFOPSD03CY Нео Тоник Пченка Жолт Квадрат Крем/Сос Брод Случај на 12

Рерната е безбедна на 572 степени Високо чип и отпорен на удари поради исклучителна цврстина Олово Слобо�

DEN 1.67
BYBYCD Нерѓосувачки Челик Сос Сос Бокал Сок Кофа Јадење Салата Облекување Сервер Pourer Зачини Чаша Новак
BYBYCD Нерѓосувачки Челик Сос Сос Бокал Сок Кофа Јадење Салата Облекување Сервер Pourer Зачини Чаша

Сребро : боја Облик : брод Материјал од нерѓосувачки челик : нерѓосувачки челик Капацитет : 3 мл (80 мл) 5 мл (

DEN 1.67
三宝産業 бел Сос Тенџере, М, Сливер Новак
三宝産業 бел Сос Тенџере, М, Сливер

Тело : Никел (сребрена) Јукива бренд што ја осветлува вашата храна Оваа облека за банкет е омилена од про�

DEN 2537.44