Велеман БИТВТД3 ВТД3 Антистатички Резервен Совет, 1 одделение до 12 Одделение

Велеман БИТВТД3 ВТД3 Антистатички Резервен Совет, 1 одделение до 12 Одделение

DEN 116.32

Новак

Достапно за нарачка

Велеман создава производи за образовни потреби и хобисти и е лидер во комплетите и компонентите "направи сам". Велеман нуди широк спектар на електронски комплети "направи сам", почнувајќи од комплет за стартер за образование без лемење до комплети за експерименти со соларна енергија.

Избор на клиент

Форни 61521 Лемење Точка Врвот за 61503 Новак
Форни 61521 Лемење Точка Врвот за 61503

30 вати дрво гори железо Врвот на точката на лемење Тежина на пакетот : 0,5 килограми Земја На Потекло : Кин�

DEN 1251.20
ATETOOL Лемење Железо Врвот T60 Серија Bl Тип Греење Железо Врвот За Оригинални AE680D AE680 Лемење Железо Врвот Замена Новак
Врв За Сечење, Големина 00 Новак
Врв За Сечење, Големина 00

Гасна услугаацетилен Дебелина на челик : 1 / 4" Притисок на гориво : 3 до 5 пси Гасна услугаацетилен...

DEN 1124.80
Нов Лон0167 900М-Т-Б Замена Избрана 1.2 Мм Точка Диа сигурна ефикасност Лемење Лемење Железо Врвот 2 Парчиња Новак
Нов Лон0167 900М-Т-Б Замена Избрана 1.2 Мм Точка Диа сигурна ефикасност Лемење Лемење Железо Врвот 2 Парчиња

Име на производ ( издржлив во употреба) : Врв На Рачка За Лемење;Модел : (најнова технологија) 900МТБ;Матери�

DEN 109.76
Раднор РАД64003624 3-101 Големина 1 Виктор Стил Едно Парче Ацетилен Врв За Сечење Новак
Раднор РАД64003624 3-101 Големина 1 Виктор Стил Едно Парче Ацетилен Врв За Сечење

Рад64003624 Карактеристики : Висококвалитетен Врв За Сечење На Брендот Раднор Виктор Стил...

DEN 475.20
Т15-ДЛ52 Долго Длето Шрафцигер 5,2 мм Врв за Лемење ЗА FX-9501 FM-2028 FM-2027 FM - 2021 FX-950 FX-951 FX-952 FM-202 FM-203 Новак
Т15-ДЛ52 Долго Длето Шрафцигер 5,2 мм Врв за Лемење ЗА FX-9501 FM-2028 FM-2027 FM - 2021 FX-950 FX-951 FX-952 FM-202 FM-203

Т15ДЛ52 Т12ДЛ52 Долго Длето Шрафцигер 0.205 " / 5.2 Мм Совети За Лемење Компатибилни Станици И Пегли : FX9501 FM2028 FM202

DEN 2.67
Апекс Алатка Група 6110 Сечење Замена Совет Новак
Апекс Алатка Група 6110 Сечење Замена Совет

Овој производ ги исполнува барањата на клиентите Замена бакар сечење врвот за лемење пиштол Димензии н�

DEN 3.00
Велер XT Серија XTKN O H A B C D E F F BB CC M X Замена на Врвот за Лемење fit WXP120 WP120 WP120IG WX1010 WX2020 WT1010H WD1000HPT Новак
Велер XT Серија XTKN O H A B C D E F F BB CC M X Замена на Врвот за Лемење fit WXP120 WP120 WP120IG WX1010 WX2020 WT1010H WD1000HPT

Велер XT Серија Лемење Врвот замена Лемење Железо Млазницата Малку XTKN, XTH,XTA,XTB,XTC,XTD,XTD,XTF,XTF,XTAA,XTBB,XTCC,XTM, XTX...

DEN 768.00
Xytronic 44-710654 Прецизен совет за замена на конусно лемење за 307A, LF-8800 и LF-2000, големина од 0,2 mm x 18,5 mm Новак
Xytronic 44-710654 Прецизен совет за замена на конусно лемење за 307A, LF-8800 и LF-2000, големина од 0,2 mm x 18,5 mm

Совет за лемење, 0,2 mm x 18,5 mm, конусна прецизност Тип на производ : Совет за лемење За употреба со 307 A, LF8800 ил�

DEN 0.33
Термалтроника Дс-ТЦТ-1 Одлемување На Врвот На Пиштолот Алатник За Чистење заменлив За Меткал АЦ-ТЦ-П Новак
Термалтроника Дс-ТЦТ-1 Одлемување На Врвот На Пиштолот Алатник За Чистење заменлив За Меткал АЦ-ТЦ-П

За Употреба Со : ДСКИТ1, ДСКИТ2, ДСКИТ3, МХД001, ДСПИШТОЛ1, МХДС1 За Употреба Со : ДСКИТ1, ДСКИТ2, ДСКИТ3, МХД001, Д�

DEN 201.60
900М-Т-0,5 ЦФ Наклон Единечен Рамен 0,019 / 0,5 мм Врв За Лемење Заменете ЗА 907есд 936ЕСД 937 Радио Колиба 64-053 Х-троникс Новак
Термалтроника Х70-Д08 длето 30дег 1,0 мм заменливи За Хако Т31-02Д08 Новак
Термалтроника Х70-Д08 длето 30дег 1,0 мм заменливи За Хако Т31-02Д08

Температура : 700 Серија За Употреба Со : ДЕВИЗЕН курс100 Совет Стил : Длето 30дег Ширина на врвот : 0,04 " (1,00 мм)

DEN 176.00
ПФ0125 Плазма Факел Глава Тело Фит Трафимет Ergокат С45 Плазма Машина ФАКЕЛ ПК1 Новак
ПФ0125 Плазма Факел Глава Тело Фит Трафимет Ergокат С45 Плазма Машина ФАКЕЛ ПК1

Состојба : Ново : ново, неискористено, неотворено, неоштетено Произведени од : WS Земја / Регион На Произво�

DEN 1086.08
Термичка Динамика 9-6501 Совет Новак
Термичка Динамика 9-6501 Совет

Димензии на пакетот : 2,54 см (Л) х 4,064 см (В) х 10,16 см (Ч) Тип На Производ : Механички Компоненти...

DEN 165.44
Т15-Д4 Длето Шрафцигер 4мм Врв за Лемење ЗА FX-9501 FM-2028 FM-2027 FM-2021 FX-950 FX-951 FX-952 FM-202 FM-203 FM-204 FM-206 Новак
Т15-Д4 Длето Шрафцигер 4мм Врв за Лемење ЗА FX-9501 FM-2028 FM-2027 FM-2021 FX-950 FX-951 FX-952 FM-202 FM-203 FM-204 FM-206

Т15Д4 Т12Д4 Длето шрафцигер 0.157 " / 4мм Совети За Лемење Компатибилни Станици И Пегли : FX9501 FM2028 FM2027 FM2021 FX950 FX951

DEN 1537.60
Темпо-1121-0338 - П1-Врв За Лемење, Топол Воздух, 0.060 во. Новак
Темпо-1121-0338 - П1-Врв За Лемење, Топол Воздух, 0.060 во.

СОВЕТ, ТЈ, СИНГЛЕЏЕТ, ЗАКРИВЕН Млазници ЗА рачката НА топол воздух ТЈ70 Ве молиме видете подолу за компле�

DEN 569.60