1x3pp = 2mm црна кримска терминална пластична обвивка P = 2mm CS-1134-03AB

1x3pp = 2mm црна кримска терминална пластична обвивка P = 2mm CS-1134-03AB

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

(100 парчиња) 1x3pp = 2mm црна кримска терминална пластична обвивка P = 2mm CS-1134-03 AB. (100 парчиња) 1x3pp = 2mm црна кримска терминална пластична обвивка P = 2mm CS-1134-03 AB. (100 парчиња) 1x3pp = 2mm црна кримска терминална пластична обвивка P = 2mm CS-1134-03 AB.

Избор на клиент

Американски терминал ESB10-100 16/14 Конектори за изолирани мерачи на мерачи 10 Новак
Американски терминал ESB10-100 16/14 Конектори за изолирани мерачи на мерачи 10

Конектори за терминали со изолирани мерачи на мерачи 16 / 14 #10 100 компјутери по торби Конектори за термина�

DEN 1.33
HWGO 300PCS избрани изолирани терминали за електрична жица Crimp Connectors Spade Set Red Yellow Blue Новак
HWGO 300PCS избрани изолирани терминали за електрична жица Crimp Connectors Spade Set Red Yellow Blue

Изолирани терминали на крим Сите се затворени во случај за лесен пристап Огромна кутија од 300 избрани те

DEN 2.00
600 парчиња месинг Брзи терминали за сплит, машко женско лопата Брзо спојување со про transparentирна обвивка Новак
600 парчиња месинг Брзи терминали за сплит, машко женско лопата Брзо спојување со про transparentирна обвивка

Едноставно жици : Овие терминални конектори се терминали со ладен притисок, со што жиците ги олеснуваат,

DEN 184.96
SJZBIN 60PCS најлонско знаме Спајд Брзо исклучување Новак
SJZBIN 60PCS најлонско знаме Спајд Брзо исклучување

Пакување на производи : getе добиете 60 парчиња терминални блокови на најлонско знаме, вклучувајќи 20 парчи

DEN 0.33
X-Dree 30pcs 16-14awg 8 Студ сина изолирана вилушка Спајд Терминали Електричен конектор (Connettore Blu elettrico dei Terminali Новак
X-Dree 30pcs 16-14awg 8 Студ сина изолирана вилушка Спајд Терминали Електричен конектор (Connettore Blu elettrico dei Terminali

Име на производот : Терминали за лопата на вилушка; Модел : SVS24 Погоден за : 1614awg кабел; користен на : #8 обет�

DEN 2.33
X-Ree 80PCS SV3.5-5 37A 14-12awg Црна пред изолиран електричен вилушка терминален кабел конектор 6мм диа (80pcs SV3.5-5 37A Новак
X-Ree 80PCS SV3.5-5 37A 14-12awg Црна пред изолиран електричен вилушка терминален кабел конектор 6мм диа (80pcs SV3.5-5 37A

Име на производот : Терминал на вилушка; модел : SV3.55 Соодветна големина на кабелот : 2,54mm2 (1412awg); дупка Дија

DEN 406.40
X-Dree 1000 PCS SNB1.25-6S AWG 22-16 Неосулирани конектори за терминали на вилушка (1000 парчиња SNB1.25-6S AWG 22-16 Conectores Новак
X-Dree 1000 PCS SNB1.25-6S AWG 22-16 Неосулирани конектори за терминали на вилушка (1000 парчиња SNB1.25-6S AWG 22-16 Conectores

Име на производот : не изолиран терминал на вилушка; модел : SNB1.256 S; Дизајн : Тип на вилушка Материјал : мет�

DEN 908.80
Baomain SV 3,5-6 Spade Termine Vinyl Isuman-единечен Crimp 2.5-4.0 QMM 14-12 големина на жицата, големина од 1/4 6,3мм Студија Новак
Baomain SV 3,5-6 Spade Termine Vinyl Isuman-единечен Crimp 2.5-4.0 QMM 14-12 големина на жицата, големина од 1/4 6,3мм Студија

Завртки на САД : 1 / 4 ", завртка Дија : 6,3мм Големина на кабел : 2.54,0 QMM (2216 AWG) Максимална струја : imax = 37a...

DEN 416.00