ygqzm нови полици во кујната, без перфорациони материјали за зачини, монтиран за wallидови, држач за ножеви за ножеви, мултифункционално складирање

ygqzm нови полици во кујната, без перфорациони материјали за зачини, монтиран за wallидови, држач за ножеви за ножеви, мултифункционално

DEN 3530.56

Новак

Достапно за нарачка

Комбинирајте како што сакате. Лесно контролирајте ја целата кујна. Каде е резервниот. Нема ограничување до каде може да се инсталира. Користење на авијациска алуминиум. Десет години како еден ден. Бесплатно расклопување. Лесно за чистење. Користете го целосно преостанатиот wallиден простор и кажете му збогум на нередот. Комбинирајте како што сакате. Лесно контролирајте ја целата кујна. Каде е резервниот. Нема ограничување до каде може да се инсталира. Користење на авијациска алуминиум. Десет години како еден ден. Бесплатно расклопување. Лесно за чистење. Користете го целосно преостанатиот wallиден простор и кажете му збогум на нередот. Опишете : Инсталација : Комбинирајте како што сакате. Лесно контролирајте ја целата кујна каде е резервната. Нема ограничување до каде може да се инсталира алуминиум за авијација. Десет години како еднократно расклопување. Лесно за чистење на целосна употреба на преостанатиот wallиден простор и збогум на Clutter Specification : Type : Storage Rackmaterial : Метод на алуминиум во инсталација : ослободен од Punchmaterial : Metal Package вклучува; 1*решетката за складирање.

Type: Storage rack
material: aluminum
Installation method: Free of punch
Material: Metal
Package includes; 1*Storage rack :

Избор на клиент

Организатор за зачини за зачини E&F Building Wall Mount 2 пакет, зачинети организаторски лавици за складирање за кујна 15.75x4.33x2,24 Новак Попуст
Jtwmy Кујнски материјали за складирање Новак
Jtwmy Кујнски материјали за складирање

1 Оваа атрактивна полица за складирање нуди не само сигурна стабилност, туку и чист изглед со современ д�

DEN 1.33
Keenso Counter Top Spice Rack 3 Tier Corner PP Spice Rack Spice and Pantry Kitchen кабинет за кујнски бања занаетчиска соба Новак
Keenso Counter Top Spice Rack 3 Tier Corner PP Spice Rack Spice and Pantry Kitchen кабинет за кујнски бања занаетчиска соба

Разновидност : 3 нивоа го олеснуваат наоѓањето и добивањето на она што ви треба брзо; Идеално за складира

DEN 742.40
Сет за револвирање на пластични решетки за зачини Новак
Сет за револвирање на пластични решетки за зачини

Елегантно дизајниран решетката за вртење : Revolving Spice Rack Set (16 парчиња) нуди решение за складирање без проб�

DEN 464.00
Spice Rack 3-ниво Countertop Spice Spice Rack за кујнска бања канцеларија за организирање фигурини за парфеми за козметика Новак
Пареа патека за машка лилјак Новак
Пареа патека за машка лилјак

Повеќе бои се достапни за да одговараат на вашата поставка за прилагодени жици Лилјак за пареа патека...

DEN 2.67
Cal Flame BBQ07846P-30 сок/решетка за зачини, 15 “ Новак Попуст
Cal Flame BBQ07846P-30 сок/решетка за зачини, 15 “

Одделение 304 не'рѓосувачки челик Прикачи на 18 инчи Едно пристапни врати и 30 внатре Двоен пристап врати Л�

DEN 884.64
アーネスト A-65747 Затегнување кујнски решетка, лизгање Новак
アーネスト A-65747 Затегнување кујнски решетка, лизгање

Големина на производот : ширина 16,5 x длабочина 6,9 x висина 32,7 43,3 инчи (42 x 17,5 Капацитет на оптоварување : 15,4

DEN 2.00
3pcs5 еесенцијално складирање, држачи за шишиња со шишиња за шишиња Новак
3pcs5 еесенцијално складирање, држачи за шишиња со шишиња за шишиња

Пластика Пол за складирање на есенцијално масло : Есенцијални масла за складирање на полици за складира

DEN 526.40
Gaopeng Silicon Glass Bamboo Dood Cover со лажица зачинета тегла со три парчиња кујнски складишта за складирање на резервоарот Новак