решетката за складирање на кабинети за замрзнувач Ipegtop, 2 парчиња за проширување на големи челични метални зачини за замрзнување на шкаф за замрзнување на кујнски к

решетката за складирање на кабинети за замрзнувач Ipegtop, 2 парчиња за проширување на големи челични метални зачини за замрзнување

DEN 367.84

Новак

Достапно за нарачка

Мултифункционално - Оваа потрошна полица ќе го удвои вашиот простор! Совршено за максимизирање на складирање и организирање во кујнски шкафови, остатоци, плакари за бања, плакари, countertops, под мијалник или каде и да ви треба дополнителна просторија. Лесен за употреба - едноставно поставете полици каде што е потребно, не е потребна инсталација или хардвер. Кога е време за нов аранжман, полиците можат да бидат преместени или отстранети без оштетување на оригиналните ормани или шкафови. Тешка должност-Направена од конструкција на челична рамка со висока јачина со антикорозивна полиетиленска обвивка која лесно се чисти и нема да ги 'рѓа или гребете деликатни предмети, пластичните стапала ги чуваат полиците во место и нема да ја гребеат површината под нив. Продолжен дизајн - паметен начин да се создаде дополнителен контра простор и да се зголеми складирањето во вашите ормани. Оваа разноврсна полица може да се прошири од 15,2 "до 28,3" за вашите специфични потреби за складирање. 15,2 до 28,3 x 8,5 x 5,7 инчи (L x W x H). 100% гаранција за враќање на парите - Ние нудиме квалитетен премиум и најдобра услуга. Ако не сте целосно задоволни од овој производ од која било причина, ве молиме слободно контактирајте не во кое било време!. Мултифункционално - Оваа потрошна полица ќе го удвои вашиот простор! Совршено за максимизирање на складирање и организирање во кујнски шкафови, остатоци, плакари за бања, плакари, countertops, под мијалник или каде и да ви треба дополнителна просторија. Лесен за употреба - едноставно поставете полици каде што е потребно, не е потребна инсталација или хардвер. Кога е време за нов аранжман, полиците можат да бидат преместени или отстранети без оштетување на оригиналните ормани или шкафови. Тешка должност-Направена од конструкција на челична рамка со висока јачина со антикорозивна полиетиленска обвивка која лесно се чисти и нема да ги 'рѓа или гребете деликатни предмети, пластичните стапала ги чуваат полиците во место и нема да ја гребеат површината под нив. Продолжен дизајн - паметен начин да се создаде дополнителен контра простор и да се зголеми складирањето во вашите ормани. Оваа разноврсна полица може да се прошири од 15,2 "до 28,3" за вашите специфични потреби за складирање. 15,2 до 28,3 x 8,5 x 5,7 инчи (L x W x H). 100% гаранција за враќање на парите - Ние нудиме квалитетен премиум и најдобра услуга. Ако не сте целосно задоволни од овој производ од која било причина, ве молиме слободно контактирајте не во кое било време!. Совршена ставка за да помогне во максимизирање на просторот на кабинетот и да ја организирате вашата кујна. Полицата е голема големина и може да складира плочи, чаши, постелнина во кујната и други кујнски предмети. Идеално за решение за складирање на домови за кујнски ормани, остава, занаетчиски плакари, ормани за бања.

Избор на клиент

Организатор на решетката за зачини за кујнски кабинет - 4 нивоа тешки за зачинување на челик за зачинување Новак
Gaopeng Silicon Glass Bamboo Dood Cover со лажица зачинета тегла со три парчиња кујнски складишта за складирање на резервоарот Новак
アーネスト A-65747 Затегнување кујнски решетка, лизгање Новак
アーネスト A-65747 Затегнување кујнски решетка, лизгање

Големина на производот : ширина 16,5 x длабочина 6,9 x висина 32,7 43,3 инчи (42 x 17,5 Капацитет на оптоварување : 15,4

DEN 2.00
Jtwmy Кујнски материјали за складирање Новак
Jtwmy Кујнски материјали за складирање

1 Оваа атрактивна полица за складирање нуди не само сигурна стабилност, туку и чист изглед со современ д�

DEN 1.33
Пареа патека за машка лилјак Новак
Пареа патека за машка лилјак

Повеќе бои се достапни за да одговараат на вашата поставка за прилагодени жици Лилјак за пареа патека...

DEN 2.67
Spice Rack 3-ниво Countertop Spice Spice Rack за кујнска бања канцеларија за организирање фигурини за парфеми за козметика Новак
Seijy Pepper Shakers, зачини со зачини, зачини кули и алатки за зачини, тегли за зачини, тегли за зачини во кујната Новак
Keenso Counter Top Spice Rack 3 Tier Corner PP Spice Rack Spice and Pantry Kitchen кабинет за кујнски бања занаетчиска соба Новак
Keenso Counter Top Spice Rack 3 Tier Corner PP Spice Rack Spice and Pantry Kitchen кабинет за кујнски бања занаетчиска соба

Разновидност : 3 нивоа го олеснуваат наоѓањето и добивањето на она што ви треба брзо; Идеално за складира

DEN 742.40