решетката за складирање на кабинети за замрзнувач Ipegtop, 2 парчиња за проширување на големи челични метални зачини за замрзнување на шкаф за замрзнување на кујнски к

решетката за складирање на кабинети за замрзнувач Ipegtop, 2 парчиња за проширување на големи челични метални зачини за замрзнување

DEN 367.84

Новак

Достапно за нарачка

Мултифункционално - Оваа потрошна полица ќе го удвои вашиот простор! Совршено за максимизирање на складирање и организирање во кујнски шкафови, остатоци, плакари за бања, плакари, countertops, под мијалник или каде и да ви треба дополнителна просторија. Лесен за употреба - едноставно поставете полици каде што е потребно, не е потребна инсталација или хардвер. Кога е време за нов аранжман, полиците можат да бидат преместени или отстранети без оштетување на оригиналните ормани или шкафови. Тешка должност-Направена од конструкција на челична рамка со висока јачина со антикорозивна полиетиленска обвивка која лесно се чисти и нема да ги 'рѓа или гребете деликатни предмети, пластичните стапала ги чуваат полиците во место и нема да ја гребеат површината под нив. Продолжен дизајн - паметен начин да се создаде дополнителен контра простор и да се зголеми складирањето во вашите ормани. Оваа разноврсна полица може да се прошири од 15,2 "до 28,3" за вашите специфични потреби за складирање. 15,2 до 28,3 x 8,5 x 5,7 инчи (L x W x H). 100% гаранција за враќање на парите - Ние нудиме квалитетен премиум и најдобра услуга. Ако не сте целосно задоволни од овој производ од која било причина, ве молиме слободно контактирајте не во кое било време!. Мултифункционално - Оваа потрошна полица ќе го удвои вашиот простор! Совршено за максимизирање на складирање и организирање во кујнски шкафови, остатоци, плакари за бања, плакари, countertops, под мијалник или каде и да ви треба дополнителна просторија. Лесен за употреба - едноставно поставете полици каде што е потребно, не е потребна инсталација или хардвер. Кога е време за нов аранжман, полиците можат да бидат преместени или отстранети без оштетување на оригиналните ормани или шкафови. Тешка должност-Направена од конструкција на челична рамка со висока јачина со антикорозивна полиетиленска обвивка која лесно се чисти и нема да ги 'рѓа или гребете деликатни предмети, пластичните стапала ги чуваат полиците во место и нема да ја гребеат површината под нив. Продолжен дизајн - паметен начин да се создаде дополнителен контра простор и да се зголеми складирањето во вашите ормани. Оваа разноврсна полица може да се прошири од 15,2 "до 28,3" за вашите специфични потреби за складирање. 15,2 до 28,3 x 8,5 x 5,7 инчи (L x W x H). 100% гаранција за враќање на парите - Ние нудиме квалитетен премиум и најдобра услуга. Ако не сте целосно задоволни од овој производ од која било причина, ве молиме слободно контактирајте не во кое било време!. Совршена ставка за да помогне во максимизирање на просторот на кабинетот и да ја организирате вашата кујна. Полицата е голема големина и може да складира плочи, чаши, постелнина во кујната и други кујнски предмети. Идеално за решение за складирање на домови за кујнски ормани, остава, занаетчиски плакари, ормани за бања.

Избор на клиент

Seijy Pepper Shakers, зачини со зачини, зачини кули и алатки за зачини, тегли за зачини, тегли за зачини во кујната Новак
Пареа патека за машка лилјак Новак
Пареа патека за машка лилјак

Повеќе бои се достапни за да одговараат на вашата поставка за прилагодени жици Лилјак за пареа патека...

DEN 2.67
Организатор на решетката за зачини за кујнски кабинет - 4 нивоа тешки за зачинување на челик за зачинување Новак
Cabilock 4PCS за складирање од не'рѓосувачки челик Кодимент сребрен wallид од не'рѓосувачки челик Новак
Cabilock 4PCS за складирање од не'рѓосувачки челик Кодимент сребрен wallид од не'рѓосувачки челик

Држач за туширање за wallид Стилски и убави, мазни рабови нема да ви наштетат на рацете, издржлив и сервисе

DEN 1536.00
Spicestor 2 чиста шише за зачини сет со организатор, чисто шише со црвено капаче Новак
Spicestor 2 чиста шише за зачини сет со организатор, чисто шише со црвено капаче

Сетот за шишиња Spicestor Spice е одличен начин да ги организирате тие зачини и под контрола!...

DEN 1.67
JAHH 360 ротирачки садови за складирање на садови за зачини за складирање на храна за зачини Новак
JAHH 360 ротирачки садови за складирање на садови за зачини за складирање на храна за зачини

Овој организатор работи на непречено одлетување, топка за лежишта за лесен спин секој пат Ја прави секо�

DEN 2.33