ygqzm кујнски кабинет полица за складирање дома, повлечен организатор за зачини за зачини, погодни за кујнски бања пластични држачи за пластични кабинети

ygqzm кујнски кабинет полица за складирање дома, повлечен организатор за зачини за зачини, погодни за кујнски бања пластични

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Домашен реклет за стабилна решетка. Може да заштедите многу простор на вашата работна површина. Тоа е вашиот помошник помошник во кујната. Едноставно ставете го на која било полица или маса за да ја среди вашата кујна. Овие додадени простор за складирање ќе го сторат за организацијата и настојноста на вашата кујна. Домашен реклет за стабилна решетка. Може да заштедите многу простор на вашата работна површина. Тоа е вашиот помошник помошник во кујната. Едноставно ставете го на која било полица или маса за да ја среди вашата кујна. Овие додадени простор за складирање ќе го сторат за организацијата и настојноста на вашата кујна.

Избор на клиент

Cabilock 4PCS за складирање од не'рѓосувачки челик Кодимент сребрен wallид од не'рѓосувачки челик Новак
Cabilock 4PCS за складирање од не'рѓосувачки челик Кодимент сребрен wallид од не'рѓосувачки челик

Држач за туширање за wallид Стилски и убави, мазни рабови нема да ви наштетат на рацете, издржлив и сервисе

DEN 1536.00
Spicestor 2 чиста шише за зачини сет со организатор, чисто шише со црвено капаче Новак
Spicestor 2 чиста шише за зачини сет со организатор, чисто шише со црвено капаче

Сетот за шишиња Spicestor Spice е одличен начин да ги организирате тие зачини и под контрола! Сетот за шишиња Spic

DEN 1.67
Keenso Counter Top Spice Rack 3 Tier Corner PP Spice Rack Spice and Pantry Kitchen кабинет за кујнски бања занаетчиска соба Новак
Keenso Counter Top Spice Rack 3 Tier Corner PP Spice Rack Spice and Pantry Kitchen кабинет за кујнски бања занаетчиска соба

Разновидност : 3 нивоа го олеснуваат наоѓањето и добивањето на она што ви треба брзо; Идеално за складира

DEN 742.40
Сет за револвирање на пластични решетки за зачини Новак
Сет за револвирање на пластични решетки за зачини

Елегантно дизајниран решетката за вртење : Revolving Spice Rack Set (16 парчиња) нуди решение за складирање без проб�

DEN 464.00
3pcs5 еесенцијално складирање, држачи за шишиња со шишиња за шишиња Новак
3pcs5 еесенцијално складирање, држачи за шишиња со шишиња за шишиња

Пластика Пол за складирање на есенцијално масло : Есенцијални масла за складирање на полици за складира

DEN 526.40