Анголички контејнер со житни садови стакло тестови со цевки со дрвена решетка кафе зрна стакло шише решетки рамни тест -цевки со завртки со капаци за бонбони за заб

Анголички контејнер со житни садови стакло тестови со цевки со дрвена решетка кафе зрна стакло шише решетки рамни тест -цевки

DEN 620.80

Новак

Достапно за нарачка

Деликатна рамка за примање, исто така, бидете убави држачи за тестирање на цевки за ракотворби за украсување. Дизајн на wallидни дупки, ставете ја на масата или на wallидот како што сакате решетката за тестирање на цевки. Направено од високо квалитетен материјал, издржлива решетка за цевки за тестирање. Совршен решетка за приказ на чај од кафе, кажете му збогум на неуредна од сега Онвуд зачини за зачини. Телото на цевката е изработено од силикон Гаопенг, со строга изработка и транспарентен целосен изглед на дрво. Деликатна рамка за примање, исто така, бидете убави држачи за тестирање на цевки за ракотворби за украсување. Дизајн на wallидни дупки, ставете ја на масата или на wallидот како што сакате решетката за тестирање на цевки. Направено од високо квалитетен материјал, издржлива решетка за цевки за тестирање. Совршен решетка за приказ на чај од кафе, кажете му збогум на неуредна од сега Онвуд зачини за зачини. Телото на цевката е изработено од силикон Гаопенг, со строга изработка и транспарентен целосен изглед на дрво. Опис стакло-тест цевки со дрвена решетка кафе зрна стакло шише зачини решетки рамни тест цевки со капаци за завртки за бонбони за забави за забава за забавно шут стакло зачини за зачини- боја : како што е прикажано;- материјал : дрво и силикон;- Големина : 19. 80x6. 00x20. 80см/ 7. 78х2. 36x8. 17in;- Големина : 19. 8x20. 8 см; Пакет, вклучувајќи шише 1 x Rack 4 x.

Избор на клиент

3pcs5 еесенцијално складирање, држачи за шишиња со шишиња за шишиња Новак
3pcs5 еесенцијално складирање, држачи за шишиња со шишиња за шишиња

Пластика Пол за складирање на есенцијално масло : Есенцијални масла за складирање на полици за складира

DEN 526.40
Cabilock 4PCS за складирање од не'рѓосувачки челик Кодимент сребрен wallид од не'рѓосувачки челик Новак
Cabilock 4PCS за складирање од не'рѓосувачки челик Кодимент сребрен wallид од не'рѓосувачки челик

Држач за туширање за wallид Стилски и убави, мазни рабови нема да ви наштетат на рацете, издржлив и сервисе

DEN 1536.00
Организатор за зачини за зачини E&F Building Wall Mount 2 пакет, зачинети организаторски лавици за складирање за кујна 15.75x4.33x2,24 Новак Попуст
Организатор на решетката за зачини за кујнски кабинет - 4 нивоа тешки за зачинување на челик за зачинување Новак
アーネスト A-65747 Затегнување кујнски решетка, лизгање Новак
アーネスト A-65747 Затегнување кујнски решетка, лизгање

Големина на производот : ширина 16,5 x длабочина 6,9 x висина 32,7 43,3 инчи (42 x 17,5 Капацитет на оптоварување : 15,4

DEN 2.00