Организатор на полици за организација на кујнски организатор на 2 Организатор на решетки за кујни за сезонски организатор Организатор за сезонски полица за зачину

Организатор на полици за организација на кујнски организатор на 2 Организатор на решетки за кујни за сезонски организатор Организатор

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Не'рѓосувачки челик. Стенд за приказ на кујната- Премиум материјал, со стабилни перформанси и долго време на услугата, може да го задржи вашиот дом во ред. Ротирачки организатор- може да складира духови, мали предмети, крпи, не грижете се за неуредна во кујната. Решетка за зачини на држачот- Овој wallид што виси за складирање може да ја задржи чашата за четки за заби, паста за заби и други предмети во бањата. Организаторот на кондиментите стојат- фино изработка и дизајн на моден изглед ја обезбедува нејзината популарност и практичност. Ротирачки кујнски решетка- дали тоалети, лосион, козметика, шишиња, парфеми, погодни за организирање на вашите работи. Не'рѓосувачки челик. Стенд за приказ на кујната- Премиум материјал, со стабилни перформанси и долго време на услугата, може да го задржи вашиот дом во ред. Ротирачки организатор- може да складира духови, мали предмети, крпи, не грижете се за неуредна во кујната. Решетка за зачини на држачот- Овој wallид што виси за складирање може да ја задржи чашата за четки за заби, паста за заби и други предмети во бањата. Организаторот на кондиментите стојат- фино изработка и дизајн на моден изглед ја обезбедува нејзината популарност и практичност. Ротирачки кујнски решетка- дали тоалети, лосион, козметика, шишиња, парфеми, погодни за организирање на вашите работи. Карактеристики - Боја : Темно зелена - Материјал : Не'рѓосувачки челик и ПС - Големина : 31.00x31.00x10.00cm/ 12.18x12.18x3.93inch - Премиум материјал, со стабилни перформанси и долго време на услугата, може да го задржи вашиот дом во ред. - Без разлика дали тоалети, лосион, козметика, шишиња, парфеми, погодни за организирање на вашите работи. - beе биде совршено погоден за употреба во многу прилики, како што се кујна, соба, итн. - Одлична решетка за складирање на бања, која е дизајнирана за складирање на вашиот шампон, крем, миење на телото. - Дизајниран со фиока за складирање и ротирачка структура, wallидната решетка може да помогне во складирање. Список на пакети 1 x решетката Опис Овој wallид што виси за складирање на wallидот има исклучителна изработка, добар материјал, отпорност на абење и капацитет за лежиште на оптоварување. Многу погодни за бањи, кујни, дневна соба и други мазни wallsидови. Користете ја оваа решетка за да ја направите вашата кујна да изгледа повеќе уредна и уредна.

Избор на клиент

Cal Flame BBQ07846P-30 сок/решетка за зачини, 15 “ Новак Попуст
Cal Flame BBQ07846P-30 сок/решетка за зачини, 15 “

Одделение 304 не'рѓосувачки челик Прикачи на 18 инчи Едно пристапни врати и 30 внатре Двоен пристап врати Л�

DEN 884.64
Ум читател на кафе и додатоци за организатор на кади, бамбус кафеава Новак Попуст
Ум читател на кафе и додатоци за организатор на кади, бамбус кафеава

Мерења : Кула повеќенаменски димензии на организаторот : 7 "(л) x 5 (w) x 16 (ч) Димензии : 7,25 ″ L x 6 ″ W x 15,6 ″ H мат�

DEN 399.84
Организатор за зачини за зачини E&F Building Wall Mount 2 пакет, зачинети организаторски лавици за складирање за кујна 15.75x4.33x2,24 Новак Попуст
Keenso Counter Top Spice Rack 3 Tier Corner PP Spice Rack Spice and Pantry Kitchen кабинет за кујнски бања занаетчиска соба Новак
Keenso Counter Top Spice Rack 3 Tier Corner PP Spice Rack Spice and Pantry Kitchen кабинет за кујнски бања занаетчиска соба

Разновидност : 3 нивоа го олеснуваат наоѓањето и добивањето на она што ви треба брзо; Идеално за складира

DEN 742.40
Организатор на решетката за зачини за кујнски кабинет - 4 нивоа тешки за зачинување на челик за зачинување Новак
Сет за револвирање на пластични решетки за зачини Новак
Сет за револвирање на пластични решетки за зачини

Елегантно дизајниран решетката за вртење : Revolving Spice Rack Set (16 парчиња) нуди решение за складирање без проб�

DEN 464.00