Гимназиски торби за мажи салата за салата за салата за торба со 3-насочни торби за спортски дуфели за мажи со преграда за чевли и влажен џеб

Гимназиски торби за мажи салата за салата за салата за торба со 3-насочни торби за спортски дуфели за мажи со преграда за чевли

-80 %

DEN 591.84

Новак

Достапно за нарачка

【3 во 1 спортска торба за спортска теретана】 Оваа 3 -насока Sports & Gym Duffle Bag/Rankpag Спортска теретана торба, торба за салата за салата, холдал, торба за рамо, ранец за патување/кампување дуфел според вашите потреби. 【Посебни чевли и држачи за шишиња】 Десниот дел од чевлите од овој ранец за салата за мажи е доволно пространа за да одговара на повеќето чевли со големина одделно, затоа што е голема во големина (L 14.9 ” * W 9” * H7.87 ”). Одделот за чевли има 2 дупки за вентилација за да ослободи лош мирис од чевли. Покрај тоа, левиот оддел има 2 држачи за шишиња. 【Влажен џеб на грбот】 Оваа торба за време на неделата има влажен џеб со задниот патент со водоотпорна обвивка за држење на влажна/промена на облеката, брзини за пливање, крпи, шампон, миење на телото, средства за чистење на лицето и така натаму. 【Материјал и дизајн】 Спортската торба за спортска сала е изработена од висококвалитетна ткаенина во Оксфорд, практична, лесна, издржлива и дише. Ремените на рамото и ременот за засилување на долниот дел се совпаѓаат со камуфлажни елементи, со што спортската торба е поуникатна. Постојат 5 подножје за заштита од анти-триење за подобро да се заштити дното на торбата. 【Голем капацитет-45 L】 Големина : L22.4 * W10.6 * H11 (во). Тежина : 2,6lb. 2 Внатрешни отворени џебови, 2 внатрешни џебови на решетки, 1 внатрешен патент, 1 голем дел од мрежа, 2 надворешни предни џебови, 1 заден патент Влатен преграда, 1 страничен оддел за чевли, 1 страничен оддел за патент (2 држачи за шишиња со решетки). Оваа торба за патни дуфели работи совршено како спортска торба преку ноќ или торба за патувања со повеќе џебови може добро да ги организира вашите патики, менувајќи ги облеките, крпи, шишиња, чадор и некои тоалети. Оддел за чевли. Влажен џеб. Држачи за шишиња. Оддел за чевли и влажен џеб. Држачи за шишиња и ракав за количка. Ремени со ранец може да се скриат. Може да се користи како торба за салата, торба за кошарка, ранец за патување/кампување, Холадал. Силна одвојлива лента за рамо. Нежните двонасочни патенти. Прилагодлива лента за градите со тока. Рачка за носење Велко. Совршен избор за подароци за вашето момче, сопруг, брат, машки пријатели, семејство и себеси на роденден, Нова Година, Денот на вineубените, Денот на таткото, Денот на благодарноста, Божиќ и некои други важни денови!.

Избор на клиент

Истон | 310D играч Дафл | Бејзбол и брз мечбол | Повеќе бои Новак
Истон | 310D играч Дафл | Бејзбол и брз мечбол | Повеќе бои

Играчот E310 D Duffle се користи од елитните тимови на колеџот на Истон низ целата земја Чувајте ја играта под

DEN 719.20
Долг одмор женски патнички торбички со торба со тоалети, спортска теретана торба за време Новак Попуст
Долг одмор женски патнички торбички со торба со тоалети, спортска теретана торба за време

【Muliple Toston Gym Tagn】 Оваа спортска торба за теретани за жени има голем оддел и 4 одделни џебови, а може да скл�

DEN 447.84