Гимназиски торби за мажи салата за салата за салата за торбичка од 3-насочен спортски торбички торби за мажи со преграда за чевли и влажна џеб сина

Гимназиски торби за мажи салата за салата за салата за торбичка од 3-насочен спортски торбички торби за мажи со преграда за

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

【Посебни чевли и држачи за шишиња】 Десниот дел од чевлите од овој ранец за салата за мажи е доволно пространа за да одговара на повеќето чевли со големина одделно, затоа што е голема во големина (L 14. Ремените на рамото и ременот за засилување на долниот дел се совпаѓаат со камуфлажни елементи, со што спортската торба е поуникатна. Држачи за шишиња и ракав за количка. 【Посебни чевли и држачи за шишиња】 Десниот дел од чевлите од овој ранец за салата за мажи е доволно пространа за да одговара на повеќето чевли со големина одделно, затоа што е голема во големина (L 14. 【3 во 1 спортска торба за спортска теретана】 Оваа 3 -насока Sports & Gym Duffle Bag/Rankpag Спортска теретана торба, торба за салата за салата, холдал, торба за рамо, ранец за патување/кампување дуфел според вашите потреби. Ремени со ранец може да се скриат. Постојат 5 подножје за заштита од анти-триење за подобро да се заштити дното на торбата. 【Влажен џеб на грбот】 Оваа торба за време на неделата има влажен џеб со задниот патент со водоотпорна обвивка за држење на влажна/промена на облеката, брзини за пливање, крпи, шампон, миење на телото, средства за чистење на лицето и така натаму. 【Голем капацитет-45 L】 Големина : L22. Нежните двонасочни патенти. Покрај тоа, левиот оддел има 2 држачи за шишиња. Прилагодлива лента за градите со тока. Може да се користи како торба за салата, торба за кошарка, ранец за патување/кампување, Холадал. Држачи за шишиња. Покрај тоа, левиот оддел има 2 држачи за шишиња. Влажен џеб. Постојат 5 подножје за заштита од анти-триење за подобро да се заштити дното на торбата. Оддел за чевли и влажен џеб. Одделот за чевли има 2 дупки за вентилација за да ослободи лош мирис од чевли.Оддел за чевли. Рачка за носење Велко. Силна одвојлива лента за рамо. 【Материјал и дизајн】 Спортската торба за спортска сала е изработена од висококвалитетна ткаенина во Оксфорд, практична, лесна, издржлива и дише. 2 Внатрешни отворени џебови, 2 внатрешни џебови на решетки, 1 внатрешен патент, 1 голем дел од мрежа, 2 надворешни предни џебови, 1 заден патент Влатен преграда, 1 страничен оддел за чевли, 1 страничен оддел за патент (2 држачи за шишиња со решетки). Ремените на рамото и ременот за засилување на долниот дел се совпаѓаат со камуфлажни елементи, со што спортската торба е поуникатна. 【Голем капацитет-45 L】 Големина : L22. Одделот за чевли има 2 дупки за вентилација за да ослободи лош мирис од чевли.9 ” * W 9” * H7. 2 Внатрешни отворени џебови, 2 внатрешни џебови на решетки, 1 внатрешен патент, 1 голем дел од мрежа, 2 надворешни предни џебови, 1 заден патент Влатен преграда, 1 страничен оддел за чевли, 1 страничен оддел за патент (2 држачи за шишиња со решетки). 【Материјал и дизајн】 Спортската торба за спортска сала е изработена од висококвалитетна ткаенина во Оксфорд, практична, лесна, издржлива и дише.

Избор на клиент

Истон | 310D играч Дафл | Бејзбол и брз мечбол | Повеќе бои Новак
Истон | 310D играч Дафл | Бејзбол и брз мечбол | Повеќе бои

Играчот E310 D Duffle се користи од елитните тимови на колеџот на Истон низ целата земја Чувајте ја играта под

DEN 719.20
Под оклоп миди дуфл 2.0 Новак
Под оклоп миди дуфл 2.0

UA Storm Technology обезбедува елемент, високо водоотпорен финиш Главен оддел за ZIP со внатрешни џебови на орган�

DEN 406.24
Под оклоп унисекс возрасен УА непобитен 3,0 мала торба со дуфели Новак
Под оклоп унисекс возрасен УА непобитен 3,0 мала торба со дуфели

УАтехнологијата за невреме обезбедува елемент, високо водоотпорен финиш, цврсто, отпорен на абразија, д

DEN 2.33
Долг одмор женски патнички торбички со торба со тоалети, спортска теретана торба за време Новак Попуст
Долг одмор женски патнички торбички со торба со тоалети, спортска теретана торба за време

【Muliple Toston Gym Tagn】 Оваа спортска торба за теретани за жени има голем оддел и 4 одделни џебови, а може да скл�

DEN 447.84