Smallrig l-brocket за Sony ZV-1F, w/неколку дупки со навој 1/4 -20, алуминиумски легури и силиконски гел зафат, поддршка на хоризонтално и вертикално снимање-4146

Smallrig l-brocket за Sony ZV-1F, w/неколку дупки со навој 1/4 -20, алуминиумски легури и силиконски гел зафат, поддршка на

DEN 318.40

Новак

Достапно за нарачка

【Компатибилност】 Smallrig L-Bracket 4146 е дизајниран за Sony ZV-1 F. Може да и помогне на камерата да пука хоризонтално и вертикално преку завртката од 1/4 "-20 и да земе рачно снимање. 【Ергономски дизајн】 Рачката L-Bracket го подобрува искуството на зафатот и го штити дното на кафезот затоа што е направен од силикон и ергономски дизајнирани. 【Повеќекратни дупки 1/4 "-20 навојни】 Се одликува со една дупка со навој 1/4" -20 во центарот на леќите на десната страна за безжичен снимање 3326 за вертикални удари и неколку дупки со навој 1/4 "-20 навојни навојни дупки На дното за да прикачите плоча за брзо ослободување за брзо префрлување на различни сцени. 【Лесно расклопување и склопување】 Лесно е да се расклопи и да се собере заради заклучување на камерата преку една завртка од 1/4 "-20 Д-прстен на дното. 【Лесно за носење】 Зафатот на рачката е лесна за носење заради лента Дупка на долната плоча за лентата за рака на Smallrig PSW2398. 【Компатибилност】 Smallrig L-Bracket 4146 е дизајниран за Sony ZV-1 F. Може да и помогне на фотоапаратот да пука хоризонтално и вертикално преку завртката 1/4 "-20 и да земе рачно снимање . 【Ергономски дизајн】 Рачката L-Bracket го подобрува искуството на зафатот и го штити дното на кафезот затоа што е изработена од силиконски и ергономски дизајниран. 【Повеќекратни дупки од 1/4 "-20 навој】 Се одликува со една дупка со навој 1/4" -20 во центарот на леќите на десната страна за безжичен снимање 3326 за вертикална снимка и неколку дупки со навој 1/4 "-20 на дното на дното Да се ​​прикачи плочата за брзо ослободување за брзо префрлување на различни сцени. 【Лесно расклопување и склопување】 Лесно е да се расклопи и да се собере заради заклучување на камерата преку една завртка од 1/4 "-20-прстен на дното. 【Лесно за носење】 Зафатот на рачката е лесна за носење поради дупка за каиш на долната плоча за лентата за рака на Smallrig PSW2398.

Избор на клиент

3-оски стабилизатор на гимбал за спортски фотоапарати Новак
3-оски стабилизатор на гимбал за спортски фотоапарати

Огромна компатибилност со акциони камери : Компатибилен со Go Pro Hero 8 / 7 / 6 / 5 / 4 / 3, Osmo Action, Insta360 One R, Sony RX0, Yi Cam,

DEN 856.00
ЦБЕ Торкс Стабилизатор Брзо Исклучување-Стандард Новак
ЦБЕ Торкс Стабилизатор Брзо Исклучување-Стандард

Заострен Систем За Заклучување Единствена Монтажа Вграден Во Брзо Исклучување Лесно отстранување на с�

DEN 3.33
Гаџети за голф | Преголем додаток на сопственикот на телефонот - Одлично за iPhone 6 Plus, или Galaxy Note, итн. Додадете го Новак
Cage Cagage Smallrig само за Sony A6000 A6300 ILCE-6000 ILCE-6300 NEX7, A6000 кафез со точки за монтирање 1/4 3/8 и вграден Новак Попуст
Cage Cagage Smallrig само за Sony A6000 A6300 ILCE-6000 ILCE-6300 NEX7, A6000 кафез со точки за монтирање 1/4 3/8 и вграден

【За A6300 / A6000】 малиот кафез 1661 е експоскелет со алуминиум во форма што ја штити вашата камера и нуди опци�

DEN 478.40
Тешко носење на Waiyu за DJI OSMO џеб 3-оски стабилизатор на гумбална камера Новак
Тешко носење на Waiyu за DJI OSMO џеб 3-оски стабилизатор на гумбална камера

Тешко носење на Waiyu за DJI Osmo Pocket 3оски Gimbal стабилизатор на гумбална камера Материјал : Трајлив висок степе

DEN 2.33
3-оска рачен стабилизатор на гимбал за паметен телефон Gimbal паметен телефон селфи стап Новак
3-оска рачен стабилизатор на гимбал за паметен телефон Gimbal паметен телефон селфи стап

1 , стабилизација на три оски / автоматско следење на движење / рачно зумирање / панорамски снимање /

DEN 628.80