Системска плоча за шипки за шишиња за филмска камера од 16/35мм; со подлога за триење и 2 3,8 завртки за монтирање; 8cm x 30cm

Системска плоча за шипки за шишиња за филмска камера од 16/35мм; со подлога за триење и 2 3,8 завртки за монтирање; 8cm x 30cm

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

System System Plate за филмска камера од 16/35мм. Вклучува подлога за триење. Со две 3,8 завртки за монтирање ;. 8см (W) x 30cm (L). System System Plate за филмска камера од 16/35мм. Вклучува подлога за триење. Со две 3,8 завртки за монтирање ;. 8см (W) x 30cm (L). Системска плоча за шипки за шишиња за филмска камера од 16/35мм; со подлога за триење 8 см (W) x 30cm (L).

Избор на клиент

Стегач за противтежа на странична рака на Tilta за DJI RS 2 Gimbal Новак
Стегач за противтежа на странична рака на Tilta за DJI RS 2 Gimbal

Стегач за противтежа на странична рака Ограничена гаранција на Tilta 2 години Компатибилен со DJI RS 2 Стегач

DEN 308.80
Sulky of America Fabri-Solvy Washaway стабилизатор, 19-1/2 од 5 yd, бело Новак
Sulky of America Fabri-Solvy Washaway стабилизатор, 19-1/2 од 5 yd, бело

Овој уникатен производ има цврстина и чувство на ткаенина, со што се овозможува мноштво можни апликации

DEN 424.00
Напреден прстен за напреден прстен за Tilta за DJI RS 2 Gimbal Новак
Напреден прстен за напреден прстен за Tilta за DJI RS 2 Gimbal

Напреден зафат на прстенот Ограничена гаранција 2 години Компатибилен со DJI RS 2 Напреден зафат на прстен

DEN 12784.00
Табла за амортизација на салутуи RC Gimbal Adamping плоча црна издржлива за DJI Mavic Pro Drone Новак
Табла за амортизација на салутуи RC Gimbal Adamping плоча црна издржлива за DJI Mavic Pro Drone

Направено од високо квалитетен материјал, кој е лесен, цврст и во употреба Доаѓајќи со соодветни завртк�

DEN 561.60
Стабилизатор на камера на Opteka Steadyvid SV-HD со брзо ослободување за дигитални SLR и видео камери до 6 bs Новак
Стабилизатор на камера на Opteka Steadyvid SV-HD со брзо ослободување за дигитални SLR и видео камери до 6 bs

Алуминиумска конструкција со облога со црн прав Прилагодувањето на висината го подобрува односот на те

DEN 303.84
Панел за форма на форма на Yelangu CL6 за камера со серија Sony A7 и A9 Новак
Панел за форма на форма на Yelangu CL6 за камера со серија Sony A7 и A9

Панел CL6 L форма за камера Sony A7 и A9 серија клуч Ограничена гаранција од 1 година Јелангу 1 година Материја

DEN 924.80
Адаптер за подигач на ученик- адаптер за кревање на фотоапаратот Брз адаптер за кревање Новак
Адаптер за подигач на ученик- адаптер за кревање на фотоапаратот Брз адаптер за кревање

Висок квалитет : Овој адаптер за кревање камера е 100% сосема нов и висок квалитет Совршен материјал : Ада

DEN 260.64