Basosity 1/4 инчи 3/8 инчен конец за монтирање на сирење за стабилизатор на камера DSLR DJI Ronin-S стабилизатор

Basosity 1/4 инчи 3/8 инчен конец за монтирање на сирење за стабилизатор на камера DSLR DJI Ronin-S стабилизатор

DEN 319.84

Новак

Достапно за нарачка

Плочата со 12 инчи е со мерка должина. Тој е апсолутно совршен за балансирање и прилагодување на различни фотоапарати по плочата. Низи на дупки за монтирање за приложување додатоци. Оваа чинија со сирење доаѓа со низи на дупки за монтирање, така што ќе можете да закачите видови додатоци на неа, како што се железнички блокади, врвни рачки, итн. Вградените дупки за лоцирање се предвидени за компатибилни блокови за продолжување. Монтирани и демонтирани брзо и лесно. Навојните дупки обезбедуваат многу точки за прицврстување. Опис : - Оваа чинија со сирење доаѓа со низи на дупки за монтирање, така што ќе можете да прикачите видови додатоци на неа, како што се железнички блокови, врвни рачки, и др. Вградените дупки за лоцирање се предвидени за компатибилни блокови за продолжување. - Низи на дупки за монтирање за приложување додатоци. - Плочата со 12 инчи е со мерка должина. Тој е апсолутно совршен за балансирање и прилагодување на различни фотоапарати по плочата. - Монтирани и демонтирани брзо и лесно. - Навојните дупки обезбедуваат многу точки на прицврстување. Спецификација : - Материјал : Алуминиум - Големина на производот : 300*58*8mm - боја : црна - компатибилност : за dji ronin -s ,, кран 2 Ectpackage Вклучува : 1 парче 1/4 3/ 8 Плоча за сирење.

- Material: Aluminum
- Product Size: 300*58*8mm
- Color: Black
- Compatibility: for DJI Ronin-S, , Crane 2 ect
Package Includes:
1 Piece 1/4 3/8 Mounting Cheese Plate:

Избор на клиент

Gimbal противтежа, израмнување на контра -тежината на балансот на тежината поставени за Zhiyun мазно q/2/3/4, за DJI OSMO 1/2, Новак
Панел за форма на форма на Yelangu CL6 за камера со серија Sony A7 и A9 Новак
Панел за форма на форма на Yelangu CL6 за камера со серија Sony A7 и A9

Панел CL6 L форма за камера Sony A7 и A9 серија клуч Ограничена гаранција од 1 година Јелангу 1 година...

DEN 924.80
Б Стингер Контра Слајд Стабилизатор Мат 15 во. Црно Новак
Б Стингер Контра Слајд Стабилизатор Мат 15 во. Црно

Димензии На Пакетот : 6,4 Л Х 12,7 В Х 47 Ч (См) Име На Типот На Производот : Спортски Производи Земја На Потекло

DEN 2142.72
Светски Вајднер Ironелезо-ИТ-на солза стабилизатор за поддршка за машински везови средна тежина 1,5 унца Новак
Светски Вајднер Ironелезо-ИТ-на солза стабилизатор за поддршка за машински везови средна тежина 1,5 унца

World Weidner Brand Premium Fusible Iron на стабилизатор на солзи Пеглајте го за да се елиминира вознемирувачкото менувањ

DEN 1.33
Стегач за противтежа на странична рака на Tilta за DJI RS 2 Gimbal Новак
Стегач за противтежа на странична рака на Tilta за DJI RS 2 Gimbal

Стегач за противтежа на странична рака Ограничена гаранција на Tilta 2 години Компатибилен со DJI RS 2 Стегач

DEN 308.80
DJI R чанта за рачка Компактен оригинален додаток за DJI RS 2 / DJI RSC 2 Новак
DJI R чанта за рачка Компактен оригинален додаток за DJI RS 2 / DJI RSC 2

Рачката за чанти DJI R им овозможува на корисниците да влезат во режимот на чанта на DJI RS 2 и RSC 2 Производот �

DEN 643.52
Teerwere Camera Cage Cage Top Harde Aluminum легура на алуминиумска камера Кејџ Видео лажичка со ладен чевли за замена на дупката Новак
Плутон DC2 Кабел За Никон Z6, Z7, D750, P7800, D3100, D3200, D3300, D5000, D5100, D5200, D5300, D5350, D5500, D5600, D600, D610, Новак
Плутон DC2 Кабел За Никон Z6, Z7, D750, P7800, D3100, D3200, D3300, D5000, D5100, D5200, D5300, D5350, D5500, D5600, D600, D610,

Кабел за ослободување на блендата на камерата За Никон; Работа со активирањето На Плутон Спирален расте

DEN 128.00