325мл Автоглим Стакло полски

325мл Автоглим Стакло полски

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Одлично за прозорци, огледала и ФАРОВИ. Содржи моќни состојки со својства за полирање и чистење. Остава кристално јасна завршница. Одлично за прозорци, огледала и ФАРОВИ. Содржи моќни состојки со својства за полирање и чистење. Остава кристално јасна завршница.

Избор на клиент

Дожд-Х 5071268-4PK Стакло Почиста + Дожд Отвратителен, 23 мл. Новак
Дожд-Х 5071268-4PK Стакло Почиста + Дожд Отвратителен, 23 мл.

Брз и лесен за употреба само испрскајте и избришете без потреба од бришење Чисти автомобилски стакло л�

DEN 109.44
Гаража Гриот 10835 Керамички Стакло Почиста 22oz Новак
Гаража Гриот 10835 Керамички Стакло Почиста 22oz

Ние градиме бренд кој ќе живее како наше наследство Драстично ја зголемува видливоста на влажното врем�

DEN 2.00
Горниот Врзан Кабриолет Горниот Прозорец Реставратор Поправка и полски За БМВ Е30 Е36 З3 З8 Новак
Горниот Врзан Кабриолет Горниот Прозорец Реставратор Поправка и полски За БМВ Е30 Е36 З3 З8

Настапува за неколку минути Само тријте и избришете чисто Го подобрува изгледот и малопродажната вредн

DEN 2.00