Bloch Unisex-дете балетски чевли

Bloch Unisex-дете балетски чевли

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

100% кожа. Кожен ѓон. Мека, обликувачка кожа горната. Плишана еластична на горната линија на чевлите ја заменува потребата за кабел за цртање. Целосна надворешна плоча за градење на мускулите на нозете. Печатен чорап за чорап во чевли. Пред-залепена еластична над инсеп. Големина : Започнете со 1/2 големина од улицата чевли за девојчиња. Почетници Кожа со целосен балет за чевли на балет има еластично врзување, еластична лента пред да се залепи преку горниот дел од стапалото и поставата за печатење на срцето. Основана во Сиднеј, во 1932 година од obејкоб Блох, Блох е пионер на пазарот за технички танц. Од своето основање, реномираниот бренд за обувки произведе рачно изработени чевли Поинте за ценети балетски танчери ширум светот. Блох неодамна влезе во возбудлив нов период на иновации и моден дизајн со создавање на мејнстрим обувки, следејќи ги барањата на сегашните клиенти за создавање чевли подготвени за улица.

Избор на клиент

Дами модна крпа леопард печати со ниска горната рамна голема големина обични чевли жени обични тениски чевли Новак
Сандали дами чевли цврста модна летна платформа во боја сандали клин чевли римски женски сандали со големина 8 Новак
БЕРНИ Мев ДЕВОЈКА ТВК75 Мери Џејн Стан, Вооружен Метал, 28-35 М М Еу Големо Дете Новак
БЕРНИ Мев ДЕВОЈКА ТВК75 Мери Џејн Стан, Вооружен Метал, 28-35 М М Еу Големо Дете

100% Кожа Увезени Гумен ѓон Вратило мери приближно низок врв " од лак Мека Кожа Флексибилен Ѓон Внатрешен �

DEN 395.52
Сандали на Toeava за жени популарни лак отворени пети рамни сандали мода случајно лизгање на летни сандали Новак
Женски Преклопен Пренослив Балет За Патување Рамни Навивачки Чевли Со Влечки Новак
Женски Преклопен Пренослив Балет За Патување Рамни Навивачки Чевли Со Влечки

100% Синтетички Гумен ѓон СВАДБИ, НАСТАНИ, ЗАБАВИ Најдобро Оценети со Чевли, Свилени Прсти Преклопливи Ст�

DEN 1.33
Натурино Девојка Остуни Органски Новак
Натурино Девојка Остуни Органски

Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Вашето малечко останува удобно носејќи Органски Станови Натур

DEN 590.88
Детско место унисекс-дете-каиш балетски станови Новак
Детско место унисекс-дете-каиш балетски станови

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% Пу Увезени Гума ѓон Дел од нашат

DEN 0.67
Дами модна крпа леопард печати со ниска горната рамна голема големина обични чевли жени обични тениски чевли Новак