Прицврстувач за стрела 505IP оригинален T50 5/16-инчен степени, 5.000 пакувања-3 пакувања

Прицврстувач за стрела 505IP оригинален T50 5/16-инчен степени, 5.000 пакувања-3 пакувања

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Прицврстувач за стрела T50 3/8 in. W X 5/16 in. L 18 ga. Рамна круна тешка должност степени 5000 pk. Оригиналните основни стрели T50 се направени во Соединетите Држави од квалитетен челичен материјал, осигурувајќи дека вашето затегнување е прецизно, силно и долготрајно-за прв пат, секој пат. Достапно во 6мм (1/4 инчи), 8мм (5/16 инчи), 10мм (3/8 инчи), 12мм (1/2 инчи), 13мм (17/32 инчи) и 14мм (9/16 инчи) големини со рамна ширина на круната од 10мм. Исто така во не'рѓосувачки челик и монел материјали. Пакет од 3, пакувањето може да варира. Прицврстувач за стрела T50 3/8 in. W X 5/16 in. L 18 ga. Рамна круна тешка должност степени 5000 pk. Оригиналните основни стрели T50 се направени во Соединетите Држави од квалитетен челичен материјал, осигурувајќи дека вашето затегнување е прецизно, силно и долготрајно-за прв пат, секој пат. Достапно во 6мм (1/4 инчи), 8мм (5/16 инчи), 10мм (3/8 инчи), 12мм (1/2 инчи), 13мм (17/32 инчи) и 14мм (9/16 инчи) големини со рамна ширина на круната од 10мм. Исто така во не'рѓосувачки челик и монел материјали. Пакет од 3, пакувањето може да варира. Прицврстувач за стрела T50 3/8 in. W X 5/16 in. L 18 ga. Рамна круна тешка должност степени 5000 PK пакет од 3, пакувањето може да варира. Staples T50 5/16 "PK5000 The T50 оригиналните струи на стрелките се направени во Соединетите Држави од квалитетен челичен материјал, обезбедувајќи дека вашето застој е прецизно, силно и долготрајно-прв пат, секој пат. Достапно во 6мм (1/4 инчи) , 8мм (5/16 инчи), 10мм (3/8 инчи), 12мм (1/2 инчи), 13мм (17/32 инчи) и 14мм (9/16 инчи) големини со рамна ширина на круна од 10мм. во материјали од не'рѓосувачки челик и монел.

Избор на клиент

Прицврстувач за стрела 509 оригинални T50 9/16-инчни степени, 1.250-пакет-1 Новак
Прицврстувач за стрела 509 оригинални T50 9/16-инчни степени, 1.250-пакет-1

9 / 16инчни степени 1.250 по кутија Одговара на многу модели на стрела и други брендови како Power Shot, Craftsman, Ace, Ma

DEN 159.20
Unified Staple, голем универзален главен стандарден канцеларија на Staple, ги снабдува главните делови Новак
Unified Staple, голем универзален главен стандарден канцеларија на Staple, ги снабдува главните делови

Помалку време на затегнување за подобрување на ефикасноста на работата Ноктите не се заглавени во проц�

DEN 1388.80
Главните полнења на Avanternity, компатибилни со остри касети за главен MX-SC10 Новак
Главните полнења на Avanternity, компатибилни со остри касети за главен MX-SC10

Целосно компатибилен со остри касети со главни MXSC10 Сосема ново Пакет од 4 кутии 3 касети / кутија, 5.000 гла

DEN 670.40
1/4 x 1/4 T59 јасни изолирани степени, 300 pk. Новак
1/4 x 1/4 T59 јасни изолирани степени, 300 pk.

✔item : Стејплс Tty Тип : Изолиран ✔ За употреба со : mfr Бр Т59 ✔fits Wire Dia (Внатре) : до 5 / 16 ✔ Crown ширина (внатре) : 1

DEN 260.96
Tacwise 80/12mm степени Новак
Tacwise 80/12mm степени

Користено од професионалци при покривање на нов дрвен мебел со ткаенина и исто така во реуфолстерија...

DEN 512.00
Прицврстувач за стрела 505IP оригинален T50 5/16-инчен степени, 5.000 пакувања-2 пакувања Новак
Прицврстувач за стрела 505IP оригинален T50 5/16-инчен степени, 5.000 пакувања-2 пакувања

Прицврстувач за стрела T50 3 / 8 in W X 5 / 16 in L 18 ga Рамна круна тешка должност степени 5000 pk Оригиналните основни

DEN 0.67
Графичка 45 главни метални рачки, мулти Новак
Графичка 45 главни метални рачки, мулти

Создадете софистицирани проекти со антички инспириран хардвер со комплетите за метални рачки од колек�

DEN 3.00
Главните полнења на Avanternity, компатибилни со главните делови на Toshiba-2400 Новак
Главните полнења на Avanternity, компатибилни со главните делови на Toshiba-2400

Целосно компатибилен со Staple2400 Staple2400 Сосема ново Пакет од 1 кутија 3 касети / кутија, 5.000 главни делови / �

DEN 820.80
Прицврстувач за стрела 509 оригинални T50 9/16-инчни степени, 1.250 пакувања 4 пакувања Новак
Прицврстувач за стрела 509 оригинални T50 9/16-инчни степени, 1.250 пакувања 4 пакувања

9 / 16инчни степени 1.250 по кутија Одговара на многу модели на стрела и други брендови како Power Shot, Craftsman, Ace, Ma

DEN 367.68
Air Locker L9010 3/8 инчи долг x 1/4 инчен тесен круна 18 мерач финиш. Новак
Air Locker L9010 3/8 инчи долг x 1/4 инчен тесен круна 18 мерач финиш.

Должина на главната глава : 3 / 8 инчи Ширина на главната круна : 1 / 4 инчи Wireица : 18 мерач (жица л)...

DEN 1.67
Bostitch SB353/8-1M тешки врвни врски Новак Попуст
Bostitch SB353/8-1M тешки врвни врски

Тип на производ : канцелариски производи Количина на пакет : 1 Земја на потекло : Кина Тежина на пакет : 1.0..

DEN 102.24
7/16 X 1/4 P22 Plyer Type Flat Crown Staples, 5000 pk. PK-2 Новак
7/16 X 1/4 P22 Plyer Type Flat Crown Staples, 5000 pk. PK-2

✅ 7 / 16 "x 1 / 4" p22 plyer тип рамна круна степени, 5000 pk PK2 ✅ Тип : рамна круна ✅ За употреба со : бр 3 Raz9 Plier Stapler ✅ Ши

DEN 319.84
Отстранувач на главни тела на TJLSS за канцелариски материјали за врзување на тешки тела Новак
Отстранувач на главни тела на TJLSS за канцелариски материјали за врзување на тешки тела

Алатката за отстранување на главната е изработена од трајна пластика и не'рѓосувачки челик и е лесен и з

DEN 1.00
Bostitch 25/10 степени со висок капацитет, должина на ногата 3/8 , 3000/кутија Новак Попуст
Bostitch 25/10 степени со висок капацитет, должина на ногата 3/8 , 3000/кутија

Основите со висок капацитет даваат сигурни перформанси со висок капацитет Тие се дизајнирани за употре

DEN 111.84
Прицврстувач за стрела 214 оригинален JT21 1/4-инчен степени, 1.000 степени-5 пакувања Новак
Прицврстувач за стрела 214 оригинален JT21 1/4-инчен степени, 1.000 степени-5 пакувања

Прицврстувач за стрела #214 JT21 7 / 16 in W X 1 / 4 in L Flat Crown Fine Wire Staples 1000 Pk JT21 Staples се малиот брат на T50 Иако честопат�

DEN 3.33
Souiwuzi Mini Staple Color Staples DIY Shop Stapler Refills Стандардна книга на книги 24/6mm 800pcs Новак
Souiwuzi Mini Staple Color Staples DIY Shop Stapler Refills Стандардна книга на книги 24/6mm 800pcs

Овие мини бои на бои со точки на длето за лесна пенетрација., Тешка должност Направено од трајни челични

DEN 372.80
Стандардни главни делови за SF1 SF1, пакет од 6 Новак
Стандардни главни делови за SF1 SF1, пакет од 6

Стејплите на Swingline поставуваат повисок стандард за сигурни перформанси во однос на споредните главни д�

DEN 0.33
Извршен столб на Чарлс Леонард, Полу -лента метал, пакет од 6 Новак
Извршен столб на Чарлс Леонард, Полу -лента метал, пакет од 6

Современ дизајн за канцелариски професионалец Издржлива метална конструкција со база на нелигани...

DEN 0.33
Пакет на пиштол за прстен од Ц-7ЕА и 10.000 главни делови од не'рѓосувачки челик Новак
Пакет на пиштол за прстен од Ц-7ЕА и 10.000 главни делови од не'рѓосувачки челик

Пакетот содржи : C7 EA 15 мерач 3 / 4инчен пиштол за прстен од свињи и 10,000 парчиња 304 степени од не'рѓосувачки ч

DEN 2.67
СигуренОндер 55012 тешка должност 1/2-инчен степени со должина, тип на стрела T50, броење од 1250 Новак
СигуренОндер 55012 тешка должност 1/2-инчен степени со должина, тип на стрела T50, броење од 1250

417 "круна, 1 / 2" должина на ногата Fit Models Sure Bonder : 5690, 5600, 5685, 5800, 5900 N, 9600 A Стрела T50; Стенли TR110, TR150 HL; Powerfast (Swingline)

DEN 3.33
Staple 1000 пар Новак
Staple 1000 пар

Висококвалитетна челична жица со галванизирана завршница 100% сосема нов и висок квалитет...

DEN 814.40
Бродот сега снабдување SNST182 Стејплинг Хамер Стејплс, 1/4 , должина од 0,25, сребро Новак
Бродот сега снабдување SNST182 Стејплинг Хамер Стејплс, 1/4 , должина од 0,25, сребро

1 / 4 инчи Продадени во случај количини 5, 000 по случај 1 / 4 инчи Продадени во случај количини 5, 000 по случај...

DEN 321.60
Степчиња за затворање на картони со типот на типот со круна од 1-3/8-инчи и 3/4-инчен нога A34 Новак
Степчиња за затворање на картони со типот на типот со круна од 1-3/8-инчи и 3/4-инчен нога A34

Вид на картони за затворање на картони Бакарна боја со финиш на алкохол 13 / 8 "Кралски картони за затвора

DEN 356.00
Стејплс 678950 20268/14824 Еден допир прилагодлив капацитет од 3 дупки 40-дупки 40 Новак
Стејплс 678950 20268/14824 Еден допир прилагодлив капацитет од 3 дупки 40-дупки 40

Продаден како 1 секој Капацитет на хартија од 40 листови Издржлива метална и алуминиумска конструкција...

DEN 3.00
Брз 13/14 Стејплс R33 14mm должина на шанк [пакет од 5000] Новак
Брз 13/14 Стејплс R33 14mm должина на шанк [пакет од 5000]

Високи перформанси бр.13 главни делови, должина на ногата од 14 мм, за професионални и трговски корисници,

DEN 1.33
Sonic GP-736 Stapler, 20 кутии Новак
Sonic GP-736 Stapler, 20 кутии

20 кутии по случај Игли за главни игли кои се сигурни дека се корисни во канцеларијата! Бр 10 игли / кутија �

DEN 0.33
SureBonder 44403 4 1/2-инчен должина тешки главни делови, 5000 брои по кутија Новак Попуст
SureBonder 44403 4 1/2-инчен должина тешки главни делови, 5000 брои по кутија

#4 Стејплс Тешки тела на типот T50 5000 главни делови по кутија 3 / 8 "тесна круна x 1 / 2" должина на ногата...

DEN 175.84