Гицо Серија 4 Центар Топката Главата, ЗА DSLR И SLR Камера Стативи, Завртка Заклучување На Главата На Камерата, Компатибилен Со Систематски Стативи, 30 Кг Носивост

Гицо Серија 4 Центар Топката Главата, ЗА DSLR И SLR Камера Стативи, Завртка Заклучување На Главата На Камерата, Компатибилен

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна. Попустот е обезбеден од . Ова е ограничен временски попуст. Попустот не се однесува на дигиталната содржина. Попуст добар додека залихите траат или додека не се повлечат . Трошоците за испорака и даноците може да важат за претходно намалени цени. го задржува правото да го измени или откаже попустот во секое време. Ако некој од производите или содржините поврзани со овој попуст се вратат, вашето враќање ќе биде еднакво на износот што сте го платиле за производот или содржината, предмет на применливи политики за враќање на средствата. ПАТЕНТИРАН СИСТЕМ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ : патентираниот систем за заклучување со нула лебдат држи до 30 кг. Долгите леќи и камерите ОД ГОЛЕМИ размери CSC/DSLR се безбедни и безбедни без губење на флуидноста. ИДЕАЛЕН ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ КОМПЛЕТИ ЗА ДОЛГИ ЛЕЌИ : Непречено движење и флуидност за тешки комплети за долги леќи (400-600мм со CSC и dslr камери). Статив за надворешна употреба за фотографирање на диви животни и гледање птици. МАКСИМАЛНА МАЗНОСТ и КОНТРОЛА НА ТРИЕЊЕ : Обложена шуплива топчеста глава за максимална реактивност на врамување-во комбинација со напреден систем на триење за неверојатно чувство на мазност. ПОСВЕТЕНА ОСКА НА ТАВАТА : Независен кертриџ за влечење течност посветен на оската на тавата за максимална мазност за време на следење на предметот и снимање видео. ВЕРЗИЈА НА ЗАВРТКАТА : достапни се опции за заклучување На Завртката или рачката. ПАТЕНТИРАН СИСТЕМ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ : патентираниот систем за заклучување со нула лебдат држи до 30 кг. Долгите леќи и камерите ОД ГОЛЕМИ размери CSC/DSLR се безбедни и безбедни без губење на флуидноста. ИДЕАЛЕН ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ КОМПЛЕТИ ЗА ДОЛГИ ЛЕЌИ : Непречено движење и флуидност за тешки комплети за долги леќи (400-600мм со CSC и dslr камери). Статив за надворешна употреба за фотографирање на диви животни и гледање птици. МАКСИМАЛНА МАЗНОСТ и КОНТРОЛА НА ТРИЕЊЕ : Обложена шуплива топчеста глава за максимална реактивност на врамување-во комбинација со напреден систем на триење за неверојатно чувство на мазност. ПОСВЕТЕНА ОСКА НА ТАВАТА : Независен кертриџ за влечење течност посветен на оската на тавата за максимална мазност за време на следење на предметот и снимање видео. ВЕРЗИЈА НА ЗАВРТКАТА : достапни се опции за заклучување На Завртката или рачката.

Избор на клиент

Кингџој Кх Серија Видео Пан Статив Глава Со 1/4 Плоча За Брзо Ослободување, Компактна, Црна Новак
Кингџој Кх Серија Видео Пан Статив Глава Со 1/4 Плоча За Брзо Ослободување, Компактна, Црна

Стандардна плоча за брзо ослободување со ЗАВРТКА ЗА КАМЕРА UNC1 / 4" Удобна прилагодлива рачка за да се обе�

DEN 874.24
Магнезиум 3-Насочен Пан/Навалување Статив Главата Новак
Магнезиум 3-Насочен Пан/Навалување Статив Главата

Тежина : 1,63 фунти (0,7 кг) Максимално Оптоварување : 7,5 фунти (3,4 кг) Тип На Глава На Статив : Тринасочен...

DEN 959.84
Gitzo GH3780QR Серија 3 Магнезиум Центар Топката ГЛАВАТА QR Новак
Gitzo GH3780QR Серија 3 Магнезиум Центар Топката ГЛАВАТА QR

Напреден Систем За Израмнување со 2 нивоа на духови Голема меур сфера за непречено движење и прецизно за

DEN 548.64
Manfrotto 128rc Микро Течност Главата СО 200pl 14 RC2 Брзо Конектор Плоча Новак
Manfrotto 128rc Микро Течност Главата СО 200pl 14 RC2 Брзо Конектор Плоча

Непречено движење на течноста Безбеден систем за брзо ослободување за лесна инсталација и отстранувањ�

DEN 0.33
Промастер ХЦ - МХ30 Топката Главата-Црна Новак
Промастер ХЦ - МХ30 Топката Главата-Црна

Машински од висококвалитетен алуминиум за максимална јачина Независна напнатост на топката и контрола

DEN 2.67
DLC Мини Топката Главата Со Заклучување Новак
DLC Мини Топката Главата Со Заклучување

Точка линија 0608 мала топката главата Се вклопува на држачи за монтирање чевли Точка линија 0608 мала топк�

DEN 3.00
САЛАЛИС 1/4 Завртка Монтирање Штанд Камера Топчеста Глава Лесни 360°Ротација, За Видео Камера Новак
САЛАЛИС 1/4 Завртка Монтирање Штанд Камера Топчеста Глава Лесни 360°Ротација, За Видео Камера

1 / 4 дупка за завртки на дното, која може да се монтира на статив на камерата или монопод Овој термин приф�

DEN 2.00
Манфрото 131д Странична Рака За Стативи со 2 глави на 90 Степени, Сребро, 24,4 х 4,1 х 3,1 инчи Новак
UTEBIT 120mm Брзо Ослободување Плоча Алуминиум СО QR Стегач Адаптер Во собата со 3/8&засилувач;1/4 Завртка Дупка И Вграден Меур Новак Попуст
Fotga 20KG 2-Рачка 3-Насочен Метал Пан Главата Брзо Ослободување Плоча ЗА DSLR ДВ Камера Статив Новак
Fotga 20KG 2-Рачка 3-Насочен Метал Пан Главата Брзо Ослободување Плоча ЗА DSLR ДВ Камера Статив

Движете се дизајнирани да се справат со површината за амортизација по специјализиран третман, абењето �

DEN 639.84
Манфрото 500БОЛ 100мм Половина Топка Израмнувач со 3/8-Инчен Завртка за 100мм Сад Стативи-Заменува 3141БОЛ Новак
Манфрото 500БОЛ 100мм Половина Топка Израмнувач со 3/8-Инчен Завртка за 100мм Сад Стативи-Заменува 3141БОЛ

Должината на Пакетот На Производот е 25,8 сантиметри Ширината на Пакетот На Производот е 16,6 сантиметри...

DEN 0.67
ЛЕОФОТО Вх-10с Монопод Двонасочна Навалена Глава Арка Компатибилна со Големо Копче За Удобност Новак
ЛЕОФОТО Вх-10с Монопод Двонасочна Навалена Глава Арка Компатибилна со Големо Копче За Удобност

+ + 90 ° / 90 ° Навалување ●Отстранлив 55мм Арка / РРС Компатибилен ДИСКАЛ QR Стегач Стегачот вклучува Ниво

DEN 1279.20
Новофлекс Класикбол 5 Фото Топка Глава Новак
Новофлекс Класикбол 5 Фото Топка Глава

Класикбол 5 II Ballhead, Оптоварување 26 фунти., Хт : 4.6", Ст : 2.1 фунти., База За Панирање Од 360 Степени, Контрола на

DEN 2.67
Сируи Ц-10с Топката Главата, Сина Новак
Сируи Ц-10с Топката Главата, Сина

Сируи Ц10с Топката Главата Брзо Ослободување ПлочаМека СлучајСируи 6 Година Ограничена Гаранција Оддел

DEN 638.40
Статив Топката Главата,360° Ротирачки Панорамски Топката Главата СО QR Плоча И Меур Ниво,Оптоварување 22lbs(IFOOTAGE M30) Новак
Хаоге 300мм Брзо Поврзување Долга Лизгачка Плоча За Брзо Ослободување За Benro S4 S6 S7 S8 BV4 BV6 BV8 BV10 За Sirui VH-10 VH Новак
Хаоге 300мм Брзо Поврзување Долга Лизгачка Плоча За Брзо Ослободување За Benro S4 S6 S7 S8 BV4 BV6 BV8 BV10 За Sirui VH-10 VH

Лизгачката плоча за брзо ослободување со долга верзија haoge HQRMS300 е компатибилна повеќенаменска шина од т

DEN 639.84