Нузамас Прилагодлив Крцкав Ферул Стегач Клешти Алатка 0.25~6.0 мм AGG 23-10 Вклучува 800 Конектор Терминал Комплет

Нузамас Прилагодлив Крцкав Ферул Стегач Клешти Алатка 0.25~6.0 мм AGG 23-10 Вклучува 800 Конектор Терминал Комплет

DEN 447.84

Новак

Достапно за нарачка

Четири копач дизајн за квадратни стегање кој го подобрува површинскиот контакт, висок квалитет на стегање стандард обезбедува конзистентна акција стегање. Самоприлагодлива Алатка За Клешти За Стегање комплетот клешти за стегање автоматски се прилагодува на соодветниот дијаметар за соголување. Прилагодлива дебелина на кабелот (0,25-6, 0мм2 респ. 23-10 АВГУСТ) Професионална тешка алатка за стегање. Пренослив и Компактен мала големина, едноставна работа и 800 комплети за алатки за приклучоци со избрана големина се затворени во пластична кутија за ваша погодност. Користете опсег дизајниран за крајни ракави на кабелот, за жичани обрачи и крајни ракави 0,25-6, 0мм2, ферул кримпер 23-10 АГ. Designономски Дизајн На Рачката уред за штедење на Трудот, јасни ефекти на стегање, лесен за употреба. Четири копач дизајн за квадратни стегање кој го подобрува површинскиот контакт, висок квалитет на стегање стандард обезбедува конзистентна акција стегање. Самоприлагодлива Алатка За Клешти За Стегање комплетот клешти за стегање автоматски се прилагодува на соодветниот дијаметар за соголување. Прилагодлива дебелина на кабелот (0,25-6, 0мм2 респ. 23-10 АВГУСТ) Професионална тешка алатка за стегање. Пренослив и Компактен мала големина, едноставна работа и 800 комплети за алатки за приклучоци со избрана големина се затворени во пластична кутија за ваша погодност. Користете опсег дизајниран за крајни ракави на кабелот, за жичани обрачи и крајни ракави 0,25-6, 0мм2, ферул кримпер 23-10 АГ. Designономски Дизајн На Рачката уред за штедење на Трудот, јасни ефекти на стегање, лесен за употреба. Спецификации : опсег На Стегање : - 0,25~6,0 mm AGG : 23~10 Големина : 175mm (7") *80mm (31/8") Карактеристики : прилагодливата структура на тркалото на крцкалката и дејството на рачката го намалуваат степенот на замор на работата. Уникатниот дизајн на стилот на стегање со четири вретена-Специјален дизајн на рачката, зајакнување На Зафатот Висок квалитет, Висока сигурност За брзо подигнување Апликација За безбедносна брава : терминален Пакет од типот На Ракавот Вклучува : 1 x nuzamas 175mm алатка за стегање 1 Кутија од 800 терминали за Поврзување.

Избор на клиент

ЈСТ Стегање Алатка комплет, 2.5 мм JST-XH Конектор има 19 видови, Со ЖИЦА ЕДМ Сечење Crimper Клешти + Двослоен Tote Алатникот Новак Попуст
Клајн Алатки 80072 Rj45 Кабел Тестер Комплет СО LAN Scout Џуниор 2, Coax Crimper/Stripper/Машина Алатка И Помине-Преку Модуларен Новак
Апрока Хард Складирање Патување Случај За Клајн Алатки VDV226 - 110 Жица Crimper Новак
Апрока Хард Складирање Патување Случај За Клајн Алатки VDV226 - 110 Жица Crimper

Еколошки Материјал : Изработен ОД ЕВА СО Висока густина и Материјал ОД 1680д, премиум Тврда ЕВА за да обезб

DEN 2.00
Рачна Клупа Хидраулични Шише Дигалка Црево Стегач Хидраулични Црево Стегач Новак
Рачна Клупа Хидраулични Шише Дигалка Црево Стегач Хидраулични Црево Стегач

Ви благодариме за вашата понуда Предметот ќе се испраќа во зависност од времето на ракување откако ќе с�

DEN 5934.08
ТРУСКО ДОПРЕТЕ-2 Клешти За Стегање За Изолирани Терминали / Голи Терминали Новак
ТРУСКО ДОПРЕТЕ-2 Клешти За Стегање За Изолирани Терминали / Голи Терминали

Вкупна Должина : 9,3 инчи (235 мм) Терминал за стегање (2 мм)) За Изолирани Терминали : 0,05, 0,08, 0,2 инчи (1,25, 2, 5,5 мм)

DEN 848.16
Бурнди Мд6 Хитол Рачен Стегач Со БГ и Д3 Жлебови, 9000 фунти Сила На Стегање, 25-3/8 Должина Новак
Бурнди Мд6 Хитол Рачен Стегач Со БГ и Д3 Жлебови, 9000 фунти Сила На Стегање, 25-3/8 Должина

Рачна алатка за стегање за употреба со # 14 до 4 / 0 AGG славини со целосна напнатост и ненапнатост, споеви и т

DEN 2.67
Алатка за Стегање Жица со 4 Заменливи Вилици Клешти За Стегање Жица За Терминали Новак
Алатка за Стегање Жица со 4 Заменливи Вилици Клешти За Стегање Жица За Терминали

БЕЗБЕДНО АВТОМАТСКО ОСЛОБОДУВАЊЕ : оваа алатка за стегање може автоматски да се прилагоди на соодветни�

DEN 3.33