Универзални флуоресцентни капачиња за вентили во гума на автомобили, 8 парчиња светлечки гуми за гуми, матични капаци Сјај во темнината, капачињата за сјајни гуми г

Универзални флуоресцентни капачиња за вентили во гума на автомобили, 8 парчиња светлечки гуми за гуми, матични капаци Сјај во

DEN 1014.40

Новак

Достапно за нарачка

【Светлечки дизајн】 Внатрешниот слој на капакот на стеблото на вентилот е дизајниран со светлечки материјал. Кога вашето тркало ќе почне да се тркала, тоа ќе создаде круг на светлина што го прави вашиот автомобил/мотоцикл/велосипед да изгледа убаво. 【Добра изработка】 Осветлениот капакот на матичните вентили на гуми е изработено од високо квалитетен ABS материјал, кој е водоотпорен и издржлив. Може да се користи дури и во дождливо време на отворено. Текстуралниот дизајн е лесен за одржување и употреба. Нашите вентили за гуми користат гумени заптивки за да формираат построг и поефикасен заптивка, така што тие работат добро за време на долги патувања. 【Универзално】 Применливо за разни модели, автомобил, камион, SUV, велосипед, мотоцикли, итн. 【Лесно за инсталирање】 Само заврткајте го на стеблото на вентилот за гуми. Лесно е да се инсталира или отстрани кога сакате да го проверите притисокот на воздухот. Лесна инсталација без алатки. 【Двојна заштита】 Едно парче гуми за вентил на гуми Карактеристики на обвивката за осветлување и јасна заштита на куќиштето за да се спречи корозијата на стеблото на вентилот. Добрата покривка на вентилот ќе го продолжи животот на гумата. Спецификации : Материјал : пластична боја : светлечка големина : големина 1,2см*1,6см/0,47inch*0,63inch Функција : 1. Капаците за прашина од гуми за гуми можат да го заштитат вентилот за гуми од изложеност на прашина; 2. Можете да ги замените оригиналните капаци на вентилот за лоши гуми 3. Капакот на вентилот за гуми е изработено од пластика со добар квалитет, водоотпорен, изолиран од прашина; 4. Вклучете 8 PCS пластични ABS сјајни капаци на вентилот; можат да ги исполнат вашите мулти -намени 5. Лесен за инсталирање; Декоративни гуми и заштитни гуми пластични капаци на вентилот : Практичните капаци на вентилот можат да ги заштитат вашите вентили од нечистотија и корозија и да ви помогнат да го замените оригиналниот лош вентил капа од гума. Материјал со добар квалитет : капачето на вентилот е изработено од трајна пластика што може да го продолжи услужниот век на гумата. Широка примена : Универзална компатибилност на возилото и комуналните услуги. Погодни за автомобили, SUV, камиони, велосипеди и други моторни возила. Капаците за вентили за гуми за автомобили можат да го прилагодат логото на автомобилот. Клиентите на кои им е потребна, ве молиме контактирајте не. Пакет Inlcude : 8 компјутери * пластични капаци на светлечки вентили.

Избор на клиент

Милтон 4 1/8 Продолжување на стеблото со тешки валенти за валенти Новак
Милтон 4 1/8 Продолжување на стеблото со тешки валенти за валенти

Формира лесна врска и лесна инфлација со постојното стебло на вентилот за гуми 4 1 / 8 "Вкупна ефективна до

DEN 3.33
Капаци за вентили за автомобили 4PCS за Jaguar I-PAC F-PAC E-PAC XEL XFL XJ XF, метални додатоци за замена на матични капаци Новак
АВЕРСКИ КАПИ ЗА ВАЛЕН ВАЛЕНСКИ КАПС КАРТИРАЦИЈА ЗА КАРТИРАЦИИ ЗА ДЕКЕРАЦИИ ЗА ВЕСНИК ЗА ВЕСНИК Новак
АВЕРСКИ КАПИ ЗА ВАЛЕН ВАЛЕНСКИ КАПС КАРТИРАЦИЈА ЗА КАРТИРАЦИИ ЗА ДЕКЕРАЦИИ ЗА ВЕСНИК ЗА ВЕСНИК

Заштита : Капаците на вентилот за гуми се изработени од алуминиумска легура, издржлива и може ефикасно д

DEN 95.84
Капчиња за вентили во гума на гуми, вентили за вентили за Volvo XC60 S40 S60 S90 XC40 XC70 XC90 V40 V60 V90 S80 S80L, Капчиња Новак
Капчиња за вентили во гума на гуми, вентили за вентили за Volvo XC60 S40 S60 S90 XC40 XC70 XC90 V40 V60 V90 S80 S80L, Капчиња

Комплет за капаци на вентилите : Дојдете со 4 парчиња садови за вентил за гуми Капакот на вентилот е изра�

DEN 127.84
Xotic Tech Tire Valve Capps Caps, анодизиран алуминиум, универзални вклопувачки автомобили Камиони Мотоцикли SUVs Bikes Wheel Новак