Универзални флуоресцентни капачиња за вентили во гума на автомобили, ламични капаци на матични гуми, издржливи капачиња за притисок на гумите, блескави во темно за

Универзални флуоресцентни капачиња за вентили во гума на автомобили, ламични капаци на матични гуми, издржливи капачиња за притисок

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

【Светлечки дизајн】 Внатрешниот слој на капакот на стеблото на вентилот е дизајниран со светлечки материјал, што може да го направи автомобилот украсен со светла на матични капаци на вентилот во текот на ноќта. Кога вашето тркало почнува да се движи, тој автоматски трепка и создава круг на светлина што го прави вашиот автомобил/мотор/велосипед да изгледа убаво. 【Двојна заштита】 Едно парче гуми за вентил на матични капаци Карактеристики Осветлени пластични инсерти и чиста заштита на куќиштето. Добрата покривка на вентилот ќе го продолжи животот на гумата. 【Заптивка за отпуштање на заптивката】 Нашите вентили за гуми во внатрешноста со гумените заптивки, создаваат построго, поефикасно заптивка, така што нема протекување на воздухот на долги, цврсти погони. 【Важи за сите модели】 Универзален флуоресцентен вентил за вентили во гума може да биде погоден за автомобили, велосипеди, SUV, камиони, велосипеди и моторни возила, итн. Или сончева светлина 5 минути, ефектот ќе биде посветл ноќе. 【Светлечки дизајн】 Внатрешниот слој на капакот на стеблото на вентилот е дизајниран со светлечки материјал, што може да го направи автомобилот украсен со светла на матични капаци на вентилот во текот на ноќта. Кога вашето тркало почнува да се движи, тој автоматски трепка и создава круг на светлина што го прави вашиот автомобил/мотор/велосипед да изгледа убаво. 【Двојна заштита】 Едно парче гуми за вентил на матични капаци Карактеристики Осветлени пластични инсерти и чиста заштита на куќиштето. Добрата покривка на вентилот ќе го продолжи животот на гумата. 【Заптивка за отпуштање на заптивката】 Нашите вентили за гуми во внатрешноста со гумените заптивки, создаваат построго, поефикасно заптивка, така што нема протекување на воздухот на долги, цврсти погони. 【Важи за сите модели】 Универзален флуоресцентен вентил за вентили во гума може да биде погоден за автомобили, велосипеди, SUV, камиони, велосипеди и моторни возила, итн. Или сончева светлина 5 минути, ефектот ќе биде посветл ноќе. Опис на производот : Име на производот : Светлечки вентил за покривање на вентилот Материјал : Гума+ABS Големина на производот : 1.6x1.2mm Внатрешен дијаметар : 0,8мм Боја : Флуоресцентно зелено вклопување Тип : Валидна за сите модели ВИСИКИ ВИСИК Тип на услуга : Патнички автомобил, SUV, камион, пакет со мотор Вклучени : 4/8/12pcs x Универзален флуоресцентен вентил за вентили во гума.

Избор на клиент

Производи за гуми на Галардо 25 парчиња TR416 метални вентили стебла надворешната монтажа. Новак
Производи за гуми на Галардо 25 парчиња TR416 метални вентили стебла надворешната монтажа.

✔ 25 парчиња пакет TR416 метална стегалка во стеблото на вентилот, оценето за 130 psi ✔ одговара на 453 "и .625" дуп

DEN 0.67
Фемиту автомобил за замена на гуми за гуми во гума на гуми, јадро на јадрото Дел 100 компјутери Новак
Фемиту автомобил за замена на гуми за гуми во гума на гуми, јадро на јадрото Дел 100 компјутери

Притисок на работен воздух : 300 psi Опсег на температура : 65 ° F (54 ° C) 250 ° F (121 ° C) Дизајниран со заптивка прик

DEN 3.00
Модел американски пакет од 4PCS Универзален вентил во тркала, матични капаци на воздухот за GMC Новак
Модел американски пакет од 4PCS Универзален вентил во тркала, матични капаци на воздухот за GMC

Материјал : Челик од легура Лесно и брзо за инсталирање Вметнете го капакот на капачињата на стеблото на

DEN 159.84
ГМ Оригинални делови 93376142 клуч за матични вентили Новак
ГМ Оригинални делови 93376142 клуч за матични вентили

Некои оригинални делови на ГМ можеби порано се појавија како оригинална опрема Acdelco GM (OE) Оригиналните д�

DEN 148.64
Капаци за вентили за автомобили 4PCS за Jaguar I-PAC F-PAC E-PAC XEL XFL XJ XF, метални додатоци за замена на матични капаци Новак
Капчиња за вентили во гума на гуми, вентили за вентили за Volvo XC60 S40 S60 S90 XC40 XC70 XC90 V40 V60 V90 S80 S80L, Капчиња Новак
Капчиња за вентили во гума на гуми, вентили за вентили за Volvo XC60 S40 S60 S90 XC40 XC70 XC90 V40 V60 V90 S80 S80L, Капчиња

Комплет за капаци на вентилите : Дојдете со 4 парчиња садови за вентил за гуми Капакот на вентилот е изра�

DEN 127.84
Серија на матични капаци на вентилот за гуми за тркала за 1 2 3 4 5 6 7 серии Новак
Серија на матични капаци на вентилот за гуми за тркала за 1 2 3 4 5 6 7 серии

Материјал : Алуминиумска легура По инсталацијата, текстурата и спортската состојба веднаш се подобрува

DEN 2.00