Штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Lenovo G570 - Компактен штанд за лаптоп QuickSwitch, преносен, штанд за гледање со повеќе аголи за Lenovo G570 - Метални сребрени

Штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Lenovo G570 - Компактен штанд за лаптоп QuickSwitch, преносен, штанд за гледање

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

? [Секој покриен со агол] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Lenovo G570 (15,6 in). Погледнете го екранот на вашиот G570 (15,6 in) од еден од шесте достапни агли. Променете го аголот за најдобро да одговараат на вашите потреби. ? [Зафат за лизгање] Направено со гумени стапала за да се спречи лизгање за време на важни состаноци за зумирање, пишување есеи и што било друго што треба да постигнете. ? [Мала тежина] се склопува на само 1,5in x 10in преносна форма за патување со светлина. ? [Цврст] Силна алуминиумска легура и силиконски уреди ги чуваат стабилни и безбедни. ? [Паметна технологија] Назад на штандот е отворен за да се овозможи циркулација на воздухот, така што вашиот G570 (15,6 in) не се прегрее. ? [Секој покриен со агол] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Lenovo G570 (15,6 in). Погледнете го екранот на вашиот G570 (15,6 in) од еден од шесте достапни агли. Променете го аголот за најдобро да одговараат на вашите потреби. ? [Зафат за лизгање] Направено со гумени стапала за да се спречи лизгање за време на важни состаноци за зумирање, пишување есеи и што било друго што треба да постигнете. ? [Мала тежина] се склопува на само 1,5in x 10in преносна форма за патување со светлина. ? [Цврст] Силна алуминиумска легура и силиконски уреди ги чуваат стабилни и безбедни. ? [Паметна технологија] Назад на штандот е отворен за да се овозможи циркулација на воздухот, така што вашиот G570 (15,6 in) не се прегрее. Штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Lenovo G570 (15,6 in). Повелете ја 'рбетот! Користете го овој Nifty уред за да го подигнете и намалите вашиот G570 (15,6 ин) и други лаптопи, таблети, па дури и книги за корекција на држење на телото и поудобна работна околина. Со шест различни агли што треба да изберете, уживајте во подобро гледање за подолги периоди на време, со помалку болка во грбот! Погледнете го екранот на вашиот G570 (15,6 in) од еден од шесте достапни агли. Променете го аголот за најдобро да одговара на вашите потреби. Изработени со гумени стапала за да спречите лизгање за време на важни состаноци за зумирање, пишување есеи или што и да ви треба. Чувајте ги уредите стабилни и безбедни. Враќањето на штандот е отворен за да се овозможи циркулација на воздухот, така што вашиот G570 (15,6 in) не се прегрее.

Избор на клиент

Монитор за монитор Moojay за биро RGB Gaming Lights со USB 3.0 & 2.0 центар, преклопен компјутерски екран на екранот со фиока Новак
Црна универзална флексибилна долга рака на држач за клип за кревет кревет десктоп Новак
Црна универзална флексибилна долга рака на држач за клип за кревет кревет десктоп

Универзален Флексибилен Го држи телефонот на место Клип на многу различни места Универзален Флексибил�

DEN 2.67
Честитки за ден на татковци од 3drose - едноставни честитки за денот на татковците - телефонски прстени Новак
Честитки за ден на татковци од 3drose - едноставни честитки за денот на татковците - телефонски прстени

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 1014.40
3Drose InspisionZstore - Judaica - Achot gdola голема сестра во хебрејски писма еврејски израелски скрипти текст - Телефонски Новак
Штанд со боксер и монтирање компатибилен со ASUS ExpertChook B5 Flip - Компактен штанд за лаптоп QuickSwitch, преносен, штанд Новак
3drose не се грижи себичен вектор за цртани црни мачки изолиран на жолти - телефонски прстени Новак
3drose не се грижи себичен вектор за цртани црни мачки изолиран на жолти - телефонски прстени

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 159.84
Galaxy Space во сина цијан AEHP441 PopSockets PopGrip: Заменлива зафат за телефони и таблети Новак
Galaxy Space во сина цијан AEHP441 PopSockets PopGrip: Заменлива зафат за телефони и таблети

Toе го сакате овој супер уникатен дизајн Студената шема прави прекрасен подарок за мажи, жени и тинејџер�

DEN 1.67
3drose Симпатична Свети Патрикс ден гном монограм почетен G - телефонски прстени Новак
3drose Симпатична Свети Патрикс ден гном монограм почетен G - телефонски прстени

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 502.40
Lululook Magnetic iPad Pro/Air Stand, преклопен преносен прилагодлив магнетски држач за држачи за iPad ipad Pro Stand for Apple Новак