Универзален десктоп микрофон штанд за прилагодлив миклетски штанд со микрофонски клип, како што е SM57 SM58 SM86 SM87

Универзален десктоп микрофон штанд за прилагодлив миклетски штанд со микрофонски клип, како што е SM57 SM58 SM86 SM87

DEN 143.84

Новак

Достапно за нарачка

Стенд за микрофон на биро. Само штандот, микрофонот не е вклучен. Трипод штанд + пластичен голем клип за микрофон за сите рачни предаватели, како што е SM57 SM58 SM86 SM87, одговара со динамичен микрофон, жичен микрофон и безжичен микрофон. Триподот штанд е постабилен. Не е загрижен да се лизне кога користите и можете да се фокусирате на вашето снимање. Прилагодете ја висината на табелата : Опремената навртка за завртки овозможува лесно прилагодување на висината. Поддржлива висина од 21-27 см / 8.3-10,6 инчи. Полнење : Лесно се склопува кога не е во употреба. Одете прикажување или патување. Theенската завртка на низата на микрофон и стандардниот 3/8-инчен женски до 5/8-инчен адаптер за машки завртки се златни, изработени од метал, подобро од пластика. Стенд за микрофон на биро. Само штандот, микрофонот не е вклучен. Трипод штанд + пластичен голем клип за микрофон за сите рачни предаватели, како што е SM57 SM58 SM86 SM87, одговара со динамичен микрофон, жичен микрофон и безжичен микрофон. Триподот штанд е постабилен. Не е загрижен да се лизне кога користите и можете да се фокусирате на вашето снимање. Прилагодете ја висината на табелата : Опремената навртка за завртки овозможува лесно прилагодување на висината. Поддржлива висина од 21-27 см / 8.3-10,6 инчи. Полнење : Лесно се склопува кога не е во употреба. Одете прикажување или патување. Theенската завртка на низата на микрофон и стандардниот 3/8-инчен женски до 5/8-инчен адаптер за машки завртки се златни, изработени од метал, подобро од пластика.

Избор на клиент

Направено во Ватикан Град Кант Новак
Направено во Ватикан Град Кант

Големина : Големина : 3 x 6cm; Големина на слика : 2,8 x 2,8 см Класификација : Носител на телефон Функција : Удобн

DEN 1.00
PopSockets: Телефонски зафат со проширување на Kickstand, за телефон, цветни - Greysies и: Телефонски зафат со проширување на Новак
Симпатична сива мачка маче маче која се крие во градината зад цвеќињата поп -кабини заменливи поплипки Новак
GotOtop 12in Sainfifier за мобилен телефон, HD Magnifier Projector Projector Screen, STARE THENGENT STAND со засилувач на екранот Новак
GotOtop 12in Sainfifier за мобилен телефон, HD Magnifier Projector Projector Screen, STARE THENGENT STAND со засилувач на екранот

Погоден за затворен, кампување, патување и друга употреба Усвојувајте оптичка технологија со висока де�

DEN 3.00
3DROSE TAICHE - Вектор - Загрозен надгробник - Светиот готски грбс со врани и гаврани - Телефонски прстен Новак
3DROSE TAICHE - Вектор - Загрозен надгробник - Светиот готски грбс со врани и гаврани - Телефонски прстен

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 622.40
Штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со YQSavior Android 11 Tablet CP20 - Stand Aluminum Stand, преносен, штанд за гледање Новак
Штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со YQSavior Android 11 Tablet CP20 - Stand Aluminum Stand, преносен, штанд за гледање

? [Издржлив] штанд со боксер и монтирање компатибилен со yqsavior Android 11 таблет CP20 (10 in) Лесната алуминиум и пл�

DEN 239.20
Ова е како германски преживеан Autobahn изгледа како германија popsockets заменлива поп граница Новак
Ова е како германски преживеан Autobahn изгледа како германија popsockets заменлива поп граница

Несакано смешен тркачки мотив кој е поврзан со ограничувањето на брзината, германски, автобахн и исто т�

DEN 2.33
3drose Смешен старец не сум стар, јас сум доживеал сатира за старост. - Телефонски ringsвони Новак
3drose Смешен старец не сум стар, јас сум доживеал сатира за старост. - Телефонски ringsвони

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 1.67