3drose kaitlin популарно име на девојче во САД. Yellowолта на црниот талисман - Телефонски ringsвони

3drose kaitlin популарно име на девојче во САД. Yellowолта на црниот талисман - Телефонски ringsвони

DEN 1089.60

Новак

Достапно за нарачка

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате или испраќате пораки. Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Кајтлин популарно име на девојче во САД. Yellowолта на црниот талисман телефонски прстен е елегантен начин да додадете личен допир на вашиот телефон или телефонски случај. Овој телефонски прстен овозможува и флексибилност и за погодност, нудејќи хоризонтални и вертикални ротации. Карактеристики на ротирање на 360 ° и 180 ° флип за удобен зафат и совршен агол на гледање. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, i Pad и телефонски случаи. Големиот отвор е погоден и за мажи и за жени. Со својот ротирачки удар, некој е во состојба да ужива во филмови, емисии, спортови, итн. Лесно прикачете го прстенот на вашиот уред или случајот користејќи го цврсто вградено лепило. Направено од издржлива легура на врвен цинк.

Избор на клиент

Штанд со боксер и монтирање компатибилен со ASUS ExpertChook B5 Flip - Компактен штанд за лаптоп QuickSwitch, преносен, штанд Новак
3drose 3drose - розета - lубител на кафе - пијте кафе и бидете kindубезни - телефонски прстени Новак
3drose 3drose - розета - lубител на кафе - пијте кафе и бидете kindубезни - телефонски прстени

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 0.33
3drose Среќен 50 -ти роденден во виолетова боја со виолетови цвеќиња - Телефонски ringsвони Новак
3drose Среќен 50 -ти роденден во виолетова боја со виолетови цвеќиња - Телефонски ringsвони

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 1003.20
Монитор за монитор Moojay за биро RGB Gaming Lights со USB 3.0 & 2.0 центар, преклопен компјутерски екран на екранот со фиока Новак
3drose радијална шема во црвена и розова - телефонски прстени Новак
3drose радијална шема во црвена и розова - телефонски прстени

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 199.84
Жолто и розово сончогледово поп -топчиња заменливи поплипки Новак
Жолто и розово сончогледово поп -топчиња заменливи поплипки

Овој розов и жолт градиент со бел цртеж на сончоглед прави одличен подарок за родендени и Божиќ...

DEN 158.40