3drose Среќен 50 -ти роденден во виолетова боја со виолетови цвеќиња - Телефонски ringsвони

3drose Среќен 50 -ти роденден во виолетова боја со виолетови цвеќиња - Телефонски ringsвони

DEN 1003.20

Новак

Достапно за нарачка

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате или испраќате пораки. Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Среќен 50 -ти роденден во виолетова боја со виолетова цвеќиња Телефонскиот прстен е елегантен начин да додадете личен допир на вашиот телефон или телефон. Овој телефонски прстен овозможува и флексибилност и за погодност, нудејќи хоризонтални и вертикални ротации. Карактеристики на ротирање на 360 ° и 180 ° флип за удобен зафат и совршен агол на гледање. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, i Pad и телефонски случаи. Големиот отвор е погоден и за мажи и за жени. Со својот ротирачки удар, некој е во состојба да ужива во филмови, емисии, спортови, итн. Лесно прикачете го прстенот на вашиот уред или случајот користејќи го цврсто вградено лепило. Направено од издржлива легура на врвен цинк.

Избор на клиент

Честитки за ден на татковци од 3drose - едноставни честитки за денот на татковците - телефонски прстени Новак
Честитки за ден на татковци од 3drose - едноставни честитки за денот на татковците - телефонски прстени

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 1014.40
Телефонски зафат на Boxwave Компатибилен со Motorola Edge 40 Pro - држач за навалување на Snapgrip, засилување на задниот дел Новак
3drose 2022 Дилан Сеиболд - Фотографија - Огледало во дрво - Телефонски прстени Новак
3drose 2022 Дилан Сеиболд - Фотографија - Огледало во дрво - Телефонски прстени

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 668.80
3drose Sven Herkenrath работа - илустрација уметност на пожарникар со деца - телефонски прстен Новак
3drose Sven Herkenrath работа - илустрација уметност на пожарникар со деца - телефонски прстен

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 0.67
Мобилниот телефон BZLSFHZ Застанете за биро, прилагодлив на висината на аголот на висината, десктоп цврсто држач Новак
Мосин Нагант Црвена тула starвезда про пиштол Новак
Мосин Нагант Црвена тула starвезда про пиштол

Pop Grip со заменлив врв; Исклучете го вашиот poptop за друг дизајн или извадете го целосно за можности за безж�

DEN 2.00
3drose не се грижи себичен вектор за цртани црни мачки изолиран на жолти - телефонски прстени Новак
3drose не се грижи себичен вектор за цртани црни мачки изолиран на жолти - телефонски прстени

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 159.84
Штанд со боксер и монтирање за Умидиги A11 - PivotTrack360 Selfie Stand, Pivot Stand за следење на лицето за Умидиги А11 - Зимско Новак
Штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Motorola Moto G42 - versaview Aluminum Stand, преносен, штанд за гледање со повеќе Новак
Штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Motorola Moto G42 - versaview Aluminum Stand, преносен, штанд за гледање со повеќе

? [Издржлив] штанд со боксер и монтирање компатибилен со Motorola Moto G42 Лесната алуминиум и пластичната конст

DEN 239.20
Lululook Magnetic iPad Pro/Air Stand, преклопен преносен прилагодлив магнетски држач за држачи за iPad ipad Pro Stand for Apple Новак
Lululook Magnetic iPad Pro/Air Stand, преклопен преносен прилагодлив магнетски држач за држачи за iPad ipad Pro Stand for Apple

❗ Компатибилност : Овој штанд е исклучиво компатибилен со i Pad Pro 11 : 2018 1 ри генерал (A1980, A2013, A1934, A1979) 2020 2 ри

DEN 1439.84
3drose САД, државата Вашингтон. Западен меч папрат. - Телефонски ringsвони Новак
3drose САД, државата Вашингтон. Западен меч папрат. - Телефонски ringsвони

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 199.84
Outxe телефонски држач за прстен компатибилен со Magsafe, магнетски паричник компатибилен со Magsafe iPhone 13 12 Mini Pro Max Новак