Честитки за ден на татковци од 3drose - едноставни честитки за денот на татковците - телефонски прстени

Честитки за ден на татковци од 3drose - едноставни честитки за денот на татковците - телефонски прстени

DEN 1014.40

Новак

Достапно за нарачка

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате или испраќате пораки. Помагање да се спречи падот на вашиот телефон. Ротирачкиот штанд ви нуди можност да го монтирате вашиот уред вертикално или хоризонтално на која било рамна површина за лесно гледање. Штандот нуди 360 ° од ротирачката способност и агол на флип од 180 °, за удобен зафат и гледање. Совршено за гледање филмови, видеа, играње игри и слушање музика. Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени. Направено од трајна лесна легура на лесен цинк. Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прстен може да се користи на повеќе начини и за повеќе уреди. Совршено е за употреба како штанд или држач. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, таблети и случаи, итн. Едноставни честитки за телефонскиот прстен на татковците е елегантен начин да додадете личен допир на вашиот телефон или телефон. Овој телефонски прстен овозможува и флексибилност и за погодност, нудејќи хоризонтални и вертикални ротации. Карактеристики на ротирање на 360 ° и 180 ° флип за удобен зафат и совршен агол на гледање. Универзална компатибилност, совршено вклопување со повеќето паметни телефони, i Pad и телефонски случаи. Големиот отвор е погоден и за мажи и за жени. Со својот ротирачки удар, некој е во состојба да ужива во филмови, емисии, спортови, итн. Лесно прикачете го прстенот на вашиот уред или случајот користејќи го цврсто вградено лепило. Направено од издржлива легура на врвен цинк.

Избор на клиент

3drose пингвини Слика на акварел - Телефонски прстени Новак
3drose пингвини Слика на акварел - Телефонски прстени

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 159.84
Штанд со боксер и монтирање за Умидиги A11 - PivotTrack360 Selfie Stand, Pivot Stand за следење на лицето за Умидиги А11 - Зимско Новак
Galaxy Space во сина цијан AEHP441 PopSockets PopGrip: Заменлива зафат за телефони и таблети Новак
Galaxy Space во сина цијан AEHP441 PopSockets PopGrip: Заменлива зафат за телефони и таблети

Toе го сакате овој супер уникатен дизајн Студената шема прави прекрасен подарок за мажи, жени и тинејџер�

DEN 1.67
Цветно сино изобилство цвет од бела шема телефон Попер Поппокети заменливи поплипки Новак
Цветно сино изобилство цвет од бела шема телефон Попер Поппокети заменливи поплипки

Земете го овој неверојатен држач за телефон за подобрување на зафатот и можностите на вашиот телефон Ди

DEN 100.64
3drose Сара Сара Моето име во корејски ликови го персонализираа Хангул. - Телефонски ringsвони Новак
3drose Сара Сара Моето име во корејски ликови го персонализираа Хангул. - Телефонски ringsвони

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 1.00
3Drose Evadane - смешни изреки - тоа е ужасна идеја колку време розово - телефонски прстен Новак
3Drose Evadane - смешни изреки - тоа е ужасна идеја колку време розово - телефонски прстен

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 3.33
Рам камиони Chrome Logo PopSockets PopGrip: Заменлива зафат за телефони и таблети Новак
Рам камиони Chrome Logo PopSockets PopGrip: Заменлива зафат за телефони и таблети

Со предниот и центарот на логото RAM меморија, оваа опрема е совршен додаток на вашата колекција на марки

DEN 0.33
3drose Pamp City - Типографија - Фудбалски татко. Бело писмо на црна позадина. - Телефонски прстен Новак
3drose Pamp City - Типографија - Фудбалски татко. Бело писмо на црна позадина. - Телефонски прстен

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 3.00
3Drose InspisionZstore - Judaica - Achot gdola голема сестра во хебрејски писма еврејски израелски скрипти текст - Телефонски Новак
Жолто и розово сончогледово поп -топчиња заменливи поплипки Новак
Жолто и розово сончогледово поп -топчиња заменливи поплипки

Овој розов и жолт градиент со бел цртеж на сончоглед прави одличен подарок за родендени и Божиќ Pop Grip со �

DEN 158.40
WSSBK Снимање Студио Микрофон Стенд шок монтирање за компјутерски кондензатор Микро -држач Метал Шокмонт заграда Новак
3drose Среќен 50 -ти роденден во виолетова боја со виолетови цвеќиња - Телефонски ringsвони Новак
3drose Среќен 50 -ти роденден во виолетова боја со виолетови цвеќиња - Телефонски ringsвони

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 1003.20
Адаптер за држач за микрофон Новак
Адаптер за држач за микрофон

За сините Јети, сините снежни топки, адаптерот за микрофони Микрофон се залага за сина jeti, снежни топки, �

DEN 1.00
Lululook Magnetic iPad Pro/Air Stand, преклопен преносен прилагодлив магнетски држач за држачи за iPad ipad Pro Stand for Apple Новак
Монитор за монитор Moojay за биро RGB Gaming Lights со USB 3.0 & 2.0 центар, преклопен компјутерски екран на екранот со фиока Новак