Клипови за врзивно хартија HSCGIN 25 парчиња 19мм розови златни хартиени стеги за канцелариски училишни материјали

Клипови за врзивно хартија HSCGIN 25 парчиња 19мм розови златни хартиени стеги за канцелариски училишни материјали

DEN 88.80

Новак

Достапно за нарачка

Клип со долга опашка 19мм. Боја : Розово злато. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Големина : 19мм/0,74инч. Пакување : 25 парчиња. Материјал : Клиповите се изработени од метал, издржливи и еднократно, тие имаат супер зафат, не е премногу тешко за отворање, без ризик од лизгање или паѓање. Клиповите повторно се движат кога се избришани. Сјајното злато ќе направи да се чувствувате особено интересно во споредба со традиционалното црно врзивно средство. Лесен за употреба : Клиповите можат лесно да се отворат и отстранат од хартијата, можете лесно да организирате документи, фотографии и многу повеќе. Употреби : Може да виси фотографии на wallидот или да организира класифицирани датотеки. Погоден за канцеларија, бизнис, училиште и дом. Организирајте ја вашата фиока за биро или биро. Клип со долга опашка 19мм. Боја : Розово злато. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Големина : 19мм/0,74инч. Пакување : 25 парчиња. Материјал : Клиповите се изработени од метал, издржливи и еднократно, тие имаат супер зафат, не е премногу тешко за отворање, без ризик од лизгање или паѓање. Клиповите повторно се движат кога се избришани. Сјајното злато ќе направи да се чувствувате особено интересно во споредба со традиционалното црно врзивно средство. Лесен за употреба : Клиповите можат лесно да се отворат и отстранат од хартијата, можете лесно да организирате документи, фотографии и многу повеќе. Употреби : Може да виси фотографии на wallидот или да организира класифицирани датотеки. Погоден за канцеларија, бизнис, училиште и дом. Организирајте ја вашата фиока за биро или биро. Клип со долга опашка од 19мм Боја : Роуз златен материјал : Не'рѓосувачки челик Големина : 19мм 0,74 инчи Пакување : 25 парчиња Користете : Може да виси фотографии на wallидот или да организира класифицирани датотеки. Погоден за канцеларија, бизнис, училиште и дом. Организирајте ја вашата фиока за биро или биро.

Избор на клиент

Клипови за врзивно средство Ailisi 1 инч ширина и 0,65 инчи во боја на капацитет од 18 Новак
Клипови за врзивно средство Ailisi 1 инч ширина и 0,65 инчи во боја на капацитет од 18

Темните челични клипови цврсто имаат документи Супериорна моќ на држење; Чувајте ги датотеките организ

DEN 47.84
Ailisi Office File Clip Metal 2 Ширина и 0,45 Капацитет во боја сребрена пакет од 20 Новак
Ailisi Office File Clip Metal 2 Ширина и 0,45 Капацитет во боја сребрена пакет од 20

Клиповите за врзивно средство за натоварен дизајн на пролет се лесни за отворање и стегање...

DEN 2.33
Z zicome пластични чисти клипови за кеси за храна, 30 пакувања, разновидни големини и бои Новак
Z zicome пластични чисти клипови за кеси за храна, 30 пакувања, разновидни големини и бои

Избрани големини и бои, 3 големини (2,5 "x2.3", 2 "x1.8", 1,5 "x1.3"), 4 бои (чиста, сина, зелена, портокалова), вкупно 30 кл�

DEN 2.00
Прицврстувачи за хартија од месинг, 1/2 , позлатена, 1 кутија, 100 сврзувачки елементи/кутија Новак
Прицврстувачи за хартија од месинг, 1/2 , позлатена, 1 кутија, 100 сврзувачки елементи/кутија

Класични сврзувачки елементи за месинг сврзувачки елементи обезбедуваат ефикасен, лесен начин да ги д�

DEN 2.67
Fenggtonqii винил обложена жичана хартија клипови боја жолта 1,1 x0.3 пакет од 200 Новак
Fenggtonqii винил обложена жичана хартија клипови боја жолта 1,1 x0.3 пакет од 200

Големина : 1,1 "x 0,3" (L x W) Совршено за дома, училиште или канцеларија ? Се користи за документи за код во боја

DEN 3.00