Омонс чадор штанд, чадор стојат голем капацитет за хотели за домаќинства, метална железна чадор корпа со 4 куки, мултифункционална решетка за складирање, решетка за

Омонс чадор штанд, чадор стојат голем капацитет за хотели за домаќинства, метална железна чадор корпа со 4 куки, мултифункционална

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Едноставно и светло : Ретро светло чадор штанд, едноставен дизајн, убави украси, направете го вашиот дом потопол и почист. Исклучителна шуплива шема : шуплив дизајн за одржување на вашите чадори бесплатни и отворени за побрзо и поефикасно сушење, чувајте го вашиот дом или канцеларија чист во дождливи денови. Голем капацитет : штандот на чадорот има 4 куки за да виси чадори за преклопување, лесно да ја организирате вашата соба. Материјал : Рамката на чадорот е изработена од железо, метал, водоотпорен и отпорен на 'рѓа. Заштеда на простор : Големина на производот : 33x69cm; Овој држач има доволно простор да одржи повеќе чадори и доволно тежина за да го задржи стабилно, не е лесно да се спушти. Стендот на чадорот ќе ве задоволи, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно одговорете на вашите прашања. Едноставно и светло : Ретро светло чадор штанд, едноставен дизајн, убави украси, направете го вашиот дом потопол и почист. Исклучителна шуплива шема : шуплив дизајн за одржување на вашите чадори бесплатни и отворени за побрзо и поефикасно сушење, чувајте го вашиот дом или канцеларија чист во дождливи денови. Голем капацитет : штандот на чадорот има 4 куки за да виси чадори за преклопување, лесно да ја организирате вашата соба. Материјал : Рамката на чадорот е изработена од железо, метал, водоотпорен и отпорен на 'рѓа. Заштеда на простор : Големина на производот : 33x69cm; Овој држач има доволно простор да одржи повеќе чадори и доволно тежина за да го задржи стабилно, не е лесно да се спушти. Стендот на чадорот ќе ве задоволи, доколку имате какви било прашања, ве молиме слободно одговорете на вашите прашања. Ве молиме, бидете сигурни да го купите производот, ќе бидете 100% задоволни, ако имате какви било прашања во врска со нас, испратете е -пошта, ние ќе ви одговориме во секое време, доколку не сте задоволни од производот, ние ќе го преиспитаме производот Или дајте целосна поврат на поврат, потребни ви се повеќе стилови, кликнете на другите наши производи за да го пронајдете вашиот омилен стил.

Избор на клиент

Кошули за жени, кошули за мажи, женски кошули Новак
Кошули за жени, кошули за мажи, женски кошули

100% памук Машина што може да се мие или да се мие со рака ✅ Големина на кошули : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL...

DEN 1304.00
Lxdzxy чадор стои, чадор корпа железо за домаќинство за складирање на чадор за складирање на чадор Новак
Lxdzxy чадор стои, чадор корпа железо за домаќинство за складирање на чадор за складирање на чадор

● Големина : 57,5x22cm ● Капацитет : Големи, средни и мали чадори можат да се чуваат во него, така што не мора �

DEN 0.67
Организатор на држачи за складирање на чадор Razzum Bin, за влезен дом за домашна канцеларија за украси чадор Новак
Razzum железо чадор решетката хотелска уста чадор корпа чадор решетката за складирање на домаќинства чадор Новак
Lxdzxy чадор стои, чадор стојат метал, голем капацитет за хотелски бизнис, продавница 22 чадори Новак
Lxdzxy чадор стои, чадор стојат метал, голем капацитет за хотелски бизнис, продавница 22 чадори

☆ Заштеда на простор : Големина на производот : 37x24x50cm; Овој држач има доволно простор да одржи повеќе чад

DEN 865.60
jweemax торба за складирање чадор, чиста пластична кеса водоотпорен организатор за складирање на домови Новак
jweemax торба за складирање чадор, чиста пластична кеса водоотпорен организатор за складирање на домови

Нашите влажни држачи за чадори се супер тенки и лесни, но сепак силни и издржливи да носат чадор со голем

DEN 306.08
Wxxgy чадорот стои квадрат водоотпорен и метална чадор за чадор докажана за внатрешна и употреба на отворено Новак