J Jackcube Design Rustic umbrella држач со 4 куки, дрвена правоаголна чадор за штанд за корпи со странични закачалки за внатрешна канцеларија за влез - MK703A

J Jackcube Design Rustic umbrella држач со 4 куки, дрвена правоаголна чадор за штанд за корпи со странични закачалки за внатрешна

DEN 846.24

Новак

Достапно за нарачка

J jackcube Дизајн на чадор држач има елегантен гроздобер дизајн кој ќе изгледа одлично како декоративно и функционално парче во вашиот влез. Совршено решение за складирање и организирање на вашите чадори, стапчиња за одење, бејзбол лилјаци и многу повеќе како што е направено со силно дрво, што спречува наклон и паѓање. Одлична идеја за подароци за домаќинство за семејства и пријатели, бидејќи неговиот дизајн ќе го надополни секој дизајн на ентериер. [Рустикален гроздобер дизајн] Уникатен рустикален дизајн на дрво со метална мрежа, го прави стилски став за чадор за да се задржи во близина на влезната врата, ходникот. Додава и функционален и украсен елемент на кој било простор. [Висок квалитет] Направено од цврста дрвена основа што ќе го спречи држачот на држачот да се најде на страна и да падне. Дизајнирано со метална мрежа против 'рѓа за одржување на добра вентилација за вашите влажни чадори. [Погодно за долги и кратки чадори] Овој држач за држачи може лесно да смести долги чадори, трска, хокеј стапчиња, документи за завиткување на подароци и многу повеќе. Покрај тоа, има куки на страната на надворешната област за висечки чадори за преклопување, клучеви и многу повеќе. [Отстранлива тава за капе] Дното на штандот на решетката вклучува отстранлив пластичен сад за капење за да се спречи протекување на вода на подот или тепих. Лесно е да се отфрли вишок вода кога е полна. [Израмнување на стапалата] доаѓа со нозе на нозе што помага во прилагодување на целокупната висина на решетката, спречувајќи ја волнеста. Големината е 19,9 "x 7,9" x 5,8 ", што го прави идеален за кој било аголен простор без да заземе премногу простор и држи голема количина чадори. Застанете да ја чувате вашата влезна врата, ходникот. Додава и функционален и декоративен елемент на кој било простор. [Висок квалитет] Направено од цврста дрвена основа што ќе го спречи држачот на држачот да се најде на страна и да падне. Дизајнирано со метална мрежа против 'рѓа метална за да одржите добра вентилација за вашите влажни чадори. [Погодно за долги и кратки чадори] Овој држач за држачи може лесно да смести долги чадори, трска, стапчиња за хокеј, документи за завиткување на подароци и повеќе. Покрај тоа, има куки на страната на надворешната област за висечки чадори за преклопување, клучеви и повеќе. [Отстранлив тава за капе] Дното на држачот за решетката вклучува отстранлив пластичен сад за капење за да се спречи протекување на вода на подот или тепих. Лесно се отфрла вишок вода кога е полно. [Израмнување на стапалата] доаѓа со лежење Стапала што помага да се прилагоди целокупната висина на решетката, спречувајќи ја бурноста. Големината е 19,9 "x 7,9" x 5,8 ", што го прави идеален за кој било аголен простор без да заземе премногу простор и држи голема количина чадори.

Избор на клиент

Nuebar wallид чадор стојат со фиока за собирање за ходници домашна канцеларија-црна како подарок Новак
Nuebar wallид чадор стојат со фиока за собирање за ходници домашна канцеларија-црна како подарок

Материјал : Алуминиум, сад за капење апс Алуминиумскиот простор е специјална легура на алуминиуммагнез�

DEN 1553.60
Razzum железо чадор решетката хотелска уста чадор корпа чадор решетката за складирање на домаќинства чадор Новак