Омонс тркалезни решетки за чадори во затворен простор со лента за капење, држач за бесплатно стоење на чадор за влез/бело

Омонс тркалезни решетки за чадори во затворен простор со лента за капење, држач за бесплатно стоење на чадор за влез/бело

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Сигурен квалитет : Издржлива метална конструкција и фино изработка, овој штанд за чадори ви нуди подобро искуство за употреба за чадори за сушење. Внимателен дизајн на детали : долниот пластичен сад за одвод за да го заштити вашиот под од вода, особено за дрвени подови; 2 дополнителни мали куки за висечки чадори. Разновидна примена : Атрактивен модерен дизајн, погоден за влез или врата од кој било дом, канцеларија, стан, зграда, хотел, барови и така натаму. Мултифункционален дизајн : Може да се користи и како организатор за складирање за да го организира вашиот влез и работен како декорација во вашата дневна соба и канцеларија. Моден натпревар : Едноставен и чист стил може флексибилно да се прилагоди на различните стилови на декорација и да ја намали тешкотијата на колекцијата на статиите за домаќинства по украсувањето. Тркалезниот штанд за чадори ви нуди модерен и функционален начин за вашиот дом и канцеларија да складираат влажни и суви чадори, стапчиња за одење и хартија за завиткување, мечеви, играчки за бебиња, итн. Без да додадете неред во вашиот дом или канцеларија. Дизајнирана е фиока за дното за капење за да го заштити вашиот под од вода, особено дрвени подови. 2 дополнителни мали куки за висечки чадори за преклопување. Со овој практичен штанд за чадор за привлекување, веќе нема потреба да најдете насекаде за чадор кога врне дожд, или вашето семејство ги фрла влажните чадори насекаде кога ќе се вратите дома од отворено. Ова е само декор што може да ви помогне да направите организиран дом и удобен живот. Спецификации : Боја : црна/бела/црвена материјала : Метал Продукција Големина : 15 cm x 22 cm x 47 cmproduct Тежина : 1,8 kgpackage Содржина : 1 x чадор Stand1 x x x Купи за капење2 x куки.

Избор на клиент

jweemax торба за складирање чадор, чиста пластична кеса водоотпорен организатор за складирање на домови Новак
jweemax торба за складирање чадор, чиста пластична кеса водоотпорен организатор за складирање на домови

Нашите влажни држачи за чадори се супер тенки и лесни, но сепак силни и издржливи да носат чадор со голем

DEN 306.08
Lxdzxy чадор стои, железо чадор стојат дома чадор кофа хотел креативно складирање полица за складирање Новак
Lxdzxy чадор стои, железо чадор стојат дома чадор кофа хотел креативно складирање полица за складирање

● Погоден за сите прилики, спални соби, садови, простории за дневни простории, простории за студии, влез�

DEN 2.33
Држач за чадори за керамички чадор Mflasmf, бесплатно стоење на чадори за складирање на кофи за цвеќиња Новак
Држач за чадори за керамички чадор Mflasmf, бесплатно стоење на чадори за складирање на кофи за цвеќиња

【Материјал со висок квалитет】 Направен од керамика со највисок квалитет, висок квалитет, висока темпе�

DEN 1.33
Кошули за жени, кошули за мажи, женски кошули Новак
Кошули за жени, кошули за мажи, женски кошули

100% памук Машина што може да се мие или да се мие со рака ✅ Големина на кошули : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL Material Матер

DEN 1304.00
Lxdzxy чадор стои, чадор корпа железо за домаќинство за складирање на чадор за складирање на чадор Новак
Lxdzxy чадор стои, чадор корпа железо за домаќинство за складирање на чадор за складирање на чадор

● Големина : 57,5x22cm ● Капацитет : Големи, средни и мали чадори можат да се чуваат во него, така што не мора �

DEN 0.67