Зесус метал чадор штанд решетката креативна лаимбела држач за домаќинство хотел ресторан чадор за складирање организатор

Зесус метал чадор штанд решетката креативна лаимбела држач за домаќинство хотел ресторан чадор за складирање организатор

DEN 393.60

Новак

Достапно за нарачка

100% метален материјал : држачот на чадорот е изработен од железо што е стабилно и цврсто. Површината на штандот на чадорот е обложена со печење, така што површината е многу непречена и сјајна, исто така овозможува и оваа ставка да биде отпорна на корозија. Простор за складирање : Спецификацијата на овој држач за чадор е 20x25x60cm. Има соодветен простор за сместување на чадори. Висината на штандот за чадор совршено одговара и на долги и кратки чадори за преклопување. Креативен дизајн : Правоаголен дизајн на Sadopts, круг и не ги повредува вашите раце. Држачот на чадорот е практичен, како и модерен. Модерниот стил може флексибилно да се прилагоди на различните стилови на декорација и да ја намали тешкотијата на колекцијата на статиите за домаќинства по украсувањето. Мулти-сценска апликација : Поради својот безвременски дизајн, овој држач за чадор може да се постави во секоја прилика, особено изгледа одлично на фоајето или влегувањето, тремот, хотелите, домаќинството, канцеларијата, терените за голф, рестораните, тој може да се користи не само за Чадори, но и за голф -клубови, како држач за растенија, држач за трска, декоративен додаток, итн. Целата чадор може да се организира добро и да ви даде уредна околина за живеење. Пакување : Содржи само 1 штанд за чадор. Име на производот : Стендл на чадори : Нордиски стиломатеријал : Метал (железо) Боја : Црназиза : 2x25x60cmapplication : Дома/трговски центар/канцеларија/фоаје/лифт/влез на лифт/надворешно/индоормантивно Are Measured Manually,Allowing Deviations.the Color May Be Related to the Color Displayed on the Monitor.the Umbrella Stand Product in the Main Picture is the Only Product Sold,And the Decorations and Others Shown on the Picture Are Forstration Only.Good Service, Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Избор на клиент

Држач за чадори за керамички чадор Mflasmf, бесплатно стоење на чадори за складирање на кофи за цвеќиња Новак
Држач за чадори за керамички чадор Mflasmf, бесплатно стоење на чадори за складирање на кофи за цвеќиња

【Материјал со висок квалитет】 Направен од керамика со највисок квалитет, висок квалитет, висока темпе�

DEN 1.33
Razzum железо чадор решетката хотелска уста чадор корпа чадор решетката за складирање на домаќинства чадор Новак
Lxdzxy чадор стои, чадор корпа железо за домаќинство за складирање на чадор за складирање на чадор Новак
Lxdzxy чадор стои, чадор корпа железо за домаќинство за складирање на чадор за складирање на чадор

● Големина : 57,5x22cm ● Капацитет : Големи, средни и мали чадори можат да се чуваат во него, така што не мора �

DEN 0.67
jweemax торба за складирање чадор, чиста пластична кеса водоотпорен организатор за складирање на домови Новак
jweemax торба за складирање чадор, чиста пластична кеса водоотпорен организатор за складирање на домови

Нашите влажни држачи за чадори се супер тенки и лесни, но сепак силни и издржливи да носат чадор со голем

DEN 306.08