Менхетен Удобност Кесон Средината На Векот Ретро Модерен Дизајн На Јајца Дневна Соба Акцент Стол Со Полирани Хромирани Нозе, 26,8, Сет од 1, Сива Боја

Менхетен Удобност Кесон Средината На Векот Ретро Модерен Дизајн На Јајца Дневна Соба Акцент Стол Со Полирани Хромирани Нозе,

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Донесете Поп Боја Во Вашиот Простор Со Столчето За Акцент На Кесон, Со Ретро Модерен Дизајн На Јајца со Луксузен Тапацир од Вештачка Кожа во Сив и Полиран Хром. Мери 26,8" инчи L x 25,6 "инчи W x 31,5" Инчи H И Тежи 33 фунти. Подготвени да се соберат. Доаѓа Со Издржлива Метална Основа. Карактеристики Дизајн На Стол За Јајца Во Ретро Стил и Полирана Хромирана Тркалезна Основа. Покриен со Луксузна Вештачка Кожа И Вклучува Една Отстранлива Перница. Додадете Интерес и Модерен Изглед во Вашата Канцеларија или Дом. Направете вашиот простор да изгледа прекрасно и шарено Со Столчето За Акцент На Кесон На Менхетен. Столот е со димензии 26,8 "инчи L x 25,6" инчи W x 31,5 " Инчи H И тежи 33 фунти. Столот пристигнува подготвен за склопување. Столот за акцент има издржлива метална основа. Уживајте во неговата прекрасна ретро привлечност со дизајнот во облик на јајце и полираната хромирана основа. Доаѓа со обложен тапацир од вештачка кожа и отстранлива перница за удобност при седење. Совршено во секој амбиент. Менхетен Комфорт, компанија за мебел во развој со седиште во Њујорк, започна со цел да донесе модерен и стилски мебел во дневните соби на национално ниво. Постепено станувајќи име За домаќинство, Удобноста На Менхетен создава квалитетен мебел преку производствен процес кој обезбедува секое создадено парче да биде беспрекорно. Ние високо го цениме задоволството на нашите клиенти и ние сме посветени постојано да нудиме современ висококвалитетен мебел по пристапни цени.

Избор на клиент

Акме Мебел Комплет од 2 Тапациран Стол За Раце, Антички Бисер Новак
Акме Мебел Комплет од 2 Тапациран Стол За Раце, Антички Бисер

Копче Тафтувано Во Потпирачот За Грб Со Трим На Ноктите Заострена Нога Секој дизајн на фотелјата открив

DEN 2.67
Модвеј Маркиз Модерен Стол За Јадење Од Тапацирана Ткаенина Со Украси за Нокти Во Гранит Новак
Модвеј Маркиз Модерен Стол За Јадење Од Тапацирана Ткаенина Со Украси за Нокти Во Гранит

ШИК ДЕТАЛВоведете софистицираност со извонредна облога на ноктите и безвременски изглед Маркиз е совр�

DEN 0.67
Лејсуремод Карсон Трпезариски Столчиња Од Средината на Векот, Комплет од 2 Новак
Лејсуремод Карсон Трпезариски Столчиња Од Средината на Векот, Комплет од 2

Модерен заоблен потпирач за грб Висококвалитетно Пластично седиште Вклучен е формативен дизајн, елега�

DEN 1.33
Девион Мебел Шаман Лулка Стол, Дрво, Сина Новак
Девион Мебел Шаман Лулка Стол, Дрво, Сина

Дојдете со Повеќе Бои Супер удобнаоваа фотелја има широк простор за седење со густо обложена перница, ш�

DEN 2399.52