Dreamworth Dimable LED стринг светла приклучок во самовили, 333FT/100M 1000 LED диоди Сребрена жица жица светла со 8 режими и тајмер, идеален за затворен, отворен, Божиќ

Dreamworth Dimable LED стринг светла приклучок во самовили, 333FT/100M 1000 LED диоди Сребрена жица жица светла со 8 режими

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

1000 супер светла LED стринг лигави : 1000 LED диоди на 333 FT/100m бакарна жица, бакарната жица е наведна и лесна за DIY на сите видови креативни начини. Starвездената starвезда starвездена светлина : Топло бело мини LED диоди жици создава топол, радосен и празничен амбиент да го воодушеви вашиот Божиќ, празник или свадба. Најновата технологија за далечински управувач : вклучено/исклучување/тајмер, 8 модел на осветлување, адаптер за напојување Лесен за употреба, само вклучување и уживајте. Самиот дел од бакарна жица е водоотпорен со IP65, дозволено е да го користите и во затворено и на отворено. На пример, завиткајте го околу нишалките или растенијата во задниот двор. Изолираната бакарна жица ги задржува светлата на ниска температура, така што тие се безбедни за допир по многу часови на употреба. Функција на производот : Лесна боја : Топло бело LED количество : 1000 LED светилки Стринг Светлина Должина : 333 FT/100 M Materialица Материјал : Адаптер за напојување на бакарна жица Влез : 120 V Адаптер за напојување Излез : 30 V Далечинска карактеристика : 1, Вклучено/Исклучено 2, Тајмер : 6 часа : 6 часа на и 18 часа надвор. (само притиснете го копчето за време за да го започнете тајмерот) 3, 1-8 копчиња нудат 8 режими на осветлување (детали прикажани на адаптерот) 4, ДИМ : За да ја прилагодите осветленоста, има 10 нивоа на осветленост на пакетот : 1*Светла за жица на бакарна жица 1* Напојуван адаптер 1* Далечински управувач.

Избор на клиент

Vanthylit USB-бајки за промена на бојата, LED RGB Twinkl светла со тајмер, повеќебојни самовила за бајки за спална соба Новак
Hegangniu паметни Божиќни светла на отворено 45,5ft 48 LED, Controlled Smart Voice и WiFi App контролирана, водоотпорна боја Новак
Електрични производи на CEP Construction 97135 50-метри LED светлосна низа со врска за заклучување на слајд Новак
Електрични производи на CEP Construction 97135 50-метри LED светлосна низа со врска за заклучување на слајд

Одобрено на отворено за влажни локации 50,000 часовен живот на ламбата (24 / 7 за 6 години) Отпорен на големо в�

DEN 1.67
Светла на знамето на Konictom American - Совршено за внатрешна и надворешна употреба, водоотпорна LED Flag Net Light Идеално Новак
Паметните низа светла работат со контролата на сцената на апликацијата Alexa Google Home, топло бело RGB боја Промена на 33ft Новак Попуст
Божиќни светла на отворено 400led 33ft Icicle светла, 8 режими Icicle Божиќни светла се приклучуваат во водоотпорни висечки Новак
dephen Соларни Стринг Светла - 15ft Отворен Стринг Светла 20led Соларни Божиќ Светла Отворено Водоотпорен Разнобојни Марокански Новак Попуст
Аболиф 2 пакуваат светла соларни жици, на отворено водоотпорен 39,4ft 120 LED соларни Божиќни светла, 8 режими бакарна жица Новак Попуст
416 LED божиќни светла за лекови за украси во затворено и отворено, Божиќни настани, ноќен декор на Бадник, новогодишна елка, Новак Попуст
Турнмеон 82 ft 250 LED lED halotcheen lights lights декор тајмер 8 режими далечински управувачки мемориски приклучок во црна Новак
Комплет од 15 мулти сатен G50 Globe Christmas Lights - Зелена жица Новак
Комплет од 15 мулти сатен G50 Globe Christmas Lights - Зелена жица

Карактеристики на производот : Боја : Мултисветилки / зелена жица Мултибоја се состои од црвена, виолет�

DEN 432.00