ENSHUI Соларни Стринг Светла Отворено Водоотпорен 21 стапки 30 LED Мултиколирана Риба Опашка Градинарски Светла 8 Режими На Осветлување Самовила Светла Низа Патио Терас?

ENSHUI Соларни Стринг Светла Отворено Водоотпорен 21 стапки 30 LED Мултиколирана Риба Опашка Градинарски Светла 8 Режими На

DEN 207.84

Новак

Достапно за нарачка

●Висококвалитетна низа за соларна светлина●сончевото надворешно светло е опремено со прекрасен монокристален силиконски соларен панел од 180 степени, вградена батерија на полнење од 600 мах и може да се полни без употреба на приклучоци и жици. Кога вградената Батерија Ni-MH складира доволно сончева енергија во текот на денот, сончевите стринг светла можат автоматски да работат 8-10 часа ноќе. €Ip65 водоотпорно надворешно светло●21ft долго надворешно светло, со 30 LED светилки, напојувани од сончева енергија, можат да заштедат електрична енергија и пари. Соларната светлина со опашка од риба има водоотпорна функција IP65, така што може да работи безбедно кога врне за да избегне краток спој и пожар. Погоден за надворешна употреба, создавајќи пријатна атмосфера за дворови, тревници и шатори. ●Елегантен и убав дизајн ● оваа сончева жична светлина користи уникатен дизајн. Кога работат ноќе, тие изгледаат како опашки од риба и испуштаат шарена мека светлина, додавајќи романтични и магични бои во вашиот живот. ●Мултифункционални 8 режими на осветлување ● низата на сончевата светлина има прекрасни и светли режими на осветлување, вклучувајќи бран, комбиниран, последователен, постепен, бркање/трепкање, бавна градација, трепкање/трепкање и постојана светлина. 8 режимите на осветлување можат да ги исполнат сите ваши барања за различно осветлување. ●Широко користени овие надворешни светла се совршени украси за тераси, пергола, бистроа, дворови, палуби, скари за скара, чадори, вечери, родендени, Божиќ, новогодишни забави итн. Ако имате проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте го продавачот директно. Соларните фламинго стринг светла го осветлуваат вашиот дом, тие се ноќни џуџиња на балкони, градини, куќи и тераси. Кога низата на сончевата светлина работи ноќе, таа ќе емитува нежно розова светлина, додавајќи романтична и магична боја во вашиот живот. ПРЕДВОДЕНА боја : розова. Напојување : соларна енергија. Време на полнење : 4-6 часа. Работно време : 8-10 часа. 1 х 21ФТ Фламинго Стринг Светлина. 1x светлосен столб. 1x земјата удел. 1x прирачник.

LED color: pink Power supply

Избор на клиент

Светло за потекло LED LED бакарни жици Новак
Светло за потекло LED LED бакарни жици

Бакарната жица е обложена за безбедност; Влакно од 33 стапки; 100 LED диоди; топло бела; Голем број светилки п

DEN 2.67
Светла на знамето на Konictom American - Совршено за внатрешна и надворешна употреба, водоотпорна LED Flag Net Light Идеално Новак
416 LED божиќни светла за лекови за украси во затворено и отворено, Божиќни настани, ноќен декор на Бадник, новогодишна елка, Новак Попуст
VLAMU 30 LED lED halotsуштерни светла од тиква од тиква, 15 -тина светла за Ноќта на вештерките, батерии управувана од тиква Новак
Dreamworth Dimable LED стринг светла приклучок во самовили, 333FT/100M 1000 LED диоди Сребрена жица жица светла со 8 режими Новак
Toodour Божиќни светла на мраз на отворено, 360 LED 29,5ft 8 режими Fairy Icicle String Lights со 60 капки, LED Божиќни светла Новак
Електрични производи на CEP Construction 97135 50-метри LED светлосна низа со врска за заклучување на слајд Новак
Електрични производи на CEP Construction 97135 50-метри LED светлосна низа со врска за заклучување на слајд

Одобрено на отворено за влажни локации 50,000 часовен живот на ламбата (24 / 7 за 6 години) Отпорен на големо в�

DEN 1.67
dephen Соларни Стринг Светла - 15ft Отворен Стринг Светла 20led Соларни Божиќ Светла Отворено Водоотпорен Разнобојни Марокански Новак Попуст
C9 Clear Christmas String Light Set - Отворено божиќно светло - светло за свадбени жици - виси Божиќни светла - Light Light Новак Попуст
C9 Clear Christmas String Light Set - Отворено божиќно светло - светло за свадбени жици - виси Божиќни светла - Light Light

Задоволството на нашите клиенти е нашиот приоритет #1 и секој сет на стринг доаѓа со гаранција за задово�

DEN 316.48