Божиќни украси starвездени светла, 320 LED диоди на отворено светло на водопади со 13 topperвезда на топер, приклучете водоотпорни висечки самовили за Божиќ за Божиќна годи?

Божиќни украси starвездени светла, 320 LED диоди на отворено светло на водопади со 13 topperвезда на топер, приклучете водоотпорни

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

✨ 【Осветлете го вашиот Божиќ】 : Нашите светло за Божиќни украси на отворено се направени со супер светли 320 LED диоди, кои се состојат од 9 жици светла од 32 LED секоја од нив. Дијаметарот на горната starвезда е 12,6in. Секоја низа паѓа : 11,5 метри. Должина на кабелот за приклучок : 16.4ft. ✨ 【IP44 Водоотпорна светлина на отворено】 : Оставено со водоотпорна функција IP44, овие висечки лесни дрвја на Божиќни starвезди се цврсто конструирани за да издржат секое време. Изработка на светло за украсување погодна за дрво, ролетни, пол -знаме, балкон, прозорец, тремот, стреа, двор, итн. Вклучете го и исклучете ја моќноста директно за да ја вклучите и исклучите. Лесно е да бидете обесени на столб или знаме за да направите декорација на Божиќни светла за вашиот двор. Кога ќе инсталирате, само закачете ја осветлената starвезда на надворешен wallид, дрво или настрешница, а 9 -те жици на самовили паѓаат на земја. ✨ 【8 режими за поставување】 : Божиќните светла надвор од водопадот имаат 8 режими на трепкање, вклучувајќи комбинација, блиц на светилки, бранови, секвенцијални, slo-gllo, twinkle, бавно бледнее, искра и постојан сјај. Режимот може да се смени со притискање на копчето на горниот дел. Одлично дополнително на вашиот Божиќен приказ на светлина!. ✨ 【Одмор декоративни светла】 : Големите starsвезди ќе им дадат на отворено низа светла бесконечна виталност, особено погодна за Божиќни тематски забави, украси за Божиќни дворови и забави на отворено. Убави светла за вашиот приказ за Божиќ во 2022 година!. 1. Прашајте ја големата starвезда околу 10 метри нанадвор на надворешен wallид. 2. Драпете ги светлата на жицата од 9 starвезди надолу кон земја. 3. Приклучете го и исклучете ја моќноста директно за да ги вклучите и исклучите овие Божиќни светла. 1 x starвездени светла. 1 x адаптер. 10 x метал вметнување. Прирачник за корисник 1 x. Овие декоративни starвездени светла на отворено ќе ги осветлат вашите сезони за Божиќ и празници!.

Избор на клиент

C9 Clear Christmas String Light Set - Отворено божиќно светло - светло за свадбени жици - виси Божиќни светла - Light Light Новак Попуст
C9 Clear Christmas String Light Set - Отворено божиќно светло - светло за свадбени жици - виси Божиќни светла - Light Light

Задоволството на нашите клиенти е нашиот приоритет #1 и секој сет на стринг доаѓа со гаранција за задово�

DEN 316.48
Dreamworth Dimable LED стринг светла приклучок во самовили, 333FT/100M 1000 LED диоди Сребрена жица жица светла со 8 режими Новак
Комплет од 15 мулти сатен G50 Globe Christmas Lights - Зелена жица Новак
Комплет од 15 мулти сатен G50 Globe Christmas Lights - Зелена жица

Карактеристики на производот : Боја : Мултисветилки / зелена жица Мултибоја се состои од црвена, виолет�

DEN 432.00
Светло за потекло LED LED бакарни жици Новак
Светло за потекло LED LED бакарни жици

Бакарната жица е обложена за безбедност; Влакно од 33 стапки; 100 LED диоди; топло бела; Голем број светилки п

DEN 2.67
Gdealer 4 пакет 16,4 стапки 50 LED самовила батерија оперирана со тајмер за далечински управувач водоотпорна бакарна жица жица Новак Попуст
Hegangniu паметни Божиќни светла на отворено 45,5ft 48 LED, Controlled Smart Voice и WiFi App контролирана, водоотпорна боја Новак
Anborzest Solar String Lights Outdoor, 66 Ft 200 LED бакарна жица водоотпорна, 8 режими самовила за градина, внатрешен двор, Новак
Anborzest Solar String Lights Outdoor, 66 Ft 200 LED бакарна жица водоотпорна, 8 режими самовила за градина, внатрешен двор,

[Светла со соларна енергија на отворено] Вградена батерија напојува со соларна енергија, нема потреба д

DEN 364.80
ZLXDP LEDOS соларни жици светла, 1 пакет соларни соларни жици светла 8 режими соларни жици светла самовила Новак
ZLXDP LEDOS соларни жици светла, 1 пакет соларни соларни жици светла 8 режими соларни жици светла самовила

Име : Сончеви светла за жици на мед Сончев панел : 2 V 200m A Батерија : 1 парчиња вградена 1.2 V 600m Ah AA NiMH батериј�

DEN 1.67