Принцезата принцот #1А ВФ/НМ ; ЦПМ стрип

Принцезата принцот 1А ВФ/НМ ; ЦПМ стрип

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Напишано Од Томо Танигухи. Илустрирано Од Томо Танигухи. Точка : Принцезата принцот #1а Издавач : Кпм Писател : Томо Танигухи Уметник : Томо Танигухи Белешки : Алтернативен обвивка покрие оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Избор на клиент

Месечината 10 ВФ ; ДЦ/Вртоглавица стрип | Ј. М. Дематеис Новак
Месечината 10 ВФ ; ДЦ/Вртоглавица стрип | Ј. М. Дематеис

Напишано Од Џ.М Дематеис Илустрирано Од Џон Џ Мут, Кент Вилијамс, Шерилин Ван Валкенбург Точка : Месечина

DEN 3.00
Ѕвездени Патеки: Следната Генерација 62 VF/NM ; DC стрип Новак
Ѕвездени Патеки: Следната Генерација 62 VF/NM ; DC стрип

Напишано Од Мајкл Јан Фридман Илустрирано Од Рејчел кечум Точка : Ѕвездени Патеки : Следната Генерација

DEN 1.67
Марвел Фанфари 32 ВФ ; марвел стрип | Капетан Америка Новак
Марвел Фанфари 32 ВФ ; марвел стрип | Капетан Америка

Напишано Од Џ М Дематеис, Кери Гамил, Ал Милгром, Роџер мекензи Илустрирано Од Кери Гамил, Пол Смит Точка

DEN 95.84
Железен човек 21 ВФ/НМ; стрип на Марвел | Осми Ден Курт Бусиек Новак
Железен човек 21 ВФ/НМ; стрип на Марвел | Осми Ден Курт Бусиек

Напишано Од Курт Бусиек, Роџер Стерн Илустрирано Од Марк Бегли Точка : Железен Човек (3Та Серија) #21 Издав�

DEN 95.84
Mirrorwalker 1 VF; Сега стрип | 1 фото/анимиран стрип Новак
Mirrorwalker 1 VF; Сега стрип | 1 фото/анимиран стрип

Напишано Од Марв Волфман Илустрирано Од Бери Даниел Петерсен, Erх Шремп Точка : Огледало #1 Издавач : Сега �

DEN 2.33
Пронаоѓач 23 VF/NM ; Стрип Со Светлосна Брзина | Карла Спид Мекнил Новак
Пронаоѓач 23 VF/NM ; Стрип Со Светлосна Брзина | Карла Спид Мекнил

Напишано Од Карла Спид Мекнил Илустрирано Од Карла Спид Мекнил Точка : Пронаоѓач #23 Издавач : Lightspeed Писат

DEN 0.67
Спектакуларен Спајдермен, 163 ФН ; Марвел стрип | Хобгоблин Мрши Новак
Спектакуларен Спајдермен, 163 ФН ; Марвел стрип | Хобгоблин Мрши

Напишано Од Гери Конвеј Илустрирано Од Сал Бускема Точка : Спектакуларен Спајдермен, Издавач На #163 (Киос

DEN 2.00
Самоубиствен Одред 19 ВФ/НМ; ДЦ стрип Новак
Самоубиствен Одред 19 ВФ/НМ; ДЦ стрип

Напишано Од Адам Глас Илустрирано Од Клиф ричардс Точка : Самоубиствен Одред (3Та Серија) #19 Издавач : Дц П

DEN 0.33
Лизгачи 5 ВФ ; Признание стрип | Најтемниот Час 1 Новак
Лизгачи 5 ВФ ; Признание стрип | Најтемниот Час 1

Напишано Од Даниел Г Чичестер Илустрирано Од Дик Џордано, кевин Кобашиќ Точка : Лизгачи #5 Издавач : Призн

DEN 1.67
Трансформатори, На: Повеќе Отколку Што Се Среќава Со Окото 32А VF ; IDW стрип | Под варијанта Новак
Трансформатори, На: Повеќе Отколку Што Се Среќава Со Окото 32А VF ; IDW стрип | Под варијанта

Напишано Од Џејмс Робертс Илустрирано Од Алекс Милн Точка : Трансформатори, На : Повеќе Од Ги Исполнува О

DEN 95.84
Оригинално Астро Момче, 3 ВФ; Сега стрип Новак
Оригинално Астро Момче, 3 ВФ; Сега стрип

Напишано Од Мајкл Димпси Илустрирано Од кен Стејси Ставка : Оригинално Астро Момче, Издавачот #3 : Сега На

DEN 2.67
Супербој 8 VF/NM ; DC стрип | Нула Час Новак
Супербој 8 VF/NM ; DC стрип | Нула Час

Напишано Од Карл Кесел Илустрирано Од Том Грумет Точка : Супербој (3Та Серија) #8 Издавач : Дц Насловна Уме�

DEN 3.33
Арчи и јас 137 фн; Арчи стрип | декември 1982 Ведерби Новак
Арчи и јас 137 фн; Арчи стрип | декември 1982 Ведерби

Напишано Од Френк Дојл Илустрирано Од Стен Голдберг Точка : Арчи И Јас #137 Издавач : Арчи Корица Уметник : �

DEN 79.84
Stargods 1cs VF/NM; антарктикот стрип Новак
Stargods 1cs VF/NM; антарктикот стрип

Напишано Од Дин Захари, Скот Кларк Илустрирано Од Дин Захари, Скот Кларк Напишано Од Дин Захари, Скот Кла

DEN 95.84
Мајлс Моралес и Месечината девојка 1c VF/NM ; марвел стрип | 1: 25 варијанта Новак
Мајлс Моралес и Месечината девојка 1c VF/NM ; марвел стрип | 1: 25 варијанта

Напишано Од Мохале Машиго Илустрирано Од Иг Гуара Точка : Мајлс Моралес и Месечината девојка #1c Издавач :

DEN 1568.00
Ферет, 4 ВФ/НМ; Малибу стрип Новак
Ферет, 4 ВФ/НМ; Малибу стрип

Напишано Од Р А Опеѕонс Илустрирано Од Дин Захари Точка : Ферет, (2та Серија) #4 (Киосци) Издавач : Малибу На�

DEN 571.20
N, Ник! Сонуваш? HC 1 VF/NM ; Саф стрип | херман тврд повез Новак
N, Ник! Сонуваш? HC 1 VF/NM ; Саф стрип | херман тврд повез

Напишано Од Морфи Илустрирано Од Херман : , Ник! Сонуваш? РК #1 Издавач : Саф Писател : Морфи Уметник : Херма�

DEN 0.67
Судниот ден часовник 4А VF/NM ; DC стрип Новак
Судниот ден часовник 4А VF/NM ; DC стрип

Напишано Од Џеф џонс Илустрирано Од Гери Френк Точка : Судниот Ден часовник #4а Издавач : Dc Покритие Уметн

DEN 111.84